Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by levisu View Post
    ar fi frumos sa ne antalnim si noi an valea jiului mai des , cum fac si alte cluburi din tara.
    Chiar aja levisu dc nu partici la intalnire sambata ora 15 in parcare la stadionul jiul petrosani??noi te asteptam!!!

    Comment


    • Incet si sigur LC Valea Jiului prinde un contur foarte mare cu ajutorul lui marianhorduna , daca nu era el azi .................... no comment
      sigpic

      Comment


      • Aja e costelHD jos palaria pt marianhorduna!

        Comment


        • Am sa va raman profund indatorat pentru meritele atribuite.V

          Va multumesc.Intradevar m-am agitat prea mult cum au spus alti , dar nu regret nimic,nici macar faptul ca m-am insurat...momentan sunt in Bucuresti dar pana in vara cel tarziu am sa ma intorc acasa ... zic ieu definitiv...si sper sa se mai vada inca CEVA dupe mine ... HD-O6-USJ continua tot asa sa nu se duca drac toata munca de pana acum...si sti cum e aia DIN PUTERILE NOASTRE NE-AM NASCUT NOI LOGAN CLUB VALEA JIULUI...ne uram multa bafta si multe succesuri in continuare...tuturor... dar nu in ultimul rand celor din prima poza realizata la prima intalnire L.C.V.Jiului...si binenteles L.C.Deva... haide PA si sa aveti o noapte agitata...
          Last edited by marianhorduna; 28 January 2010, 22:22. Reason: Automerged Doublepost
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Era cat pe cat sa ajung Duminica in Vale la intilnirea voastra , intre timp a intervenit o mica problema de sanatate ..............si am ajuns in concluzie sa merg la TURDA ptr. un pic de sare si un aisberg de gheata
            sigpic

            Comment


            • Da nu mai bine vi la la Bucale la o pizza ... mai sarata... si la ger e paici ...gasesti si gheata vrei nu vrei...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • multumesc ptr. invitatie marianhorduna ,la voi este frig ,ger................etc ,no comment
                sigpic

                Comment


                • marian...te-am mai intrebat de un loc cu pizza buna la bucale...
                  daca este in sect. 3 e si mai ok.
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • Pe viitor o sa incerc sa facem sa fim si mai multi,deocamdata suntem la inceput dar eu zis ca e bine daca ne strangem si atatzea.Sambata voi vorbi si cu baietzi sa fac comanda de colante cu logan club valea jiului sa le shimbam din petrosani in valea jiului si voi vorbi si cu Cristixp sa pot face un grup public,unde sa putem vb si publica viitoarele intalniri.
                    Iar sa nu uit totzi membri LCDEVA cand trecetzi prin vale nu ezitatzi sa ma contactati si stangem si membri de la LCVJ pentru o intampinare cat mai prietenoasa.
                    O seara placuta domnilor!

                    Comment


                    • imi pare rau s-a ivit o problema nu pot sa vin la intalnire
                      poate alta data sorry

                      Comment


                      • Mai oameni buni, pe cat posibil nu gasiti motive sa nu mergeti, incercati sa faceti intalnirile cat mai placute, discutii, glume, suedeze si destresarea totala asta e cea mai importanta, ca apoi nu va mai opriti
                        ....Succesuri fratilor nostrii mafioti din Valea Jiului
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Bai dragii mosului eu v-am laudat la toata lumea si voi niste amarate de poze nu postati...rusinica...erau curios sa vad si eu cum a fost vremea an vale astazi pe la orele 15 aproximative...atat doar nimic mai mult...haidei pa...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Domnilor eu sunt de vina.Eu sunt cu postatul pozelor si doar akum am ajuns acasa.In scurt timp o sa urc si pozele sper sa reusesc asta-noapte



                            Last edited by IonutUSJ; 31 January 2010, 01:54. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Super fotografiile.....Tot inainte !!!....mai tineti minte acest impuls
                              Incercati sa efectuati foto sa le putem deschide bine (eu le fac de 800x600)
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Bravo...frumos rau de tot...bafta in continuare...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google