Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutari la toti sa stiti ca mam tinut de cuvant ca o sa intru pe forum azi ,ma-m repatriat din tarile calde vad ca vati distrat bine cum se vede si auzit, dar in cer scuze ca nu am participat la aceasta intalnire asta fost situatia pe viitor
    sigpic

    Comment


    • Costel_Hd, bine ai venit !
      deci ai fost la tara, ai adus ceva !? un curcan, o gaina ori purcelusul de lapte sa-l facem la gratar)
      Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:43.
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • vine vam gasit pe toti

        da colegu am adus, dar nu purcelu ..... acum este sezonul cu mielu acela la craciun doar la tara ce nu aduci cam de toate
        sigpic

        Comment


        • numai la miei si purcelusi va sta capul!!
          cate stikere am lipit, dar nici o bere macar la urmatoarea intalnire va dau jos stikerele

          Comment


          • poti sa bei o bere cand iei leafa , sper ca nu ti-ai murdarit costumul?

            Comment


            • sant pofticiosi si setiosi .......vad ca nu ati mancat si baut la intalnire
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by alex_comisaru View Post
                cate stikere am lipit, dar nici o bere macar la urmatoarea intalnire va dau jos stikerele
                Alex, mii de scuze ca nu am avut inspiratia sa-ti dau o bere, deja ma mustra constiinta.

                Comment


                • Dai jos stikerele ! da-le, mie nu mi-ai pus nimic)

                  Costel_Hd ! ok, mielu , de acord dar mare grija la scris pe forum, revizuieste cuvintele inainte de a salva, te rog !....se intelege altceva)
                  Last edited by kenjiro_sanga; 13 April 2009, 19:36. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • super poze!!!
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • Alex sa inteleg ca berea o dau cei carora le-ai lipit stikerele iar daca le dai jos nu mai trebuie bere!!! Corect???? Pentru ca daca e asa eu am un stiker de dat jos!!!!

                      Comment


                      • ok Kenjiro_sanga
                        este a doua oara deja sant dator deja la tine pentru greselile facute
                        sigpic

                        Comment


                        • mersi inca odata de primirea calduroasa si intradevar sunt beton pozele...la mai multe......si asteptam iesirea la iarba verde...
                          Nobody is perfect. I am nobody.

                          Comment


                          • Originally posted by costelHD View Post
                            ok Kenjiro_sanga
                            este a doua oara deja sant dator deja la tine pentru greselile facute
                            Costele, cred ca vei fi penalizat : vei primi 2 mici si o bere

                            Comment


                            • asta nu-i o problema vad ca este cu ochii pe mine dar nu ma supar eu sant un pic mai repezit{adica mai grabit}........ daca ma intelege oricum sant dator, ca ma mai corecteaza il apreciez de asta este si secretar
                              Last edited by NCDHD; 13 April 2009, 23:02.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, vad ca te-a luat secretarul in colimator

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google