Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ''Nu este un bun mediator cel care nu minte puţin.''...''Cine mă laudă îmi este duşman; cine mă dojeneşte mă învaţă.''
    doua vechi proverbe chinezesti...
    NOAPTE BUNA, prieteni !
    Last edited by kenjiro_sanga; 15 May 2009, 23:39.
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • si eu stau la etajul unu.
      probabil voi veni dar nu promit nimic avand in vedere ora atat de inapoiata tinand cont ca eu ies de la lucru la ora 6.
      dar daca vin, vin cu nevasta innoita dupa operatia de la cluj, nu de alta dar sa ma laud ca am nevasta noua

      Comment


      • Acum singurei venim fara neveste dupa cum am inteles
        Last edited by NCDHD; 1 December 2009, 13:53.
        sigpic

        Comment


        • Mai d-nule, Diabolique, de ce sa vii! doar de o luna tot asa zici, nu mai bine te hodinesti !
          sau daca ora este inapoiata, uite propun sa vii la ora 22.00, in parcare la Real, tu si cei de la Paza....hai Pa !

          Iar dragii mei ! lui D-nul Costel_Hd ia sarit mustarul pe masa, dar se va linistii pana maine, va dormii fara cosmaruri...
          ''De ce tineti in secret mai departe unde mergem santem curiosi''...asa scrie Costel_Hd
          Ce secrete Costele ! poate cel a lui Bachus, sunt destule birturi la Deva, vedem ! la fata locului, e bine!
          Last edited by kenjiro_sanga; 16 May 2009, 00:05. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Bine Domnule secretar asa sa fie
            Last edited by NCDHD; 1 December 2009, 13:54.
            sigpic

            Comment


            • Ce sa fie ? iar eu sunt secretar general, nu secretar, ok
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                Mai d-nule, Diabolique, de ce sa vii! doar de o luna tot asa zici, nu mai bine te hodinesti !
                sau daca ora este inapoiata, uite propun sa vii la ora 22.00, in parcare la Real, tu si cei de la Paza....hai Pa !
                da tzafnos mai esti...nici la 22 nu pot ca atunci intru in serviciu oficial, deci sunt la hd la ora aia in sector.
                in loc sa ma ajuti si sa pui o pila buna la sefu sa ma bage si de zi sa pot veni la intalniri, sau cel mai bine sa-mi dea un liber tu ma tragi de urechi

                Comment


                • Tot timpul, la gradu........si funct.......ea, io zic sa taci!
                  asculta o cucuvea care stie ce vrea! deci ciocu mic, bufnitoooooo.....
                  p.s. ma mai gandesc daca iti voi pune vreo pila la sefu' tau, hmmmm
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Mai OVIDIU in loc sa ajuti si tu omul necajit ,tia cerut si el o pila
                    sigpic

                    Comment


                    • maine asa ramane...?
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Intreaba pe Domnule secretar general
                        sigpic

                        Comment


                        • secretara a adormit, ramane cum am stabilit si daca e soare merem la gratare

                          Comment


                          • Dupa cum vad Domnule secretar general nusi mai ia atributile in serios sa cam lenevit nici invitati nu mai trimite.
                            sigpic

                            Comment


                            • adica venim cu familia...
                              Nobody is perfect. I am nobody.

                              Comment


                              • Nu stiu la ce va duce pe voi gindul dar eu avind in vedere situatia mea pot sa va spun ce mi-as dori eu!!! O intilnire care sa ocupe cit mai mult spatiu din parcarea Praktiker, cit mai multe cucuvele si bufnite prezente si eventual aspiranti la titlul de membru LC Deva!!! Plus o pizza buna si o bere fara alcool!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google