Stickere LOGAN CLUB DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stickere LOGAN CLUB DEVA

    Deschid acest nou in urma discutiei purtate cu seful nostru domunul Marton Grigore despre cum sa arate noul Sticker LOGAN CLUB DEVA!

    Daca dumneavoastra aveti idei despre cum ar arata stickerul va rugam sa postati idei si schite in acest loc!

    Cu multumiri! Imparatul Grig si logofatul Ionut

  • #2
    dupa cum vedeti grig deja a pus in practica ideea!
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Da la asta m-am referit si eu!!

      Si daca vreti puteti sa faceti in paint sau photoshop schite si orice vreti voi!

      Comment


      • #4
        In programul ''Paint'' fa tu , iar in Adobe Photoshop fac io....ce zici, sa vedem !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #5
          daca vreti sa puneti pe capota portbagaj ar trebui cel putin 2 culori sa faceti. una deschisa si una inchisa. de ce nu puneti pe luneta stiker cu www. LoganClub.ro si cu LOGAN Club Deva pe parbriz?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            am dat cateva exemple! nu ma pricep chiar asa de bine!

            Comment


            • #7
              Astea sunt simple si le dibuim noi destul de repede.
              Eu ma gandesc deja la o sigla Logan Club Deva pe care sa o lipim peste emblema de la masina.Recunosc ca am mai vazut ideea aici pe forum la altii prin ograda si mi-a placut destul de mult.

              Comment


              • #8
                A iesit misto stikerul cu LCDeva, arata fain pe masina ta grigore. La un verde-cameleon ce culoare a scrisului ar merge ? Eu ma gandesc la alb / rosu / albastru deschis.

                Comment


                • #9
                  Salut, baieti , foarte faine stickerele, dar nu ar fi mai frumos sa faceti o sigla cum au deja majoritate cluburilor ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Facem si sigla, dar sa vina fiecare cu o idee, un sfat si la urma tragem linie si mergem la imprimanta.

                    Comment


                    • #11
                      D-nule AlinDrgn de la BV, multumim ptr. informatii, sugestii, idei, dar ne descurcam pe plan local cu stickerele, avem si prieteni care lucreaza cu autocolante, au firma specializata, deci nu ramane decat sa cadem de acord cu restul, suntem mari !))...nu ! d-nule Marton Grig !

                      cu sigla Clubului Logan Deva, o sa ma gandesc, o sa lucrez si o sa va arat ce am facut!
                      daca sunteti de acord, mana sus !))
                      Last edited by kenjiro_sanga; 25 March 2009, 15:28. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #12
                        De acord - ridic si o mana chiar. Las pe altii ca eu nu le am cu grafica.

                        Comment


                        • #13
                          si eu si eu! deja is cu mainile pe sus!

                          Comment


                          • #14
                            ca sa iasa treaba buna, tre' sa le tineti o ora sus, incercati si spuneti-mi dupa aceea cum va simtiti !))
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #15
                              Pai era cineva care zicea ceva de photoshop.Stie el cine.Acum asteptam rezultatele.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google