Prezentare Membri & Numere De Telefon LC Deva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezentare Membri & Numere De Telefon LC Deva

    Aici va puteti prezenta si puteti posta numerele de telefon ale membriilor din LC DEVA.
    Last edited by NCDHD; 23 February 2013, 21:48.


  • #2
    o idee excelenta
    bogdan andrei, politist la hd
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Marton Grigore, casatorit,1+1 copii(baiat , fata , va stau la dispozitie daca vreti sa stiti cum se face), actualmente electro-mecanic si sofer la o firma privata care se ocupa cu instalatii electrice, alte meserii- de toate, in timpul liber fac lectii cu copilul, mai zbor si cu parapanta(foarte rar), ma plimb cu loganul si citesc pe forum.Prieteni si sotia imi spun Marton, Gytza, Grig.
      Attached Files
      Last edited by NCDHD; 6 November 2011, 21:23.

      Comment


      • #4
        ''THOMPSON'' alias Kenjiro_Sanga, prieten cu toti care ma respecta, de loc din Brad, orasul natal, casatorit, 2 copii minori, cuscru cu Marton_Grigore, de meserie instalator la S.C.Politia Electrica Deva.
        In timpul liber, gonesc cu Loganul meu, ma joc cu copiii si ma gandesc la ai mei care sau dus saracii(mie un dor nebun de ei) dar asa e viata'' C---A'', ma bucur de copii si nevasta, atat mi-a ramas, plus prietenii daca imi sunt prieteni, eu asa ii consider...
        Iubesc tot ce este frumos, ador artele martiale, am practicat mult timp dar ....in fine...asta sunt eu !
        P.S. actualmente numit secretarul general si filozoful L.C. DEVA, asa zic membrii clubului...Prietenii stiu , de ce !
        Attached Files
        Last edited by NCDHD; 13 April 2009, 14:17.
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #5
          Claudiu Simon,Brad, casatorit,1 baietel,''stingator de incendii'',ajut pisicutele sa se dea jos din copac si alte chestii asemanatoare

          [img]041309142626[/img]

          ...si cand spun pisicute...fiecare crede ce doreste
          Attached Files
          Last edited by NCDHD; 24 November 2009, 16:53.
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • #6
            Jebelean Daniel, domiciliat in "oraselul de vacanta Calan", casatorit, un "baietel" de 15 ani, in prezent inspector resurse umane la CFR "Marfa" S.A. - Revizia Vagoane Simeria Triaj. Urasc minciuna, ipocrizia, prostia, fatarnicia, pe cei care au impresia ca stiu totul(dar nu e asa) si pe cei care nu au curajul sa recunosca atunci cind gresesc.
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Sa ma prezint si eu!

              SUCIU IONUT casatorit cu DIANA! Sunt medic veterinar si uneori cioplitor in

              plastic!
              Actualmente membru in Logan Club Deva si in acelasi timp Medic Veterinar Oficial al logan club deva!

              P.S eu sunt cel cu masa gastro-intestinala in mana!

              pozele vad ca nu merg! poate alta data!

              13112008622.jpg
              Asa ca o mica parte din ceea ce fac eu!
              Aviz amatorilor care vor sa imi dea tarcoale!!!!

              P.S Manuiesc bisturiul extraordinar de precis si sigur fara sa imi tremure mana![/COLOR][/COLOR]

              Si inca ceva! Hanibal Lecter e mic copil fata de mine!

              P.S Ma refer la inteligenta ce a-ti crezut!!!!

              Cine a citit cartile cu el stie despre ce vorbesc!

              HAHAHAHAHAHAHA ce sinistru sunt!
              Attached Files
              Last edited by NCDHD; 24 November 2009, 16:54.

              Comment


              • #8
                posesorul vehiculului precum și tipul din fotografie este:
                Adrian Ciomag, este căsătorit cu Claudia, are o fetiță de 8 ani înpliniți, și lucrează la buletine.


                cer scuze tuturora pentru faptul că nu m-am prezentat până acum.
                intru foarte puțin pe forum întrucât nevoile cotidiene mă țin departe de conducta de net.

                sper că nu v-am ținut prea mult în suspans!
                Attached Files
                Last edited by NCDHD; 23 February 2013, 21:59.
                Eu beau sigpic

                Comment


                • #9
                  asta sunt eujuniorul clubului
                  alex....comisarul telefoanelor
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    acum ma prezint si eu,sper sa ma primiti in comunitatea LoganClubDeva chiar daca nu sunt prezent la intalniri.
                    Ma numesc Căsălean Claudiu Norocel,alias Noni sau Norocosu,nascut 04.12.1986,necasatorit (INCA sper ca la anu),de meserie sofer,lucrez la ISJ Hunedoara.


                    Asta sunt eu impreuna cu masina mea,ne vedem maine
                    Attached Files
                    Last edited by NCDHD; 24 November 2009, 16:58.

                    Comment


                    • #11
                      salut

                      sper ca nu va suparati ca ma prezint si ma alatur si eu grupului Logan Club Deva: ma numesc Diaconescu Raul sunt din Petrosani si de "profesie" sunt student
                      Last edited by raul_87; 22 June 2009, 21:21.
                      HD-87-DLR

                      Comment


                      • #12
                        cu permisiunea membrilor (nu am cerut permisiunea nimanui) LC Deva ma prezint si eu:
                        ma numesc Cizmas Alin, am aproape 27 ani, sunt din Simeria si lucrez la un magazin de piese auto din Simeria.
                        cu respect
                        alin
                        noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                        Comment


                        • #13
                          ma numesc Ady[ady71] am 37 ani si sigur nu sint de la "directia centrala anticoruptie" ,sint sofer si macaragist,sint posesorul unui logan 1,5 dci 85cp de cca. 1 an si 3luni.
                          Attached Files
                          Last edited by NCDHD; 23 February 2013, 22:00.

                          Comment


                          • #14
                            Prezentarile speram pe viu, duminica la Hunedoara
                            Pana atunci un mic "indiciu" [IMG][/IMG]

                            Asta-i utilajul ne-am intersectat in trafic de multe ori, chiar si pe drumul spre Brad, in Deva nu mai zic.
                            Mihai, 30 de primaveri, medic rezident, amator de conducere sportiva si mountainbiking.

                            Am rezolvat misterul pozelor cu ajutorul lui Costel. Danke.

                            Placutele de inmatriculare nu-mi apar pe nici un site sau forum. Poza cu subsemnatul care face mai mult decat placutele

                            Masura de precautie, mai mult sau mai putin discutabila, oricum apar la intalnirea de duminica
                            Pana una alta poza cu celalalt utilaj.

                            Mai pun cateva pozne de duminica trecuta, care confirma costumatia in rosu si povestea cu taurul (astuia n-am avut tupeu sa-i mai fac si poza)
                            Attached Files
                            Last edited by NCDHD; 24 November 2009, 17:04.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Salut

                              Buna! Sunt nou printre voi si cred ca si cel mai tanar. Ma numesc Contiu Marius, sunt din Hunedoara si am 18 ani
                              Attached Files
                              My blog' www.mariuscontiu.blogspot.com

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google