Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariane se pare ca vorba fiicei tale se aplica tare bine in cazul asta!!! Imi doresc sa nu fie asa dar nu imi mai fac iluzii!!!! Lampasul abia pilpiie, acusica se stinge!!!!

    Comment


    • A mai dat putzin caldura in vale si vin cu o noua propunere :
      Sambata 20.02.2010 ora 15:00 va avea loc o noua intalnire LOGAN CLUB VALEA JIULUI.Locatia aleasa va fii in vulcan la spalatoria NYK.

      Lista participantiilor:

      1.HD-06-USJ
      2.raul_87
      3.Olos35
      4.
      5.
      6.
      7.

      Comment


      • salut

        de data asta sper sa fim mai multi decat de obicei si sa fie mai cald
        Last edited by raul_87; 16 February 2010, 13:05.
        HD-87-DLR

        Comment


        • Am si eu o intrebare indiscreta...dar fara suparare...daca sambata are sa fie cancer afar ce are sa se aleaga de intalnire?...am intrebat si eu doar...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • La locatia aleasa masinile vor sta in parcare si noi la un ceai fierbinte.Nu ne mai dam batuti aja usor de data aceasta

            Comment


            • Aha...gata mare boss m-ai lamurit...multa bafta...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • si eu vreau sa particip.. in cazul in care nu urc la cabana

                Comment


                • Sambata 20.02.2010 ora 15:00 va avea loc o noua intalnire LOGAN CLUB VALEA JIULUI.Locatia aleasa va fii in vulcan la spalatoria NYK.


                  Lista participantilor:
                  1.HD-06-USJ
                  2.raul_87
                  3.Olos35
                  4.Manup
                  5.
                  6.
                  7.


                  Comment


                  • ALOOO ...ce facetzi????nu se mai inscrie nimeni??

                    Comment


                    • Nu trebuie cantitate, trebuie calitate!!!! La asta trebuie sa"lucrati" acum!!!

                      Comment


                      • Eu vin, planul cu cabana a cazut. Voi fi acolo ;)

                        Comment


                        • : Borg: Ionut se incearca iei Legatura si Ciprian 18: jump:

                          Comment


                          • Vorbiti si cu LEVISU tot la-ti intepat data trecuta...revansati-va acum...poate ...cred ca vine...parerea mea...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • salut...vreau sa va intreb ceva...aveti careva contactorii pentru usi as avea nevoie de 2 bucatii va intreb pe voi pentru ca si io sunt din petrosaniP sau de unde as putea sa imi cumpar pentru ca am gasit pe forum dar as fi interesant daca aj gasi si pe aici multumesc

                              Comment


                              • Levisu ii plecat din localitate asa ca nu vine , am vorbit eu cu el , ca daca nu trebuia sa plece venea si el .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google