Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti, n-am scapat de Diabolique, traieste
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • cine mai vine de sambata?

      va mai ganditi pana vineri si lista va rog...daca nu vreti de sambata atunci ramane pe duminica dimineata...dar dimineata sa fie!
      Last edited by kklaus; 2 September 2009, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • Ce ma ai venit de la Ab si faci ciocu tare
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • ihi...bine ca am ajuns intreg...

          ca de obicei trebuie sa fie 1-2 pe drum sa se creada la ei in curte...mai ales mitici...

          Daniel,Costel,Mike, nimic , nici unul nu vor sa vina la iarba verde?

          Daniel,Costel,Mike, nimic , nici unul nu vor sa vina la iarba verde?
          Last edited by kklaus; 2 September 2009, 22:13. Reason: Automerged Doublepost
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • Lasa-i, au treaba sau apucat de sapat gradina....s-ar putea sa nu vina nimeni, asta e !!!
            Ce poti sa faci ?
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • se gandesc pana in ultima zi ce sa faca. si vineri seara vor raspunde ca vin la iarba verde....sper
              noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

              Comment


              • Daniel are ceva probleme, Mike_Bike nu a raspuns deloc, Diabolique este in America, etc...cum se poate de la fiecare !!!
                Poate nici eu nu pot sa vin nu e mare lucru
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • clar nu ii mare lucru sa mergi la iarba verde. numai daca nu vrei, nu mergi la iarba verde, cu prieteni de la LCD. si daca ma gandesc bine s-ar putea sa fie ultima iesire de genul asta, pe anul asta...poate....pe mine personal doar vreme nefavorabila ma poate tine departe de aceasta intalnire....asteptam cat mai multi loganisti
                  noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                  Comment


                  • Asa este, ai dreptate, dar serviciul nu stie acest lucru !!!
                    Cat ma rog de fiecare data sa vina loganistii la intalniri, cat ma cert, etc...dar uneori , nu se poate corect !
                    Cu parere de rau nici eu nu pot sa vin, nu putem, vb. in numele familiei...nevasta este la lucru iar colegul meu este in CO...
                    trebe sa fi-u de gasit de acolo traiesc
                    Last edited by kenjiro_sanga; 3 September 2009, 17:51.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • neata tuturor! si cum ramane cu intalnirea? o facem sau nu?!
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Domnilor eu sunt de 3 zile pe la voi, maine o sa plec, ce ziceti de o intalnire fulger la Deva astazi ,un suc la o poveste un banc nou din repertoriul loganistilor
                        sigpic

                        Comment


                        • marton prezent la intalnirea fulger azi 04.09.2009 in parcare la artima

                          Comment


                          • kenjiro prezent la intalnirea fulger azi 04.09.2009 in parcare la artima
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • deci fratilor am sunat azi de la 10 pana la ora 13 pe lion,martongrigore,costelhd,kenjiro_sanga,kklaus si am stat in deva pana la ora 17:00 si nu am reusit sa ma intalnesc cu niciunul din cei enumerati,oare cand mai vin saptamana viitoare pe la deva mai are rost sa sun pe cineva?
                              sigpic #

                              Comment


                              • Deci frate, eu lucrez la SC Electrica SA si am terminat treaba de pe unde am fost(dealuri) la ora 19.00 iar la ora 19.30 m-am intalnit cu Sefu si Bad_Wolf, care si-a anuntat vizita cu 3 zile inainte....deci la ora 19.30 prea tarziu ptr tine....sorry...poate data viitoare, suna-ma !!!
                                Asta e !!!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google