Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am uitat, dar nu cu Loganul, cu roata de la BELAZ
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Un bărbat merge cu liftul. La un moment dat, intră o femeie. După două etaje, femeia opreşte liftul, se uită cochet la el, îşi dezbracă bluza şi sutienul şi le aruncă pe jos.
      Hai, fă-mă ca să mă simt ca o femeie.
      Bărbatul se gîndeşte puţin, îşi dezbracă cămaşa, o aruncă pe jos şi spune:
      Hai, spal-o şi calc-o.

      Un reporter

      Un reporter realizeaza un reportaj despre rata homosexualitatii printre soldatii din unitatile militare.
      Acesta intalneste un soldat pe care il intreaba:
      Nu te supara, la tine in unitate cati
      soldati homosexuali sunt?
      Domne',la noi in armata e un singur poponar.Si cu ala ne-o punem toti, frate!


      pentru tine ovidiu virtual imaginea
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Costele, d-nule Costel_Hd, io vb de roata de Belaz, dar vad ca te prefaci ca nu vezi...
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • da am vazut ce ai posta o sa cauti degetul cel mic cu lupa, dar sa cauti una care sa mareasca bine,, tiam pus si poza ''
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Ai priceput, in fine, deci mai usor cu ...
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Pilotul unui avion catre turnul de control:
              - Ma aflu la 700 km de pamant, la 1300 de m deasupra apei si mi se termina combustibilul. Astept instructiuni.
              Turnul de control catre pilot:
              - Repeta dupa noi: "Tatal nostru carele esti in ceruri...."
              sigpic #

              Comment


              • Parinte se poate face sex

                Parinte se poate face sex inainte de nunta ?
                Da, cu conditia sa nu se intarzie la ceremonie.

                Intr-o zi calduroasa de

                Intr-o zi calduroasa de vara un preot care nu purta altceva decat sutana intra intr-o discoteca in care erau oglinzi pe jos ca sa bea un suc si sa-si astampere setea. Dupa ce bea preotul nostru sucul e invitat la dans de o domnisoara insistenta. In cele din urma ii face placerea domnisoarei si accepta.
                Domnisoara uitandu-se in jos ramane surprinsa: "Ce lunga e parinte!!!", la care preotul raspunde: "Mai am doi metri acasa!", referindu-se desigur la noul material pe care il cumparase pt. o noua sutana...
                sigpic

                Comment


                • acum io....

                  La sectia de politie, vine un barbat alergind si strigind:
                  - Domnule politist, te rog, aresteaza-ma imediat, inchide-ma!
                  - Dar ce s-a intimplat?
                  - Am tras cu pistolul in nevasta-mea. Patru cartuse!
                  - Ai omorit-o, nenorocitule?
                  - Nu, din pacate nu am atins-o. De aceea, va rog, bagati-ma intr-o celula, repede!


                  Doi politisti se intilnesc:
                  - Ma, se apropie Pastele, ti-am cumparat un ou Kinder.
                  Se intilnesc si a doua zi:
                  - Ce zici, ti-a placut oul?
                  - Ciocolata era excelenta, dar capsula am inghitit-o cam greu.


                  O baba intr-un tramvai casca de somn o gura foarte mare la care un politist de langa ea i spune:
                  - Hoo, babo, ca ne inghiti!
                  La care baba raspunde:
                  - Nu te teme, pe voi si asa nu va inghite nimeni.

                  Merge un tip pe strada.La un moment dat,in dreptul unui gard mai inalt,aude:"Cu verdele-n sus,cu verdele-n sus".Tipul se mira dar merge mai departe.Dupa cativa metri,aceeasi poveste:"Cu verdele-n sus,cu verdele-n sus".Curios,tipul se urca pe gard si ce vede:niste politisti plantau brazi....

                  La maternitate, la nastere, copilul iese din gaura si spune catre cei de fatza:
                  -Tu esti mama, tu esti tata, tu esti doctorul; dati-mi o ecuatie de gradul 2 s-o rezolv...
                  Tatal ii spune doctorului sa ii spune doctorului sa-i scoata o jumatate de creier, deoarece voia sa-l faca politzist.
                  Ii scoate doctorul o jumatate de crier, iar copilul se scoala si spune:
                  -Tu esti mama, tu esti tata, tu esti doctorul; dati-mi o ecuatie de gradul 2 s-o rezolv...
                  Tatal se supara si copilul ramane si fara cealalta jumatate de creier...
                  Se scoala copilul si spune:
                  -Tu cine iesti?... Tu cine iesti?... Tu cine iesti?... Actele la control!

                  Doi tipi se bat intr-o parcare pe viata si pe moarte.
                  Un copil sta si stiga: TATA!! TATAAA!!
                  Vine un politist si intreaba:
                  - Care e taica-tau?
                  - Nu stiu, ca de-asta sa bat!

                  atat....
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Bancuri cu fotografii

                    Elevii unei clase au fost fotografiati, iar diriginta lor incerca sa-i convinga sa cumpere pozele:
                    Ganditi-va, copii, ce dragut va fi atunci cand veti fi mari si va veti uita la fotografii spunand "Uite-o pe Oana - acum e avocat" sau "Uite-l pe Mihai - acum e doctor"...
                    Din clasa se aude o voce:
                    Uite-o pe diriga - acum e moarta!


                    Un tip fotograf pleaca in delegatie. Banuind ca nevasta-sa calca stramb, pune niste camere ascunse prin casa. cand se intoarce, gaseste o gramada de "minunatii" fotografiate, nevasta-sa cu cel mai bun prieten al lui. Superofticat, se duce la asta:
                    Bai, Gigele, ia uite si tu ce am aici. UITE BA!!!! Eeee, acuma zii tu ce sa-ti fac?
                    Pai, pe astea fa-mi-le 10/15, iar pe astea doua fa-le 13/18, ca am iesit mai bine.

                    Un tip se duce la medic sa-si faca o radiografie la plamani. Dupa radiografie medicul, privind filmul, ii comunica pacientului:
                    Am doua vesti pentru dumneavoastra, una buna si una proasta.
                    Incepeti cu aia proasta, spuse pacientul
                    Aveti o tumoare la plamani.
                    Si cea buna?
                    Se poate rezolva in Photoshop.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.resursadefun.ro/alcoolul-...e-alcoolul.htm

                      Uite-asa ar trebui sa fim dupa intalniri.

                      Comment


                      • Da cine LE ARE CU BACHUS ? sa fie fericit cine practica sportul? ALCOHOL dauneaza sanatatea
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai cu votu' la concurs. info pro il cautati pe claudiu simon. Trebuie votat zilnic!
                          Last edited by NCDHD; 19 May 2009, 21:40.

                          Comment


                          • Tare faza cu alchoolul, io le am, ''beau de le sting''
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Doua prietene se intalnesc intamplator pe strada, dupa multi ani. Se imbratisaza bucuroase si incep sa se descoasa despre barbatii lor.
                              - Auzi draga, mai bea al tau asa mult?
                              - Nuu... l-am dezvatat.
                              - Cum ai reusit? da-mi si mie reteta.
                              - Pai... am luat o pisica de pe strada, am umplut cada cu vin si am bagat pisica acolo. Cand a ajuns acasa, m-a imbratisat ca si-a vazut visul implinit, a intrat in cada, a baut tot vinul si cand a gasit pisica... a lesinat. De atunci nu mai bea decat apa.
                              - Draga, iti multumesc. Chiar acum ma duc sa caut si eu o pisica.
                              Gaseste pisica, o duce acasa, toarna vin, il invita in baie. Trec cateva ore bune, si disperata intra peste el sa vada ce se intampla. Barbatu-su mort de beat statea pe marginea cazii si storcea pisica...
                              - Hai pisi-pisi... inca un strop...

                              Doi maramureseni calatoreau cu trenul. Vine conductorul.
                              - Biletele la control, va rog!
                              - Ma Gheorghe, noi avem belet?
                              - No.
                              - N-avem belet, domn controlor.
                              - Bani de amenda aveti?
                              - Ma Gheorghe, bani de amenda avem?
                              - No.
                              - N-avem bani, domn controlor.
                              - Va bateti joc de mine? Bilet nu aveti, bani nu aveti. Atunci, ce dracu' aveti?
                              - Ce-avem, ma Gheorghe?
                              - Avem abonament.

                              Un ardelean intr-un magazin, vrea sa cumpere un termos. Vanzatoarea ii arata termosul:
                              - Uite bade, termosul asta e foarte bun: vara tine ceaiul rece, iar iarna il tine cald.
                              Ardeleanul se scarpina dupa ureche, nedumerit:
                              - Apai de, cucoana, daca zici mata ca-i bun, iaca l-oi lua. Da', lamureste-ma si pe mine cu o chestie: de unde dracu' stie termosu' asta cand ii vara si cand ii iarna?
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu simion...simon!!!
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google