Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    si ceva amintiri
    sigpic

    Comment


    • ice e ceea ce eu am scris!!! Tu ai găsit şi varianta ilustrată!!! O să ne scoată ochii vrăbiuţele!!!

      Comment


      • nu am fost uitata discutia merita si video
        a fost o discutie placuta
        vrabiutele cum le cresti asa le ai
        Last edited by ice; 12 December 2009, 21:27.
        sigpic

        Comment


        • Vrabiutele nu prea sunt incantate sa asculte ce debitam noi, noi vorbim numai rele, prostii, betii si alte nebunii....ele asculta pe cele de seama ale ''cocalarilor''
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • 2 EXPLOSIONS OCCUR AFTER A CAR SLAMS INTO A LIVE POWER POLE CAUSING A MAJOR POWER OUTAGEFILMED BY:TODD SHERMAN

            recunoasteti fiecare meseria pe care o are in filmulet
            sigpic

            Comment


            • ICE, ai limbrici, bag seama'.....
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Basescu se plimba intr-o zi prin padurea Baneasa. Dintr-o data ii iese in cale un urs. Cei doi se opresc unul in fata celuilalt si se masoara din priviri. Ursul incepe sa se apropie, maraind amenintator.
                - O, Doamne,se roaga Base , te rog insufla-i acestui animal simtaminte crestinesti!
                Dintr-o data, ursul se lasa pe labele din spate, ridica ochii spre cer si spune:
                - Binecuvanteaza, Doamne, hrana ce mi-ai trimis-o!
                sigpic

                Comment


                • Numele dumneavoastra?
                  > - Abdallah Hamid.
                  > - Sex?
                  > - De 4 ori be sabtamana...
                  > - Nu, domnule, barbat sau femeie?
                  > - Barbat, femeie, cateodata si una camila>
                  >
                  > Un seic arab se plimba in desertul Arabiei Saudite. Cu 50 de metri in fata e sotia acestuia. Se intalneste cu un alt seic, care suparat intreaba:
                  - Ce faci Ahmed? E scris in Coran ca femeia e cu 50 de metri in spatele barbatului, nu in fata.
                  - Ai dreptate prietene, dar cand era scris Coranul nu existau mine in desert.
                  >
                  > La scoala, doamna invatatoare ii intreaba pe copii ce stiu ei despre camila. Ionel raspunde:
                  - Pai, camila este foarte rezistenta la sete!
                  Alt elev din prima banca raspunde:
                  - Eu stiu ca ea e foarte rezistenta la carat greutati!
                  Bula agitat din ultima banca statea cu mana ridicata de ceva timp; vroia si el sa raspunda la intrebare.
                  - Doamna invatatoare eu stiu despre camile ca sunt vagaboante!
                  - Bula, zice invatatoarea, nu ti-e rusine! Cum poti sa spui asa ceva de fata cu toti copiii! Ce inseamna asta? Cum adica camilele sunt vagaboante? Cine ti-a spus tie asa ceva?
                  - Pai cum, doamna invatatoare, nu umbla ele cu toti arabii?

                  > Care e melodia preferata a lui Ben Laden?
                  - "Oops i did it again"!
                  >
                  > Un ţigan la scoala trebuia sa aiba o inspectie si profa le zice:
                  -Sa fie toata lumea cu mana pe sus,ca eu stiu pe cine sa intreb!
                  La inspectie totul a decurs bine pana la un moment dat la o intrebare mai dificila, nu era nicio mana ridicata......Cand colo sare ţiganul cu mana sus.Profa-l evita dar cand nu mai avu ce face, il intreba:
                  -Hai Giaordel, zi tu !
                  Ţiganu:
                  -Haoleu, sa moara fratii mei, ce buci si ce ţâţe mişto aveti !
                  Profa:
                  -Stai jos, derbedeule, idiotule, doi !
                  Ţiganu se aseaza nedumirit, se intoarce la inspectori(care erau in spatele lui) si zice:
                  -Bai, manca-v-as, nu mai soptiti daca nu stiti !
                  >
                  >Politistul care cerceta un caz de sinucidere, o intreaba pe secretara:
                  - Draguţo, nu stii de ce s-a aruncat seful tau pe fereastra?
                  - N-am idee, dar era asa un om dragut si atent. Luna trecuta mi-a cumparat o blana, saptamana trecuta mi-a cumparat o masina sport, iar azi dimineata un inel cu diamant! Dupa aceea mi-a spus ca ar vrea sa se culce cu mine si m-a intrebat ce ii cer in schimb.
                  - Si ce i-ai raspuns?
                  - Ca aici in birou, lumea imi da de obicei 50 de dolari...
                  >
                  > O firma vindea tantari care satisfaceau femeile. O tipa cumpara un astfel de tantar, se duce acasa nerabdatoare, face intai un dus fiebinte, isi da cu crema, se parfumeaza si isi pune un halat pe ea.
                  In dormitor intr-o cutiuta, tantarul- bzzzzzzzz, sarea cutia cu el. Tipa se duce in dormitor, isi da halatul jos (nu inainte sa dea drumu tantarului) tintarul face cateva ture prin camera si se aseaza pe perete, tipa se intinde pe pat si incepe cu texte:
                  - Hai tantarule vino sa ma satisfaci, ia-ma sunt a ta!
                  Tantarul.....nimic!
                  - Hai tantarule vino sa simtim placerea impreuna, ciupeste-ma, musca-ma hai ia-ma!! Tantarul ....nimic!
                  - Hai tantarule te doresc din toata fiinta mea, vino sa ma satisfaci!!!
                  Tantarul... nu se misca de pe perete! Tipa se enerveaza, se raceste de tot, se duce si da telefon la firma:
                  - Bine domne' ce tantar mi-ati vandut, e impotent ca nu m-a satisfacut deloc!?
                  Tipu de la capatul firului zice:
                  - Doamna ne pare rau si ne cerem scuze totodata, dar se poate rezolva problema aceasta, iata vom trimite un angajat al firmei noastre care va sta de vorba cu tantarul si va rezolva problema. Peste putin timp vine unu' de la firma, tipa il invita in casa si se duc in dormitor unde era tantarul. Tipu' zice :
                  - Doamna dezbracati-va si intindeti-va pe pat.
                  Femeia face dupa cum i se spune. Tipu' se dezbraca si el, se uita la tantar si zice :
                  - Ba.. fii atent aici.. iti arat pentru ultima oara!
                  >
                  > Un turist american viziteaza Londra, cand de-odata simte nevoia sa urineze. Cauta, cauta si nu gaseste nici o toaleta. Neavand incotro intra intr-o straduta, se apropie de un colt mai intunecat langa un zid mai inalt si incepe sa se deschie la fermoar. Inca inainte de-a incepe sa urineze simte o bataie usoara pe umar. Se intoarce si langa el se afla un politist tipic englez.
                  - Scuza-ma domnule, spune politistul, e interzis a urina in locuri publice.
                  Americanul se scuza, ii spune ca nu are incotro, ca nu se poate abtine si nu gaseste WC.
                  - Te voi ajuta, zice politistul, vino dupa mine. Il conduce pe turist spre o portita in zid si-i arata drumul in interior. Turistul intra si ochii aproape ca-i ies din orbite. Se afla intr-o superba gradina, intretinuta, plina de aranjamente cu iarba, flori, tufe si copaci.
                  Politistul ii indica unul din copaci si-i spune:
                  - Nici o problema, poti sa urinezi aici.
                  Americanul urineaza, respira usurat si-l intreaba pe politist:
                  - Spune, asta-i ceea ce se cheama Amabilitatea Engleza?
                  - Nu, raspunde politistul, noi numim asta Ambasada Franceza...
                  >
                  > Directorul unui internat ii previne pe baieti :
                  - Daca da dracu' si-l prind pe unul din voi in dormitorul fetelor, il amendez cu 10 Euro ; a doua oara il ard cu 20 de Euro si a treia oara cu 40 Euro !
                  Din spate, o voce timida :
                  - Dom' director, da' un abonament cat costa ?
                  >
                  > Doua calugarite la cumparaturi intr-un magazin alimentar. Una dintre ele o intreaba pe cealalta:
                  - Ce-ai zice de niste bere?
                  - N-ar strica, dar mi-ar fi rusine sa cumpar asa ceva.
                  - Nici o problema, rezolv eu.
                  Iau ele o cutie cu 6 beri si se duc la casa. Casierul se uita foarte mirat si calugarita zice:
                  - Asta-i ca sa ne spalam parul.
                  Casierul, fara sa ezite, se apleaca sub tejghea si pune o punga de covrigei linga bere:
                  - Sa nu va uitati bigudiurile.
                  >
                  > Unu' care mergea prin desert echipat cu ochelari si labe de scafandru se intalneste cu un beduin pe o camila. Il intreaba:
                  - Nu va suparati, cat mai e pana la ocean?
                  - Pai, sa mai tot fie vreo 200 de kilometri....
                  La care omul rabufneste cu naduf:
                  - Sa va ia dracu cu plaja voastra cu tot!
                  >
                  > Patru prieteni in vacanta. La hotel, neavand prea multi bani, hotarasc sa doarma cate doi in camera. Unul din ei se stia ca sforaie atat de cumplit, asa ca au convenit sa doarma in camera cu el pe rand, fiecare cate o noapte.
                  A doua zi dimineata, vine primul care a avut "onoarea", cu ochii rosii, parul ravasit etc.
                  "N-am putut dormi toata noaptea, am stat in fotoliu si m-am uitat la el".
                  A doua zi, urmatorul, rupt de somn si el: "Cum sa dormi, se clatina acoperisul de la sforaitul astuia, am stat toata noaptea in fotoliu si m-am uitat la el".
                  A treia zi, vine al treilea fresh, odihnit, bine dispus. Ceilalti mirati:
                  "Cum ai reusit sa te odihnesti?!?"
                  "Simplu. Inainte de a ne baga in pat, l-am strans in brate, l-am sarutat dulce si i-am spus noapte buna. N-a inchis un ochi toata noaptea.
                  >
                  > Doua prietene blonde stau de vorba la birou...
                  -Mai nu stiu ce sa mai fac , am o durere cumplita de gat.
                  -Ah, nici o problema, iti recomand un remediu sigur. Eu de
                  cate ori ma doare gatul, fac sex oral cu sotul meu si a doua zi nu mai am nimic.
                  -Serios?
                  -Da.
                  A doua zi, la birou... prietena cea bolnava apare foarte zambitoare...
                  -Ei, cum te mai simti? { intreaba prietena }
                  -Extraordinar... ai avut dreptate, remediul recomandat de tine functioneaza perfect... doar ca sotului tau nu-i venea sa creada ca a fost ideea ta…

                  Comment


                  • in urma alegerilor prezidentiale au aparut mai multe bancuri cu Geoana decat cu Bula. Suparat Bula a depus contestatie si a cerut renumararea bancurilor. )

                    Comment


                    • Un biker gonea pe coasta Californiei, cand cerul se intuneca subit si se auzi o voce bubuitoare:
                      - Deoarece ai-ncercat sa-mi fi credincios in toate cele, iti voi acorda o dorinta, caci eu sunt Dumnezeul tau!
                      Se opreste bikerul si spune:
                      - Doamne, fa-mi un pod pana in Hawaii ca sa pot merge acolo cu motorul meu. Dumnezeu:
                      - Se poate face, dar nu pot justifica dorintele tale lumesti, mai bine gandeste-te putin si cere-mi ceva care sa-mi aduca si mie glorie eterna, si tie satisfactie spirituala!
                      Se gandeste bikerul indelung si intr-un sfarsit spune:
                      - Doamne, as vrea sa inteleg femeile. Vreau sa stiu ce simt ele cu adevarat, vreau sa stiu cum sa fac o femeie cu adevarat fericita.
                      Dupa o tacere indelungata, Dumnezeu raspunde:
                      - Vrei podul cu 2 sau cu 4 benzi?
                      sigpic #

                      Comment


                      • Nu cumva era Mike Boy
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Masina si femeia

                          Masina si femeia se comporta identic: cu cat trec ani mai multi peste ele, cu atat fac mai mult zgomot si trancane mai tare la orice hop.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Concurs: recunoasteti personajul?
                            Attached Files

                            Comment


                            • as spune ca sunt io dar...nu seamana cu a mea...
                              Nobody is perfect. I am nobody.

                              Comment


                              • Originally posted by martongrigore View Post
                                Concurs: recunoasteti personajul?

                                pe ce concursul ? pe pupe ...............
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google