Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri propuse din "scurt" ...rezultatele sunt pe masura!! Si de vina sunt conditiile si tara de ..."rahat"...in care ne-am gasit sa traim!!
    V-am propus ceva pentru a doua jumatate a lunii octombrie!! Ca sa fie timp sa ne putem pregati!! Incercam sa facem ceva din toata saracia noastra sau continuam sa ..batem apa in piua??? Ca...altfel lehamitea devine tot mai mare si incet..incet nu ne mai "vedem" ..nici pe forum!!!
    P.S. Si mai lasati dracului ..orgoliile si gindurile de "preamarire"!!! Ca daca stam bine si judecam nu neaparat "organizatorii de intilniri" au tinut cluburile ...!!! Prieteniile formate intre membrii au "tinut" cluburile .."aproape"!! Ma refer la cele adevarate nu la cele de ..curiozitate!! Ori facem ceva domnilor ..asa zisi organizatori...ori ma mut cu Diabolique pe Solenza Club si...nu mai am pretentii!!!???!!

    Comment


    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
      Pas..................
      cip

      Comment


      • Cât ????????????????????
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Fara numar.....

          Comment


          • De la Nasul mare....fara numar !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • La placinte inainte, la razboi inapoi !
              sigpic

              Comment


              • Care placinte Doctore ??? nici macar biscuiti
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Maica voastra de mafioti ! Ma pun io cu blitzu' pe voi cat de curand, numai sa termin cu santierul !
                  Vai de mitralierele voaste o fi de nu apareti la apel !
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu cred ca stiu ce ne lipseste!!! S-ar putea ca ar mai fi nevoie de vreo 2-3 organizatori de intilniri si...atunci o sa fie si-o sa fie ce mai bogatieeeee....vom avea intilniri la fiecare eclipsa de luna!!!!

                    Comment


                    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                      Care placinte Doctore ??? nici macar biscuiti
                      poate piscoturi
                      sigpic

                      Comment


                      • Ar fi cea mai tare chestie....toti Organizatori la LCDeva ( care mai suntem )...si atunci am rezolvat problema, sigur !!!
                        P.S. Ne bănuim de nu ne vedem
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Cu atitudinea asta nu se face nimic
                          sigpic

                          Comment


                          • Doctoreeeee, stai linistit, doar parerea mea pentru mine....nici nu pot si nici nu ma stresez din aceasta cauza...atitudinea, mai tarziu, cand s-o putea, fara suparare !
                            Sa fim seriosi...avem (am) destule necazuri pe cap si probleme, deci macar aici ma simt cat de cat bine...s-ar zice...Forumul, deocamdata pentru mine.....e doar Forum...si atat...de scris, glume, ajutor intre prieteni, pot sa scriu p' acilea, macar atat...deocamdata, e o viata de cacao....ce-o mai fii, o-m mai vedea, pana atunci....doar ce se vede !
                            P.S. Zambiti, va rog !

                            Cand se va putea face ceva pentru LCDeva, din p.d.v. al meu....v-oi fi trup si suflet, ca de obicei, dar pana atunci....mai este !
                            Repet...e o viata ce cacao ! asteptam si zile bune...
                            Last edited by kenjiro_sanga; 1 October 2011, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • 3 mafioti sunt la intalnire chiar acum, trup si suflet.
                              sigpic

                              Comment


                              • poze?
                                deoarece organizatorii LC Deva nu isi fac treaba, propun numirea tuturor mafiotilor organizatori si coooorganizatori de despartiri sau intalniri.
                                Sa inceapa lista:
                                1.
                                2.
                                3.
                                4.
                                Parca astia 4 eram.
                                Mustaciosule sa trimiti mesajele de numire in functie a tuturor mafiotilor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google