Discutii De Tot Felul, Ca Intre Mafioti !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea sa stiu cine mi-a retras calitatea de membru LC Deva!!! Eu nu-mi aduc aminte sa fi cerut sau sa fi renuntat la asa ceva...ori trebuie sa inteleg...ca LC Deva este proprietatea unei anumite persoane si daca nu zici ca el ramii pe dinafara!!! Foarte frumos!!!

    Comment


    • Poate ai uitat ca trebuie sa scrii pe sectiunea ta, la Hunedoara...citeste mai in urma, la posturile lui Cristi, in caz ca ai uitat. Nu stiu cine ti-a retras dreptul ( nu calitatea ) de a fi membru LC Deva, si nici nu ma intereseaza, dar pot sa te asigur ca LC Deva nu este proprietatea nimanui, este o comunitate virtuala si mai mult decat atat REALA de prieteni, unde fiecare isi spune parerea si este ascultat, o comunitate in care fiecare membru isi aduce contributia la bunul mers al treburilor. Posibil ca dreptul de a fi membru LC Deva sa-l fi pierdut datorita faptului ca participi la intalniri LC Hunedoara ( fiind invitat la intalniri LC Deva ), datorita postarilor cu acuze impotriva membrilor LC Deva ( si pe forum si pe facebook )...si poate si altele...

      Comment


      • Originally posted by Daniel 67 View Post
        As vrea sa stiu cine mi-a retras calitatea de membru LC Deva!!! Eu nu-mi aduc aminte sa fi cerut sau sa fi renuntat la asa ceva...ori trebuie sa inteleg...ca LC Deva este proprietatea unei anumite persoane si daca nu zici ca el ramii pe dinafara!!! Foarte frumos!!!
        Esti un imbarligator pe cinste !!! bravooooo cam asa arati acu ....
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Originally posted by crististreulea View Post
          salut baietii, dupa cum ati observat deja, s-a deschis un nou thread, LoganClub Hunedoara.
          pentru un bun mers al acestui forum, pentru linistea si psihicul moderatorilor, chiar si al vostru, va rog sa evitati sa postati in respectivul thread. daca chiar o faceti, am pretentia sa fie cu intentii bune fara impunsaturi, ironii si alte copilarii. de altfel, din nou va rog sa nu scrieti in sectiunea voastra barfe sau orice altceva despre ei.

          aceleasi reguli sunt valabile si pentru ei si vor fi scrise si in sectiunea lor.
          vreau doar sa fie liniste, sa nu fiti stresati si sa va bucurati de aceasta comunitate

          multam fain pentru intelegere

          incalcarea acestor reguli, pe care le consider de bun simt si usor de respectat, vor fi premiate cu ban. sincer sa fiu, nu vreau sa ajung acolo
          Pentru cei cu memorie scurta exista memo plus
          Daniele nici macar nu ma obosesc sa-ti raspund.

          Comment


          • Profitati cat puteti.Streulea e plecat dar cand se-ntoarce.....

            Comment


            • Vezi ca trebuie sa cureti zapada din fata blocului

              Comment


              • astazi e zi de mall

                Comment


                • Originally posted by dannyx78 View Post
                  Vezi ca trebuie sa cureti zapada din fata blocului
                  Care zapada?Grigore,nu mai merg la mall,e criza.

                  Comment


                  • Va salut !

                    Este mall in BC ?

                    Comment


                    • Cred ca este numai MOL. Nu si mall....

                      Comment


                      • Eu cred ca nici MOL nu au ...

                        Sa imi arate cineva in poze , nu cred in vorbe ...

                        Comment


                        • Da daaa...asteptam poze..facute cu aparat omologat, cu date de telemetrie, tot ce trebuie

                          Comment


                          • Ca orice comuna care se respecta,da,are Bacaul mall si Mol.

                            Comment


                            • Vrem dovezi .....

                              Comment


                              • Cauta pe google.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google