Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, frumoasa locatie, vin si eu ca doar sunt nascut in Calan si am stat si 7 ani acolo.

    Comment


    • Pana la urma ne gasim si neamuri. Cam ocupati oamenii dimineata, eu ma cam plictisesc in perioada asta din luna la job.

      Comment


      • Intalnire

        Eeeee...incet ,incet se strang cat mai multi loganisti din Deva si imprejurimi,imi pare rau ca nu am fost si eu,dar ne vedem la urmatoarea intalnire care va fi cat de curand.
        Salutari d-nului Grigore care este sufletul acestui club ''LOGAN DEVA'', si noi pe langa el!
        Last edited by kenjiro_sanga; 21 February 2009, 15:25.
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Nascut crescutVULCAN-HUNEDOARA stramutat Ilfov loganisti VULCAN PETROSANI?
          Ajung saptamana viitoare prin zona,noi prieteni cunostinte daca se poate.Ce ziceti?
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Eu sunt de acord, propune o intalnire .

            Comment


            • Fratilor loganisti unde gasesc si eu pe cineva care sa imi schimbe luminile la bord! daca ar putea sa fie si serios ar fi extraordinar!

              Sunt din Hunedoara! Multam fain!

              Comment


              • Da un search pe forum, sigur ai sa gasesti indicatii.

                Comment


                • ionus_hd Daca vi la urmatoarea intalnire LC Deva-Hd, ai mesaj cu amanunte.

                  Comment


                  • Ionus_Hd ai rabdare si toate problemele se vor rezolva )) ...bani sa ai!
                    o sa ne intalnim si o sa facem rost de toate,doar suntem intre prieteni!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • multam fain prieteni

                      Comment


                      • frumos ... asta zic eu ca inseamna LC. de abia astept sa va fac si eu o vizita
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Salut toti posesorii de Logan din Deva si din tot judetul Hunedoara.
                          Eu sunt din Deva am un Logan Laureat Plus (deci 1,4 Mpi) din 2006. Acum sunt hotarat sa fac resoftarea si in cateva zile o sa pot scrie daca sunt multumit sau nu de remapare.
                          Cu respect Dorin.

                          Comment


                          • Bine ai venit, te asteptam si la o intalnire.

                            Comment


                            • De la voi nimeni la intalnirea de la Brasov?
                              Poate reusiti sa ajungeti macar 1-2 reprezentanti!
                              Ar fi misto de tot sa va avem printre noi!
                              Va asteptam cu mare placere
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • eu as veni sibiene dar.....prea multi km si nu prea sunt forinti in perioada asta.la tine e aproape dar eu am peste 400 km de parcurs,cam greu
                                dar nu cred ca voi lipsi de la cea de la felix sau in vara la arges(daca sunt in tara in perioada aceea)

                                apropo!! ce ziceti sambata dupamasa o punem de un ceai?
                                hai sa vedem cati ne strangem si mai vorbim....
                                Last edited by alex_comisaru; 26 February 2009, 11:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google