Alegerea Organizator Si Coorganizator LC Deva

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by NCDHD View Post
    Lista celor care pun botul:
    1.kenjiro_sanga- organizator de intalniri
    2.dannyx 78- coorganizator de intalniri
    3. NCDHD-botanist
    4.kklaus-botanist
    5.Ice-man-botanist
    6.
    nu prea sunt eu activ la intalniri din cauza lipsei de timp si a delegatiilor care imi ocupa tot mai mult weekend-urile dar sunt de acord cu propunerea functiilor.
    P.S. sper sa ajung si eu de acum la intalniri.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Pina cind nu vom avea o intilnire de lucru "face to face" eu personal nu sunt de acord cu nici o schimbare si asta nu pentru ca am ceva cu cineva. Daca dorim sa facem schimbari ne intilnim, discutam...dezbatem cum vreti voi sa zicem, propunem la fata locului si ..vedem. Nu asa de la distanta pentru ca aici nu este un loc unde sa ne spalam pe miini!!! Cine vrea sa se spele pe miini este liber sa o fac in alta parte!!!

      Comment


      • #33
        Trebuia facut pool si puse mai multe nume, inclusv actualii nasi. La vot ca e democratie.

        Comment


        • #34
          Atata valva pentru nimic. Sa le dam incredere si celor tineri, poate au idei noi, o gandire ,,outside the box,, si cine stie poate intalnirile pe care le vor organiza pe viitor vor aduce mai multi loganisti. Sustin echipa propusa si sper ca ne vom vedea la viitoarele intalniri.

          Comment


          • #35
            Gândire ''outside the box'' mai ceva decât Nașul actual (încă) mai greu.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Multumesc, dar cum am mai pomenit vreau sa ma retrag, iar daca noua conducere nu va reorganiza clubul eu pot sa fac oricand o intalnire in 3

              Comment


              • #37
                Pana sa te retragi, , mai ai de tras... Inca nu s-a ales noua conducere..sau LC Deva nu mai are decat 5-6 membrii? Ca nu am vazut mai multe voturi sau pareri...

                Comment


                • #38
                  Si la vremuri noi, tot cucuvelele pe metereze, tineretul alearga cu BMW-urile, dar asta nu este o problema, macar ne mai distram, Nu ne agitam !!!
                  Si daca vreau sa ma intalnesc cu x,y,z oricand...se stiu ei care !
                  Raspunsul meu este=....daca tot o tineti in engleza....mai bine dati-o pe romaneste....e mai pe intelesul românilor !

                  Era vorba sa mai schimbam putin atmosfera...cine stie de unde sare iepurele !
                  Last edited by kenjiro_sanga; 15 November 2012, 22:26. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #39
                    Sa le lase in suparare de ruginituri cu numere de Bulgaria si sa mai bea o cafea si cu noi... si daca vor sa vina cu BMW-ul, nu e nici o problema, sunt bineveniti

                    Comment


                    • #40
                      Pai daca de la 3-4 la intalnire am ajuns la 6-7 pareri e bine, poate la intalnire vom fi macar 10.
                      Miki nu vad rostul unui poll, noi barfim si la sfarsit de saptamana cerem parerea batranilor
                      Imi voi motiva inca odata propunerea:
                      1. Mocu e cucuvea batrana si perversa care va putea face ceva pentru club cu sufletul nu din obligatie;
                      2. Dan este vrabiuta tanara cu nerv care se si pricepe, este potrivit ptr a atrage membri noi;
                      Si nu uitati daca nu e buna alegerea noastra, a majoritatii nu trebuie sa mai asteptam un an.

                      Comment


                      • #41
                        Haideti mafiotilor..hotarati-va care ce si cum si haideti sa facem un revelion impreuna ..!!!!
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #42
                          Cu cine sebi8ta ?, mai important este functia,decat sa se organizeze intilniri,stiu ca il doare .....ghinion
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Daca ramane cineva fara functie...am un post vacant la Bacau.Eu il cedez fara 'circ'.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by NCDHD View Post
                              Pai daca de la 3-4 la intalnire am ajuns la 6-7 pareri e bine, poate la intalnire vom fi macar 10.
                              Miki nu vad rostul unui poll, noi barfim si la sfarsit de saptamana cerem parerea batranilor
                              Imi voi motiva inca odata propunerea:
                              1. Mocu e cucuvea batrana si perversa care va putea face ceva pentru club cu sufletul nu din obligatie;
                              2. Dan este vrabiuta tanara cu nerv care se si pricepe, este potrivit ptr a atrage membri noi;
                              Si nu uitati daca nu e buna alegerea noastra, a majoritatii nu trebuie sa mai asteptam un an.
                              Multumesc pentru explicatii adevarate, vreti sa ne intalnim, sa povestim si sa mai facem ceva pentru acest Club, acum aveti ocazia !
                              Nu promit la nimeni nimic, dar ca intotdeauna, suntem buni la dat din gura, iar ca si membru al acestui Club, prieten, amic, loganist, electrician, cum vreti voi sa o luati, consider ca merit mai mult decat Organizator, doresc Prietenia din voi, ca sa ne putem ajuta, la bine si la rau !
                              Cred ca am ajutat, pe oricine mi-a cerut-o, si unii din voi ati facut la fel, lasam deoparte neintelegerile din trecut, au fost niste copilarii !
                              Daca ma alegeti Nu ma alegeti, io tot asa ma comport ca si pana acu !
                              Stima !!!! Fostul Secretar general....ati uitat asta !
                              P.S. Costele, decat sa te superi pe acilea si sa scrii prostioare, mai bine gandeste la ceva mai bun !!!
                              Nu ma mai suni la telefon din cauza asta, ti-o luat cineva bani din functia de ???? care ??? ce draq ai in cap ???
                              Last edited by kenjiro_sanga; 15 November 2012, 23:11.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by KELBURTOS View Post
                                Daca ramane cineva fara functie...am un post vacant la Bacau.Eu il cedez fara 'circ'.
                                Multumim pentru oferta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google