Bazar De Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Farurile m-au dus in 550 Ron !!! nu este nimeni obligat sa le cumpere ! doar care sunt interesati ;) !

    Comment


    • Corect ! Nu inteleg de ce nu pot sta uni in banca lor...cu ce va deranjeaza fratilor ca N vinde ceva cu un anume pret?De aia nu merge nimic la noi...hai sa gandim putin inainte sa scoatem ceva pe gura?Am dreptate?!

      Comment


      • Originally posted by 93mrs View Post
        Corect ! Nu inteleg de ce nu pot sta uni in banca lor...cu ce va deranjeaza fratilor ca N vinde ceva cu un anume pret?De aia nu merge nimic la noi...hai sa gandim putin inainte sa scoatem ceva pe gura?Am dreptate?!
        Ai dreptate ! fiecare vinde ce vrea si cu cat vrea... nu e nimeni obligat sa cumpere

        Comment


        • Asa este, aveti dreptate ...

          Bazarul o sa ramana doar pentru vanzari de acum inainte (pentru asta a si fost facut), orice alta discutie se va purta pe DISCUTII GENERALE iar intrebarile despre pret, negocieri,etc se vor discuta in PM-uri !

          Ar fi bine sa-l respectam toti ...fara exceptii ! ( cel putin de acu' inainte )

          Tic'ule ...esti in oala cu mine de data asta !!

          Eu am facut o analiza a pretului Farurilor Stoc cu Lupa si am batut apropo-ul catre altcineva ... posibil sa va prindeti !

          Comment


          • statie auto:infinity 7541a:300lei
            statie sony.....ZR604...cumparata de la domo acum 3 ani...200lei
            cd alpine:450lei
            xenon h4 bixenon 35w de 4500 de un an pe masina:150lei VANDUT
            eleron original kit dacia logan
            pt mai multe detalii si poze id: bucuriamare
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • nuca schimbator logan prestige piele
              pret 70lei NOU!
              0746532095
              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

              Comment


              • Originally posted by 93mrs View Post
                Corect ! Nu inteleg de ce nu pot sta uni in banca lor...cu ce va deranjeaza fratilor ca N vinde ceva cu un anume pret?De aia nu merge nimic la noi...hai sa gandim putin inainte sa scoatem ceva pe gura?Am dreptate?!
                Aici vad ca faci referire si la mine.Nu inteleg tu de ce te bagi mrs`ule fara suparare, sunt farurile tale ? Eu mi-am dat cu parerea frate de ce trebuie sa se supere. Am spus ceva adevarat .Vezi AICI, amandoua farurile 156 lei + 180 lei xenonu = 336 lei. Poate sa le dea si cu 700 lei e treaba lui, eu doar mi-am dat cu parerea si i-am atras putin atentia ca cere prea mult. Ce trebuie sa facem atata zarva pentru asta. In loc sa ne strangem toti intr-un loc sa facem ceva frumos ca la Craiova noi suntem impartiti si din cauza la ce, din cauza unor "fiare". Stati linistiti de acum inainte nu o sa mai comentez sa numai apara altercatii. Bafta la vanzare !
                sigpicLoganClub Craiova #TIC

                Comment


                • @RBn-Ai face bine daca ai inceta cu comentarile astea...adica lasa omu sa isi vanda marfa...te intreb eu:nu poti tu sta linistit in pat ca vinde un coleg ceva cu un anumit pret decat valoarea sa?Gandeste-te bine si vezi unde e problema...dupaia va aud ca de ce nu merge...pai cum sa mearga frate asa?

                  Comment


                  • de ce te bagi tu daca nu sunt farurile tale, nu isi au rostu comentariile tale
                    sigpicLoganClub Craiova #TIC

                    Comment


                    • Eu ma bag din cauza astora ca tine ce nu au ce face si ii mananca in fund...in fine hai sa o terminam ca nu ajungem nicaieri !

                      Comment


                      • pai frate daca ma mananca pe mn in fund dc trebuie sa comentezi tocmai u...ok terminam ai dreptate.
                        sigpicLoganClub Craiova #TIC

                        Comment


                        • vand urmatoarele:
                          1:Statie Amplificator Auto Sony Xplod XM-SD12X
                          2:subwoofer pyle 2 difuzoare de 12'' NEW PYLE PLBN122 1200 WATT CAR SUBWOOFER ENCLOSURE
                          Two 12" High Power 4 Ohm Subwoofers
                          Silver Polypropylene Cone
                          Specially Treated Black Rubber Edge Suspension
                          2" Aluminum Voice Coil
                          Bandpass Alignment for Extra Deep Bass
                          Plexi Glass Front Window
                          Blue LED Woofer Rings
                          4 Tuned Ports
                          1200 Watts Max Power Handling
                          Dimensions: 31.8"W x 15.6"H x 16.8"D
                          1 Year Manufacturer Warranty


                          statia:150 ron
                          subwooferu:250 ron
                          lg KF700 trebuie banda schimbata:100 ron

                          Comment


                          • vand maciulie originala piele(are cusatura rosie)noua.pret:60lei
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • jante

                              vand jante aliaj OZ racing cu anvelope vara cormoran 185/65/15 pret 200 euro
                              Attached Files

                              Comment


                              • Vand faruri logan ph1 - cu lupa g3 bi-xenon 6000k - 35w + angel eyes neon !

                                Farurile dupa cum puteti vedea si in poze sunt cele STOCK la care s-au adaugat lupe G3 BI-XENON + angel eyes pe NEON si sunt inegrite la interior.

                                Le vand cu suma de 350 lei / PRET FIX !

                                Sau le schimb cu alte faruri STOCK PH1 (sa fie impecabile) + 200 lei diferenta / PRET FIX INDISCUTABIL !

                                0747.849.856
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google