Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asteptam zapada sa bagam un sanius

    Comment


    • Neata , secretare nu le am cu oaia , Mihai la un vin fiert merge un gretar foarte bine , Va dau o ideie hai sa facem o intilnire cu cei din Vale Jiului intilnirea sa fie la Hateg ce ziceti
      sigpic

      Comment


      • la SantamariaOrlea la castel daca mai este ceva , sau pe baraj la Raul Mare cu dedicatie pentru Costel(gretare, mititei)

        Comment


        • Ar fi o idee foarte buna sa ne intalnim la limita de granita cu baietii din Valea Jiului, ce ziceti ?
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Buna Dimineata LC DEVA , ce draq faceti nimeni numai zice nimic de urmatoarea intilnire !? , chiar numai vreti intilniri !!!!!!!!!!
            sigpic

            Comment


            • asteptam al 14-a salar si factura la gaz.

              Comment


              • Hai lasa vrajeala , si treci la fapte , hai sa facem o intilnire la iarba verde pana nu se usca de tot , daca cei din Valea Jiului refuza oferta noastra de a organiza o intilnire intre cele 2 cluburi
                sigpic

                Comment


                • Costele ai pus ochii pe vre-o momarlanca ?

                  Comment


                  • Ce Mikebike, nu-ti plac femeile !!! din Vale...vin-o sa le vedem impreuna
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • ce vreti sa vedeti momarlancele !? , chiar voi nu vreti sa mai facem intilniri ! , atunci facem miniintilniri , care cum poate
                      sigpic

                      Comment


                      • Maine se anunta o mini la balata se intalneste deva cu hunedoara, te bagi?

                        Comment


                        • daca dai un mic si un citric ma bag , nu ca cu gretaru !
                          sigpic

                          Comment


                          • iti dau tot ce vrei numai sa taci

                            Comment


                            • doar nu te doare gura , as zice ceva dar am o retinere acum
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NCDHD View Post
                                Maine se anunta o mini la balata se intalneste deva cu hunedoara, te bagi?
                                si uite asa a fost si a 12657849 intalnire Logan Club mici,bere,lume multa,vreme faina nu alta.poze nu avem ca nu am mai avut pozitii la aparat,scuze,nu am stiut...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google