Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar asa ...la Calan cind veniti!!??? Sa vorbesc la toate localurile din oras sa le inchida in ziua cu pricina ca sa ...scap repede de voi!!!
    Sau sa ma pregatesc pe cind o sa aveti plinul la rezervor??? In cazul acesta nu-mi fac probleme!!

    Nu va fortati prea tare ca nu e Cincis!!! Cine face un Cincis e scutit 2 ani de la restul intilnirilor!!
    Last edited by Daniel 67; 11 November 2011, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • cu golanu pe transalpina

      cine se baga la vara ? ..................eu zic ca merita efortul la costul benzinei pana acolo
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by alex4you View Post
        cine se baga la vara ? ..................eu zic ca merita efortul la costul benzinei pana acolo
        plus alte poze de pe transalpina
        Attached Files
        http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

        Comment


        • Frumos.....asa este !
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
            Frumos.....asa este !
            ce spuneti domnul Ovidiu facem o intilnire la anu in vara sus pe Rinca?
            http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

            Comment


            • Anu asta....intreaba-i pe restu' echipei, io nu pot ! sory !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Facem o intilnire de sfirsit de an chiar daca nu e la Calan??? Ar fi doua date "decente": 11 si 18 decembrie. Eu zic ca putem face un mic efort pentru aceasta intilnire cu atit mai mult cu cit ar fi si o ocazie pentru unele persoane din zona care s-au inscris pe acest forum si care ar putea participa la o intilnire LC Deva!
                Haideti cu propuneri daca sunteti de acord!!!

                Comment


                • La asa ceva, m-aș baga si io....undeva sa convina tuturor...ca in rest...e grele in viata asta de Băse !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Eu sunt pentru.
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • Ma mir ca nu ti-or inghetat degetelele pe tastatura....e frig in casa !
                      Se aproba !
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Un loc unde sa convina tuturor nu se va gasi niciodata!!! De exemplu eu as fi unul din cei care s-ar putea plinge in permanenta de locatia intilnirilor dar cred ca nu m-ati auzit sa ma pling si nici nu ma veti auzi(si mai sunt si altii) !!! Si s-au trezit unii sa spuna ca ..vezi Doamne m-am dus ca mi-a cazut bine ..ca nu stiu ce...si ca nu stiu cum...dar au uitat de unde m-am deplasat eu!!!Asa ca nu are rost sa discutam subiectul!! La Calan a fost o singura intilnire de cind exista LC Deva si n-am reprosat acest lucru nimanui!!!
                        Eu am considerat ca important e sa ne intilnim si nu alte..chestii!!
                        Asa ca ..sa lasam discutiile si ...HAIDETI cu propuneri pentru o intilnire de sfirsit de an!!!

                        Comment


                        • Daniel cu capu chel !!!
                          Ok....de acord cu tine....asteptam si pe ceilalti prieteni sa zica ceva !?
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Am anvelope de iarna , multumita moc-ului , deci , eu sunt pentru.
                            ...si nu,nu am inghetat dar la ai mei este un frig in casa .... nimic caldura...
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • sal. tuturor
                              Don Daniel, cu scuze pentru intrarile mele "foarte dese" din ultimul timp, pe 29.11.2011, orele aprox. 10,00 ai fost blitat insistent de catre un oarecare Loganist pentru o mini intalnire si o cafa, dar loganul domniei voastre a derapat(controlat) pe polei spre iesirea din oras inspre Streisangiorz???. intrucat a trebuit sa opresc vreo 15 minute la buletine, nu am reusit sa te ajung din urma. oricum pe 18 nu scapi de cafea
                              Eu beau sigpic

                              Comment


                              • Ce pot sa-ti spun??? Doar ca datorita faptului ca din cauza "atentiei distributive" ...mediocre din acel moment,.....mai aduce un participant la intilnirea LC Deva de sfirsit de an !!!
                                Este o chestie aici!!! Circulind prin zona mea de resedinta, nu ma prea astept la vizite neanuntate!!! Au fost si de la Turda si m-au contactat!! Asa ca....astept apeluri de la membrii Logan Club care vin in zona!!!
                                Oricum la intilnirea din 18 astept ....cafele de la cei mai putin oropsiti ca mine!!!
                                P.S. Pentru tine 07hzp sunt disponibil cind vrei tu...anumta-ma doar cind dai cu flash-uri in "curul" ....tractorului meu!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google