Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-a placut si mie intalnirea, poze inca nu pun ca am calculatorul plin de virusi, cand scap de ei descarc si pozele. E super daca o tinem tot asa.

    Comment


    • mike,ne-ai mai mirosit ?
      pe mine si ionut!!

      Comment


      • Ce bine de mine ca nu am concurenta!!! Am mers ca pensionarii pina la Calan!!

        Comment


        • Nu prea am boala vitezei, sunt multumit de stilul meu de mers si asa imi place sa merg.
          Voua va place adrenalina nu gluma.
          Last edited by mikebike72; 22 March 2009, 19:18.

          Comment


          • si uite asa eu nu pun nici o poza.
            a fost frumos si vorba lui ovidiu m-am destresat

            Comment


            • Sa-ti fie de bine gratarele. La noi te-ai gandit ?

              Comment


              • tot timpul,priviti.
                Attached Files

                Comment


                • Salut baieti, am ajuns si eu cu bine acasa !
                  M-am simtit foarte bine azi la Deva, sunteti niste baieti de nota 10 !
                  A fost o intalnire reusita ma bucur ca am venit si sper sa mai ajung si cu alta ocazie, oricum sunteti si voi invitati pe la noi oricand . Ati fosti niste gazde deosebite si va multumesc de tratatie
                  Alex multumesc pt. leduri , acum ma duc sa vad cum se vad pe noapte
                  Attached Files
                  Last edited by Bad_Wolf; 22 March 2009, 20:01.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne bucuram ca te-ai simtit bine alaturi de noi, cu atit mai mult cu cit stii prea bine ca suntem incepatori daca pot spune asa. Suntem o mina de oameni care se pare ca reusim sa ne intilnim, sa ne intelegem foarte bine si ce e mai important sa ne simtim bine impreuna iar dupa cum bine a spus Ovidiu astazi, sa uitam de problemele care ne apasa peste saptamina. Esti binevenit oricind ca de altfel orice alt membru Logan Club din tara.

                    Comment


                    • Si sa incheiat alt sfarsit de saptamana foarte placut, alaturi de oameni care stiu sa traiasca viata, atat cat putem noi, dar eu stiu ca puteti '' MULT MAI MULT'' simt eu asta, altii dupa intalnire sau dus la GRATARE(nu spun cine), pe altii i-au sunat nevestele repede, sa nu CUMVA, eu mi-am dus nevasta la servici,am scapat repede de ea...dar sa nu uitam ca ''A FOST FRUMOS'' SI VORBA MEA , ASA DE BINE MA DESTRESEZ (de fapt de la Grig) eu am spus ce ma durut..........(cand ne intalnim imi aduc aminte de toate datoriile)...) GLUMEAM
                      Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 12:21.
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Pozele si de la mine, dupa cum bag sama vedeta de azi a fost Ionut.

                        Comment


                        • In primul rand vreau sa imi cer scuze lui mike.bike pentru faptul ca nu l-am asteptat!( in momentul cand te suna sotia..............)

                          Super fain a fost azi si mai ales faptul ca vremea a tinut cu noi!
                          Baietii ca de obicei in mare forma mai ales Ovidiu care a fost foarte spiritual si m-a facut sa ma prapadesc de ras!

                          Daniel cum e cu filtru? presupun ca mult mai bine!

                          Comment


                          • Fii serios Ionus nu a fost nicio suparare, nu trebuia sa va luati dupa mine daca voi va grabeati. Si eu sunt insurat si stiu cum e.

                            Comment


                            • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                              Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google