Discutii De Tot Felul, Ca Intre Mafioti !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut baietii, dupa cum ati observat deja, s-a deschis un nou thread, LoganClub Hunedoara.
    pentru un bun mers al acestui forum, pentru linistea si psihicul moderatorilor, chiar si al vostru, va rog sa evitati sa postati in respectivul thread. daca chiar o faceti, am pretentia sa fie cu intentii bune fara impunsaturi, ironii si alte copilarii. de altfel, din nou va rog sa nu scrieti in sectiunea voastra barfe sau orice altceva despre ei.

    aceleasi reguli sunt valabile si pentru ei si vor fi scrise si in sectiunea lor.
    vreau doar sa fie liniste, sa nu fiti stresati si sa va bucurati de aceasta comunitate

    multam fain pentru intelegere

    incalcarea acestor reguli, pe care le consider de bun simt si usor de respectat, vor fi premiate cu ban. sincer sa fiu, nu vreau sa ajung acolo
    Last edited by crististreulea; 18 January 2013, 23:32.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Io cred ca Roger il cunoaste pe Burtosu !!! l-am vazut la Brasov cu el, pe la ora 02.30 !!!
      Afara era asta !
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Bree,eu am 'prostul' obicei sa dorm noaptea.Spor de noapte primesc doar moderatorii mari,noi astia locali.....

        Comment


        • no lasa ca mai bine dormi noaptea )
          sigpic

          Comment


          • A inviat moderatorul local !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Nemuritorii n-au cum sa invie.

              Comment


              • Hai lasa-ma !!! tu Nemuritorul !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Bine ma,recunosc ca nu-s nemuritor.

                  Comment


                  • Ce-i cu linistea asta? Muritori, nemuritori si alti extraterestri..dormiti?

                    Comment


                    • Au plecat toti la mall sau in cluburi.

                      Comment


                      • Fitele astea le mananca viata la unii La MOL ma mai duc si eu..dar e scumpa benzina

                        Comment


                        • La Mall.....naaaaaa ! doar sa ma plimb cu liftul !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Normal, ca al meu nu-ti mai place Numa' ce l-am reconditionat azi

                            Gata, nu mai vorbesc cu voi. Plec sa ma calific in meseria de plăpumar si pernar.
                            Si poate un filmulet inainte de a aprofunda meseria... ca o bere nu merge ca este bolnav la mine... sa vina zapezile sa ma stiu intro parte macar
                            Last edited by dannyx78; 19 January 2013, 23:18. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Cum sa nu imi placa acolo la munte !!! e foarte frumos !!!
                              Si io sunt racit !
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • doamne ce oameni , e azi si dormiti deja.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google