Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colegii de la Alba, sunt prea departe !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Originally posted by mikebike72 View Post
      Mai dar de la colegii, vecinii si prietenii din Alba nu sunt doritori de intalnirea regionala ?
      tu nu vezi ce activitate au pe forum cei de la ALBA , daca o sa vrea o sa vina ......., iti dau o veste , maine Nelutu (colectionarul ) vine la Hunedoara pana la kaufland , daca doresti sa va intilniti ia legatura cu el , eu sunt de servici

      Originally posted by NCDHD View Post
      daca nu primesti de la nimeni nimic suna-ma moldovene
      nasule , crezi ca eu vin sa ma milogesc !? , am zis ca vin la deva care vrea sa dea un o cafea.......etc
      Last edited by costelHD; 24 November 2010, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by costelHD View Post
        maine Nelutu (colectionarul ) vine la Hunedoara pana la kaufland , daca doresti sa va intilniti ia legatura cu el , eu sunt de servici
        Stiu, si mie mi-a dat mesaj ca vine pe aici, dar si eu sunt la lucru nu pot pleca.

        Comment


        • maine o sa vin la Deva , oare cineva se ofera sa dea o cafea , deci intentia conteaza , Nasule a sunat patronul de la Galena................ ?????? , vreau o parere , o ideie , o maslina ........... , astept
          sigpic

          Comment


          • da o pizza gratis duminica?
            si ce daca a sunat? sa mai sune

            Comment


            • frumos raspuns nasule !! , nu ma asteptam de la tine ! , aveam pretenti , fara mistouri .....etc , acum ce sa mai zic ......, am vorbit si tu .....etc , numai are rost sa discutam aci
              sigpic

              Comment


              • Pachetu, Costele, e tot sigilat...nu cumva ???? mare grijaaa...
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Originally posted by costelHD View Post
                  frumos raspuns nasule !! , nu ma asteptam de la tine ! , aveam pretenti , fara mistouri .....etc , acum ce sa mai zic ......, am vorbit si tu .....etc , numai are rost sa discutam aci
                  Pai vezi! mai suna si tu sau da bip, daca nu ai minute ca eu am de pot sa vand vrei sa stie toti cate pizza luam mita?

                  Comment


                  • Nasule , asa mare inghesuiala la intilniri regionale mai ales la DEVA , de nu putem noi sa postam pe forum !!? , poate am vazut rau eu !! ,sau nu vad bine !!! , si cu raspunsul cu patronul nu ma asteptam mai ales de la tine , am sunat am discutat si am ramas sa ii dau un raspuns ............. si la final tu ai venit cu parul ...... , multumesc , daca ai obiecti discutam maine dupa ora 10, 30 sunt la DEVA , NU ACI , numai daca esti disponibil
                    Last edited by costelHD; 25 November 2010, 21:48.
                    sigpic

                    Comment


                    • Costele te astept cu paine si sare la Deva !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                        Colegii de la Alba, sunt prea departe !!!
                        Ovidiu nu suntem prea departe si suntem datori sa venim dar te rog sa intelegi ca uni dintre noi au unele probleme care ii impiedica sa vina(o sa incerc dar nu pot sa promit nimic) eu nu pot sa ma duc nici la cea care o am la mine in oras si sti ca nu am obiceiul sa lipsesc
                        http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                        Comment


                        • uni cu paine si sare , alti poate cu ura .......... , asta este realitatea la LC DEVA , am pus umarul sa fie frumos dar ptr. mine a fost un vis , multumim
                          Nelutu nu are rost sa te scuzi , daca nu se poate ...... fiecare are probleme , in ziua de astazi este cu prioritate serviciu apoi restul...............
                          Last edited by costelHD; 25 November 2010, 22:40.
                          sigpic

                          Comment


                          • da ai dreptate cu prioritate este serviciul dar la mine este ceva personal(sper sa ma intelegeti ca nu pot sa spun pe forum)
                            sper ca eu am incercat sa imi fac datoria de prieten asa cum am putut fata de voi, stiu ca am ramas in urma dar inca nu au intrat zilele in sac
                            http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                            Comment


                            • daca ai fost prin zona noastra ! , te-a intampinat un coleg de al nostru !? , fiecare sa facut ca ploua ? , ori cum ma astept la uni cu replici acide , este o difereta mare intre noi si alte cluburi , uni stau invizibili si se fac ca nu stiu , alti daca se simt vinovati au plecat si nu vor sa dea replica , eu le multumesc , nu vreau sa intru in polemica
                              Last edited by costelHD; 25 November 2010, 23:02.
                              sigpic

                              Comment


                              • asta este daca a fost in timpul saptamani si nu a fost Duminica lasa ca cu ocazia asta am vazut si eu Hunedoara pe jos(am stat 3 ore si a trebuit sa imi omor timpul)
                                http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google