Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim d-nule Marian ptr respect....inca o data, multumim, Mafia LCDeva te va ajuta la nevoie
    Kklaus nu vreau sa te superi dar este o zi foarte importanta ptr mine....discutiile le purtam pe mess
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • mea culpa...am uitat sa multumesc celor carecare au participat la aceasta intalnire,niste baieti extraordinari,le urez bafta in continuare si multe succesuri la tunareala pe viitor si sa ma primeasca si pe mine la intalnirile lor cand am sa fiu prin zona...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Eu sunt de acord cu o intalnire in vale, dar sa dea bine caldura si sa se mareasca ziua un pic.

        Comment


        • Cam asa ceva.....
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Şi eu sunt de părere că o întâlnire comună ar fi binevenită dar nu luna aceasta. Până atunci numai bine colegii din Vale vor avea ocazia să se mai întâlnească, să se cunoască mai bine, să se organizeze şi ei. E doar o părere dar dacă majoritatea decide altceva, facem cum vrea majoritatea!!!

            Comment


            • Are dreptate managerul. Propun o locatie pentru intalnire(dar dupa ce se incalzeste putin) - Hanul Bolestilor. Parcare are, terasa are, are si piscina pentru o baie buna, nu stiu daca are pizza de 17". dar aflam pana la vara.
              Eu beau sigpic

              Comment


              • Pai le ducem reteta de pizza de la Maxxa sau aducem un chinez cu noi
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Mai simplu ar fi să mergem cu pizza la pachet!!!

                  Comment


                  • Pai il punem pe Kklaus sef cu pizza
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Chiar nu gasim o pizza in toata Valea ? Nu cred. Am auzit ca e pizza buna undeva la intrarea in Petrila (nu mai stiu unde am citit). Putem afla.

                      Comment


                      • oricum faceti tot la pizza ajungeti
                        sigpic

                        Comment


                        • Pentru o pizza, nu caut in toata Valea, sorry....
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Pai nu am zis ca mergem atunci sa cautam, o sa ne indrume colegii din vale unde e locatie si papa bun. Daca nu, va duc eu la Cheile Butii .

                            Comment


                            • Ma repet, nu merg doar ptr o pizza in Vale sa caut de nebun
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Stiu eu in Bucuresti o pizza belea...daca va hotarati va astept....
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google