Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O mica intalnire ad-hoc, pentru primirea unui nou membru, Marcel ( HD-09-UZK ). Si cateva fotografii cu masinuta...
    Attached Files

    Comment


    • Air by Cornelius, se simte ceva sau e doar placebo?
      sigpic

      Comment


      • Discutam duminica direct cu omu'.... nu am condus masina, dar parerea mea este ca e doar placebo. Sunet..da, se aude putin altfel, dar in rest nu prea cred ca e ceva in plus.

        Comment


        • Io cred ca este !!! facem pariuriliii !?
          Ma bucur inatnte de toate ca marim numarul prietenilor in randurile LC Deva ! STIMA !
          P.S. Bine ai venit, domnule loganist !
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • duminca???? Rudy???

            Comment


            • Originally posted by rudy_grf View Post
              Air by Cornelius, se simte ceva sau e doar placebo?
              Daca doriti detalii, pot sa-l chem pe Corneliu (doar cu acordul dvs.), la o intalnire de duminica...ptr. o prezentare.

              Comment


              • Neaparat daca se poate E binevenita o explicatie din partea inventatorului.

                Comment


                • Cunosc....dar nu am simtit la motorul meu, cam scump ! dincolo era mai ieftin !
                  Il duc la Service sa mi-l puna !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • )), da, da.

                    Originally posted by NCDHD View Post
                    duminca???? Rudy???
                    Daca te referi la treaba cu The Grill, se amana , ca se lucreaza acolo.
                    Last edited by rudy_grf; 8 March 2013, 08:41. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Am vorbit cu Corneliu, ma anunta maine dimineata daca este in zona (duminica). Din cate am inteles aceste filtre sunt "omologate RAR"...interesant nu?
                      Deci:
                      - duminica asta sper sa vina Corneliu 80% sanse sunt;
                      - duminica viitoare am sa va fac cunostiinta cu o alta persoana (repr. firma infolieri accesorii, componente caroserie);
                      Mentionez ca aceste persoane, pe care am sa le invit la intalnire sunt unii din partenerii cu care am incercat in 2010 sa dezvolt initiativa proiectului "Tuningvest" (.ro)

                      ps.: acest text nu reprezinta o reclama publicitara, doresc sa ajut comunitatea asa cum unele pers. dintre dvs. ma cunosc.

                      Comment


                      • Duminica daca ne vedem la cafea, eu pot doar intre 9 si 11, Rudy a contramandat chermeza din curte, pe motiv de renovare.
                        In data de 17.03 ar trebui SA NE VEDEM la o intalnire mai serioasa si de lunga durata.
                        Last edited by NCDHD; 8 March 2013, 21:30.

                        Comment


                        • Ok, hai sa vedem ce spun baietii.
                          Duminica la ce ora ne vedem (un 10.00 ?)...Hai cu lista, veteranii sunt primii

                          Comment


                          • sunt la meci veteranii

                            Comment


                            • Lista cu participantii in data de Duminica 10.03.2013, orele 10.00, loc Cetate Deva !!!
                              1.
                              2.Kenjiro Sanga
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.
                              Invitati special, Cornelius si............asteptam rectificari ulterioare, altor persoane invitate !!!
                              Sper ca nu se supara nimeni daca specific, cine este d-nul Cornelius !
                              Un inginer din Deva, Corneliu Birtok-Baneasa, intentioneaza sa intre pe piata pieselor auto cu un filtru de aer care creste puterea motorului cu pana la 10% si reduce consumul de carburant cu 10-15%. Dispozitivul inventat si brevetat de roman a fost premiat la saloane internationale de inventica.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Duminica, 10.03. 2013, ora 10.00, intalnirea Logan Club Deva, in Piata Cetatii, parcare Telecabina.
                                1.
                                2.Kenjiro Sanga
                                3.Dan
                                4.Sebi
                                5.Marcel ( HD-09-UZK )
                                6.NCDHD
                                7.
                                8.

                                Invitati special, Cornelius si............asteptam rectificari ulterioare, altor persoane invitate !!!
                                Sper ca nu se supara nimeni daca specific, cine este d-nul Cornelius !
                                Un inginer din Deva, Corneliu Birtok-Baneasa, intentioneaza sa intre pe piata pieselor auto cu un filtru de aer care creste puterea motorului cu pana la 10% si reduce consumul de carburant cu 10-15%. Dispozitivul inventat si brevetat de roman a fost premiat la saloane internationale de inventica. A fost montat pe autobuze in Alba-Iulia.
                                Last edited by NCDHD; 8 March 2013, 23:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google