Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asteptam pareri, bune si precise?
    sigpic

    Comment


    • si niste poze pentru a vedea cum este acolo unde m-am gandit eu...DSC04828.JPG
      DSC04787.JPG
      DSC04786.JPG
      ...fiecare sa-si exprime parerea,cat despre data...eu as putea duminica in 06.09.2009....
      ...asteptam sugestii si pareri...
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • În ceea ce priveşte data, din partea mea e OK! Dă-ne detalii asupra locaţiei!!! Unde anume este????

        Comment


        • langa Brad...degeaba iti spun Daniel ca nu cunosti......este satul Obarsa...

          spre satul Obarsa,scuze
          Last edited by kklaus; 11 August 2009, 19:41. Reason: Automerged Doublepost
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • N-am nici o treabă!!! Dacă ai spus că e lângă Brad e suficient!!! Te văd eu când o să vii lângă Călan!!!! Degeaba ai GPS!!!!

            Comment


            • ...in jos,pe langa cimitir,mai mergi putin si pe dreapta era un pod de fier peste Strei...pe acolo pe undeva zici?
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Călduţ!!! Nu avem pod de fier!!! Cimitir?????????? Unde?????? Lângă şosea în nici un caz!!!!! Mai ai dreptul la douâ încercări!!!!!!!!

                Comment


                • va dau eu! GPS -ul meu ? hooopa se incing spiritele? va asteptam si cu alte contre ,
                  Last edited by costelHD; 11 August 2009, 20:08.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tu n-ai voie!!!

                    Comment


                    • Ce Obarsa, mai Kklaus, vrei sa le dai ''oale'' de lut !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Hai colega, da tu o alta destinatie ?timp de gandire 24 de ore? astept raspuns? si de la alti colegii ...?
                        sigpic

                        Comment


                        • Vrei raspuns !!! de la mine, nici gand, las pe altii mai cu gandire filozofica, cum ar fi ''Julyo''
                          Mai zii si tu pareri, tu doar ''SUSTII'', CE ?
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • ma rog,in fine,era ceva pe acolo,un pod de ceva....nu mai stiu din ce era facut...

                            spuneam de o iesire la iarba verde pe langa brad...este un loc frumos,in drum spre Obarsa. (sunt niste poze mai sus)
                            Last edited by kklaus; 11 August 2009, 21:05. Reason: Automerged Doublepost
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • MS Colega ptr. raspuns , eu nu dau nume astept si alte pareri ? daca nu ,sa le para rau ,le-am cerut si lor parerea ? asteptam ?dar nu pre mult ? sa fie o locatie placuta!!!!!!!!!
                              Eu ce sustin o iesire la iarba verde cu gretare si zona buna ptr. toti , restul vine de la sine pana in data de 15 09 2009, astept?
                              Last edited by costelHD; 11 August 2009, 21:13.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nasol!!!!!! Secretarul general nu citeşte decât ultimul post!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google