Alegerea Organizator Si Coorganizator LC Deva

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegerea Organizator Si Coorganizator LC Deva

    Deoarece intalnirile LC Deva sunt tot mai rare si prezenta tot mai numeroasa din randurile membrilor din alte judete si nu as dori sa se aplice regulamentul(http://www.loganclub.ro/forum/announ...php?f=105&a=23) propun ca timp de o saptamana sa ne spunem parerea si sa propunem 2 tineri loganisti ptr a promova clubul de la poalele cetatii.
    Propunerea mea este:
    kenjiro_sanga- organizator de intalniri: este cucuvea batrana si isi va da interesul ptr club:
    dannyx 78- coorganizator de intalniri: este tanar cu vana si are loc mare de parcare.
    Astept parerile si propunerile tuturor celor care mai bantuie pe aici, iar duminica 18.11.2012 propun o intalnire la o cafea ptr a felicita miri.

  • #2
    Ce aveti cu mine ?
    Nu vreau sa supar pe nimeni, dar daca asa considerati din punct de vedere Organizatoric, ca merit aceasta functie, ce pot sa spun !?
    As dorii sa fim prieteni in continuare....si va ascult parerile in legatura cu aceasta numire, cine nu ma place, o sa ma conformez si imi vad de treaba pe Retete culinare !
    Multam fain !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #3
      Huuuuuuuuuuuuuuuuuooooooo!!!
      P.S. Care aveti un buton in plus stergeti ...ca nu m-am putut aPtine!!!!
      Last edited by Daniel 67; 11 November 2012, 21:28.

      Comment


      • #4
        Primul.......urmatorul !!!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #5
          Sa te vad... colorat, nea Kenji; succes in alegeri.(ursul isi vede de drum )
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #6
            Merci fain ! nu am partid, sunt Independent !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #7
              Urmatorul... cred ca numai maine, ca astazi am fost laudat
              Acuma serios vorbind, trebuie sa facem ceva sa revitalizam activitatea la Deva... Sunt de acord ca sa fie kenjiro organizator, este cel mai in masura pentru treaba asta. Si daca veti fi de acord cu mine ca si co-organizator, ii voi acorda tot sprijinul pentru ca sa iasa treaba buna.
              P.S. Ovidiu, era vorba ca treci azi cu niste prajituri....

              Comment


              • #8
                Nu-l votez pe "secretaru"!!! N-a venit cu placintele!!! Le-a bagat la boiler azi noapte si dupa aceea a dormit!!! Rusineeeeeeee!!!

                Comment


                • #9
                  Ceee, adica....cum ? nici nu am mancat prajituri, doar tort !
                  Lasa ca va fac la retete culinare....virtuale, sau mai am din alea de Hallowen ! a lui Georgii !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #10
                    Cata ura poate sa aiba ...,daca asa se doreste de unul....si restu pun botul,e bine,chiar as dori si eu o prezentare...un numar de telefon ?, si uite asa se face si organizator sau co-organizator peste noapte
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Costea, stai la rand...e randul meu, 2012-2013, apoi vine altul....sa fim toti, ca sa nu mai fie ură, cum ai zis chiar tu !
                      Stai linistit, nu te agita....trebe si programul electoral...mai dureaza !!!
                      P.S. Ura, invidia, traseismul....e lege la noi, e ceva normal !
                      Distractie faina in continuare !!!
                      Last edited by kenjiro_sanga; 11 November 2012, 22:33.
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by costelHD View Post
                        Cata ura poate sa aiba ...,daca asa se doreste de unul....si restu pun botul,e bine,chiar as dori si eu o prezentare...un numar de telefon ?, si uite asa se face si organizator sau co-organizator peste noapte
                        ai uitat cum ai ajuns tu?

                        Comment


                        • #13
                          Io vreau sa fiu moderator verde nu organizator de intilniri ce nu stiu ce culoare!!!

                          Comment


                          • #14
                            iti trimit numarul de cont si se rezolva, vrei verde lavabil sau emaur?

                            Comment


                            • #15
                              Rosu passion cu picatele roz bonbon!!!! Merge!!!????!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google