Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deoarece nu se mai poate cu actuala echipa guvernamentala, primul ministru al Romaniei s-a gandit sa aduca 10 experti japonezi pe posturile de ministri. Iata noii ministri:
    1. Nimika Nuimoka
    2. Yaspaga Shidute
    3. Vreypostu Daybanu
    4. Undeypliku Katesparg
    5. Winoakuma Kuosuma
    6. Furatzara Kutotu
    7. Bagabany Labayatu
    8. Totkumita Madeskurk
    9. Nufurytu Furyo
    10. Kenjiro Sanga

    Comment


    • Ce repedea sa miscat primul ministru al Romaniei
      sigpic

      Comment


      • Nr.10, Kenjiro_Sanga....hmmmmm....Daniele_67 cu ce ti-am gresit!?
        Bine, las....
        si noua lista mai jos....
        Last edited by kenjiro_sanga; 16 June 2009, 23:07. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • La o clinica de tratament pentru batrani, inainte de a se interna, batranii trebuiau sa mearga la un medic care le dadea sfaturi in functie de boala si… buzunar.
          Intra primul batran si la capitolul alimentatie doctorul il intreaba:
          - Ce pensie ai?
          - 2500
          - De la masa sa nu-ti lipseasca friptura, sticla cu vin si fructele tropicale.
          Al doilea avea pensia 1000:
          - De la masa sa nu-ti lipseasca legumele.
          Al treilea cu pensia de 100:
          -Tataie, aer, cat mai mult aer.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Multumesc ca mi-ati sters postarea cu lista ministrilor ! nu-i nik....
            va multumesc, inca o data...''prietene!''
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • De ce nu spui că eşti "cel mai iubit dintre pământeni" şi ai prieteni care te cenzurează???Eu căutam lista şi la un moment dat m-am gândit că ai scris cu cerneală invizibilă!!!!!

              Comment


              • Pai nu vad de ce sa fiu cenzurat, sunt un baiat asa de cuminte, calm, prietenos, inteligent, destept, respectuos, stimat, gentil, insurat, atletic, sportiv, sofer, electrician, ajutator, intelept....mai vreti !?
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Hai nu mai fiti suparati, ptr mine sunteti asa ! ca in fotografie(desen)
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Betoooooooon!! D-ule scretar general trebuie să spun că e una din pozele în care arăt chiar "SUPERMAN"!!!!

                    Comment


                    • Si mai ziceti ca io nu tin la voi, unii se inseala, sunt PRO L.C. DEVA si pe deasupra si secretar general...v-am facut si pe voi puternici, macar atat pot sa va ajut
                      Multumesc d-nule Daniel ptr. laude, dar acesta e adevarul, asa arati !
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Păstrează tiparul Ovidiu că după viitoarea întâlnire o să trebuiască să mai adaugi nişte Supermani!!!!

                        Comment


                        • Mie nu-mi trebuie mult sa tiparesc supermani, doar am scris sa nu mai fiu cenzurat deoarece ma duce...cum se spune!... capul, sa fac orice si mâinile, bineinteles, cu ''mouse-ul'' meu talentat....
                          Cu drag desenez si alti noi membrii, dar sa fie, Doamne dă !
                          Last edited by kenjiro_sanga; 19 June 2009, 00:40.
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Super arata supermanii, Ovidiu nota 10. Tu esti singurul serios din poza aia ca un adevarat secretar general care isi vegheaza cucuvelele si bufnitele.

                            Comment


                            • o intrebare

                              OVI daca puneai si un logan la mijloc era super beton fotografia
                              sigpic

                              Comment


                              • Ptr MIKI

                                Sa te gandesti si la mine cand o sa stai cu burta la soare! ????
                                Concediu placut! Sa te intorci zambitor relaxat si foarte...bronzati!
                                Mai e putin si intri in concediu! Sa ai parte de mult soare, vreme frumoasa, calatorie placuta si multe aventuri placute si fotografii amuzante
                                CU RESPECTE
                                Attached Files
                                Last edited by costelHD; 19 June 2009, 17:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google