Alegere Organizator - Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegere Organizator - Craiova

    A venit momentul sa alegem un nou organizator de intalniri la noi la Craiova,deoarece Anonimboy nu mai activeaza pe forum.astept propuneri.
    de la mine un vot pentru Dan DNL.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

  • #2
    rugam un moderator sa schimbe titlu cu alegerea organizator LoganClubCraiova!
    vot si de la mine tot pt DNL

    imi cer scz pt dublu post.....dar pun o intrebare moderatorilor daca putem pune un vot??
    eu propun pe Dnl,leo si tek_ids......cine iese la vot acela este viitorul organizator
    Last edited by pipan; 16 November 2011, 00:06. Reason: Automerged Doublepost
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #3
      argumentez votul:a participat la toate intalnire Logan Club Craiova in ultimii doi ani.este activ pe forum,tine legatura cu membrii clubului in orice conditii si de asemenea aduce noi modificari masinutei periodic
      Last edited by leo_negrescu; 16 November 2011, 00:11.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • #4
        Imi dau si eu cu părerea
        Adevarul este ca Silviu nu s-a mai implicat de ceva timp,cu el ați vorbit? Ce zice?
        Am văzut ca ați început voturile,dar cu aleșii ați vorbit vor sa se implice? De exemplu DNL ce zice?
        Parerea mea este ca un organizator trebuie sa fie prezent la cel puțin 90% din întâlniri,dar sa încerce sa atragă si alți membri in club. Deci este nevoie de o persoana care sa vrea cu adevărat aceasta funcție.
        Dacă se va face un poll voi alege si eu
        sigpic
        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

        Comment


        • #5
          no commnet
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • #6
            E greu de votat, sincer, as alege intre Leo si MMH , dar si DNL este un om de nota 20...foarte greu...

            Hai sa vedem cine candideaza... e cel mai ok asa...dupa sa rugam un moderator sa ne faca un pool ...
            I My Honda !

            Comment


            • #7
              Multumesc pentru nominalizare,dar nu sunt interesat.Nu am participat chiar la toate intalnirile si faptul ca am facut periodic modificari nu ma recomanda sa fiu organizator.Nu cred ca din cauza organizatorului nu ne intalnim noi,indiferent ca este Silviu organizator sau altcineva atata timp cat nu se vrea sa se vina la intalniri nu se poate face nimic.Nu poti lua cu forta pe cineva de acasa sa vina la intalnire,chiar daca nu prea a mai venit Silviu la intalniri in ultimul timp,totusi noi ne-am intalnit.In primul rand trebuie sa vrem sa venim la intalniri,nu are prea mare importanta cine este organizator,in fond si la urma urmei este o titulatura onorifica(nu ma incalzeste cu nimic faptul ca scrie la userul meu "Organizator de intalniri" sau pe altcineva)Intalnirile se fac pentru a face schimb de idei,impresii etc nu se dau bani sau mai stiu ce castiguri de pe urma participarii la intalniri.Intr-adevar,ar fi frumos sa ne intalnim la fel de des si sa participam la diferite evenimente cum fac cei din LC Bucuresti sau Timisoara,imbucurator este faptul ca am inceput sa ne strangem din ce in ce mai multi sa speram sa o tinem tot asa si de acum inainte.Cum am scris si mai sus nu are importanta organizatorul,sa venim noi in continuare la intalniri este CEL MAI IMPORTANT.Indiferent cine va fi ales organizator,eu voi veni in continuare la intalniri ori de cate ori voi avea posibilitatea,la fel sper ca vor face si ceilalti.O idee ar fi sa fim primul Logan Club fara organizator si sa ne intalnim ca si pana acum.
              Last edited by dan.moraru; 16 November 2011, 21:15.
              sigpic
              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

              Comment


              • #8
                Da` chiar...de ce trebuie sa avem un organizator ? Oricum nu poate nimeni sa oblige pe cineva sa vina la o intalnire si deciziile le-am luat mereu impreuna. deci... Nu vad rostul alegerii.
                I My Honda !

                Comment


                • #9
                  Eu am propus chestia asta ,dar vad ca pe voi chiar nu va intereseaza.Am vorbit mult cu Silviu in legatura cu asa ceva si a fost de acord,dar vad acum nehotararea voastra.asta a fost un fel de test.bun cum vreti voi.de acum inainte chiar ca nu ma mai implic nici eu.voi venii la intalniri,dar va rog sa nu mai deschideti subiecte de genul:pareri sfaturi,etc.in legatura cu,calendarele faceti ce vreti.eu unul chiar o sa-mi fac asa cum pot.Dar ce imi place cel mai mult ca tineti la ''eu am fost primul venit in club,eu am deschis primul post,asa ca voi nu aveti sanse in fata mea''.bafta in continuare.la intalnirir suntem prieteni,dar nu discutam probleme decat de genul:eu am avut primul suspensie sport,ala este prost ca taie din arcuri,ala a avut jante 9j dupa mine,eu cand aveam kit pilot sau altele,ceilalti descopereau dacia logan.de aici =instabilitate,invidie si altele.
                  Last edited by leo_negrescu; 16 November 2011, 22:40.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • #10
                    Ah ce bine ai punctat Leo... Trebuie sa recunoastem la noi..invidia e mare...si nu inteleg de ce...
                    deci votul meu : Leo.
                    Leo...sa nu te aud ca nu candidezi )
                    I My Honda !

                    Comment


                    • #11
                      nu stefi,eu nu candida,eu am un amarat de pick-up pe picioroange,nu suspensie,nu mapa,nu jante,NU IMAGINE SI NU 20 DE ANI.oricum multam pt sustinere.imaginea mea este stearsa,da-l....................ca mai are un pic si moare,vine printre noi sa se mai simta ca la 20 de ani.
                      Last edited by leo_negrescu; 16 November 2011, 23:05.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • #12
                        Deci cum rămâne?
                        Precum in parlament,vorba fără sfarsit
                        sigpic
                        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                        Comment


                        • #13
                          pai da ca aici as este discuta in particular dar cand este cazul nu luam atitudine,iar dupa aceea ne criticam intre noi.ala nu e bun ala este prost .ala nu afacut ce am facut eu sau promitem ca facem dar nu facem.

                          cum de se implica un loganist plecat in italia si voi nu vreti.
                          Last edited by leo_negrescu; 16 November 2011, 23:31. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • #14
                            Leo, ce te-a suparat asa ?
                            I My Honda !

                            Comment


                            • #15
                              pe mine ma supara indeferenta,pe altii adevarul.si cu asta am incheiat
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google