Retete Culinare si ce mananca Mafiotii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Tovarasu' Kenjiro aveti un comportament indezirabil cu linia partidului loganistilor din Romania si ar fi cazul sa faceti o sedinta de demascare a elementelor retrograde din colectivul din care faceti parte.In primul rand eu nu sunt domn,al doilea ca nu stiu ce vorbesti tu acolo de cine nu va inghite si de ce.Al treilea,ca nu stiu de ce trebuia sa pomenesti de tuborg daca eu tot nu am baut nimic(sunt prea obosit ca sa-mi faca placere sa beau).Tinand cont de toate aceste aspecte reprobabile si tinand cont ca azi e ziua comunistilor morti(Dumnezeu sa-i ierte),te rog sa iti faci autocritica .
    Revenind la normal,as spune ca mi-ar face placere sa fac o vizita la Deva,dar din pacate sunt tot acasa si particip cu(prea multa)placere la discutiile voastre gastronomice.A mai fost o tentativa de-asta dar a fost inabusita in fasa.Mana ungurilor,vorba unui prieten ardelean!Imi place sa gatesc cateodata,e doar hobby,a fost si necesitate,si imi place sa experimentez,sa vad ce iese.Nu voi ajunge niciodata la nivelul celor care publicati opere de arta pe aici,dar trag cu ochiul,daca pot spune asa!

    Comment


    • #77
      Tovarase Bbogdan, tovarase.....
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #78
        Ia o atitudine corespunzatoare tovarasu' Kenjiro,ca te-ai indepartat de Tezele din aprilie!

        Comment


        • #79
          Tovarase Kenjiro, o dai la intors cu reteta ? O sa raportez partidului

          Comment


          • #80
            Tovarase Mike Bike, te rog nu ma raporta, dau o lada de pepsi
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #81
              pecsi sa-i dai la costel, ati facut o varza mare aici, vorba lui fiumeu: savilez
              secretare pune si tu odata reteta aia cu cartofi in coaja ca de nu o iei

              Comment


              • #82
                Deci am dreptate. Trebuie raportat. Hai cu reteta si inca o data poza ca e la 3 pagini in urma. Haiii hai.

                Comment


                • #83
                  Acesti cartofi in coaja au fost cumparati de la real, secretara era bauta si a uitat reteta
                  Attached Files

                  Comment


                  • #84
                    Alo aci este varza ia mergeti la discuti , este un Thread cu Retete Culinare , incercati si respectati , uni mai spicuie si iau unele informati cum se pregateste unele preparate
                    Cu respecte costelhd
                    Last edited by costelHD; 27 January 2010, 00:00.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Daca este criza nimeni nu mai pregateste de haleala , mai tarziu o sa va postez Varza LC DEVA pregatita de de Casier
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Azi voi pregatii peste in folie de aluminiu cu legume
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #87
                          azi am sa mananc la maxxa, pizza, bla, bla, bla, vrem retete nu povesti

                          Comment


                          • #88
                            Deci gata pestele.....foto, spune tot
                            Peste cu legume, in staniol si facut pe tigaie de teflon....mamaliga la ceaun, usturoi si cartofii mult iubiti in coaja...!!!
                            plus nelipsita bereeeeeee
                            ...deci foto:
                            Pofta buna, colegi si prieteni
                            Attached Files
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #89
                              Ai fotografiat berea si dupa ce ai baut din ea!Esti de-a dreptul diabolic!

                              Comment


                              • #90
                                Imi era pofta de o sorbitura de bereeee '
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google