Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai trimis mesaje la toata lumea? ca doar de aia esti secretar a

    Comment


    • Daca tot nu avem unul sau mai multi sarbatoriti platim ca de obicei : "nemteste"!!!! Iar cind vom sarbatori Sf. Grig, Sf. Kenjiro Sanga, Sf. Daniel, Sf. Lion Forte, Sf. Ionut, Sf. Alex etc. atunci mai vedem!!!

      Comment


      • vrem mesaje !!!!

        Sefu, pune secretara sa trimita mesajele, eu vreau mesaj neaparat.

        Comment


        • Se pare ca eu te-am scapat din insiruirea de sfinti dar te-a uitat si secretara!!! La mine a fost pur si simplu o "scapare" dar la secretara n-as putea sa spun sigur motivul!!! Sau se poate ca cei care nu primim mesaj venim INVITATI DE ONOARE!!!!

          Comment


          • eu deja ma duc la banca sa prind rand ca sa pot scote bani din baca sa si platesc eu asa am inteles........................
            sigpic

            Comment


            • Of....numai secretar(a) nu am fost ! in rest le-am facut, aproximativ pe toate, va dau in gât la sefu!
              Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:31.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Costel baga material!!! Ai o jumatate de intilnire si ai prins jumatatea fara plata!! La urmatoarea platesti si penalitati!!!!

                Comment


                • in ziua de astazii trebuie sa ai toate calitatile si sa fii universal.................
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                    Of....numai secretar(a) nu am fost ! in rest le-am facut, aproximativ pe toate, va dau in gât la sefu!
                    Ovidiu ai noroc!!! Nu mi-au placut niciodata secretarele indiferent de lungimea fustei!!!

                    Comment


                    • dau si de baut la urmatorea intalnire mea si ma tin de cuvant, eu acum nu vin ,ca plec la tara vinerii seara , va si anunt iara o sa am un drum ffoarte lung tu doar stii iara km {dani} ..... si ori cum nu bag din top dar ce nu este real este ghinionul tau e ca sa vezii doar ai si martori era 4 insi cu mine

                      intelegetii si voi sint in concediu si vin si sarbatorile omul mai si merge la tara sa mai adune cam ce a crescut pe acolo
                      Last edited by costelHD; 8 April 2009, 20:58.
                      sigpic

                      Comment


                      • Oricum daca unii vor uita sau vor trece cu vederea eu nu te uit asa ca dupa repatriere te bagam in fata la Play cind vine nota de plata!!!!

                        Comment


                        • Costel !daca tot pleci la ţară... nu ar strica niste porumbei la gratar, ce zici ?!...sau un purcel de 3 luni, la foc de tabara...ce ziceti, baieti !
                          Am dreptate
                          noi te asteptam cu drag sa vii de la ţară ! sau un control scurt la portbagaj !
                          Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:32.
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • da porumbei de 3...4kg nu de aia de 200 gr. crezi ca cat le-am dat de mancare si am investit atata toata iarna, nu face drumul pe cat marfa, ma gandesc ,ca au crescut porumbeii
                            Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • ceva tot trebe sa aduci, doar nu mergi tu degeaba !
                              Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:34.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • nu bat cu loganul 1200 km ca sa vin gol numai investitia in el ,va las ca- s obosit noapte buna...
                                si spor la munca pe forum
                                Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:34.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google