Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucur de faptul ca va place...va dati seama ca si mie imi place foarte mult, mai ales ca mi-a montat Mihai si leduri pentru frana de mana si centura... urmeaza doar sa le legam !
    Attached Files

    Comment


    • astea parca arata mai bine pozicile, sa se faca vremea mai "intelegatoare" si atacam si restul modificarilor propuse!
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • Sigur ca da ...

        Comment


        • tare rau paul de unde ai luat serigrafia aia de la modelele astea noi ??????

          Comment


          • Am dat 100 lei pe serigrafie + inele + transport !

            Este de Prestige ...daca nu ma insel !

            Separat o gasesti pe net la 45 + transport.

            Comment


            • salut unde pot gasi folie madelul asta

              http://http://www.parerischimbareled...a_Ac_Logan.jpg

              nu reusesc sa pun imaginea

              http://www.parerischimbareleduri.cc....a_Ac_Logan.jpg
              Last edited by lary28; 18 March 2013, 19:32. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Te duci in targ si gasesti .... la tarabele cu piese auto !

                Comment


                • dati cu ochiu la mine la thread. poate vreti ceva si sa nu spuneti ca nu stiati

                  Comment


                  • Eu as vrea sa vad eleronu' de luneta ... stiu ca sunt mai multe modele ( tip cozoroc ..tip mai nu stiu cum )

                    Comment


                    • Aseara am inlocuit arcurile stock taiate cu unele sport .

                      Multumesc mult pentru ajutor colegilor BCI, ALIN si in mod special ioNUT !!!!

                      rAMan dator pe veci !!!
                      Attached Files

                      Comment


                      • eleronul este exact cum l-am avut eu pe logan.

                        Comment


                        • Este urmatorul pas pe care vreau sa-l fac... doar ca inainte de asta mai am 2-3 piedici.
                          Toata lumea are la un moment dat probleme financiare, eu zilele astea trebuie sa-mi reinoiesc contractul Casco, si mai multe chestii care sunt prioritare.
                          Sper sa nu-l pierd (eleronu')... incerc in weekend-ul asta sa fac rost de banuti sa-l comand !!

                          Comment


                          • pai succes

                            Comment


                            • Are cineva faruri stock de ph1 ...la vanzare ?!

                              Nu m-ar interesa noi, dar ...sa arate totusi bine !

                              Comment


                              • Originally posted by balacipaul View Post
                                Este urmatorul pas pe care vreau sa-l fac... doar ca inainte de asta mai am 2-3 piedici.
                                Toata lumea are la un moment dat probleme financiare, eu zilele astea trebuie sa-mi reinoiesc contractul Casco, si mai multe chestii care sunt prioritare.
                                Sper sa nu-l pierd (eleronu')... incerc in weekend-ul asta sa fac rost de banuti sa-l comand !!
                                sa pui si tu poze cu eleronul ala daca poti ca as fi si eu interesat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google