Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Apropo de stickere, eu nu am. In afara de Keanurev mai aduce cineva?
    Zambeste, maine poate fi mai rau!

    Comment


    • #17
      Cory la Intalnirea de la Lepsa aduc si stikere...ca cele pe care le avem noi acum... vii,ne distram,bem ,mancam,jucam fotbal si pleci cu un stiker acasa
      sigpic

      Comment


      • #18
        Uraaaaaaaaaaaaaaaaa !
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #19
          Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mai lung de la mine, ca nu am deloc!
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • #20
            cred ca raspund cam tarziu dar asta e................sunt din focsani si vreau sa ne gasim mai multi

            Comment


            • #21
              salut

              Originally posted by dan.gutu View Post
              Le-am dat si mesaje si nici macar nu raspund, asa ca raman singurul Vrancean care este mai activ cat de cat.
              si eu sunt din focsani

              Comment


              • #22
                Fair_fax, maine si duminica ne intalnim la Galati toti loganistii din zona Moldova. Daca doresti sa vii esti binevenit, ramanem peste noapte undeva pe langa Galati, apoi duminica e marea intalnire in orasul Galati.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • #23
                  salutare se mai fac intalniri la noi sau a murit tot??
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Din pacate, la noi inca nu s-au organizat intalniri. Vrancenii nu prea scot capul pe aici. Sper ca pe viitor sa ne aliniem si noi celorlalte cluburi judetene din tara. Pana atunci, poti participa la intalnirile cluburilor din judetele limitrofe, Bacau si Galati in special si la cele regionale/nationale. Eu sunt plecat din tara, dar la revenire sper sa ne intalnim, poate punem de un club LCVN.
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • #25
                      cory am fi cativa prieteni pentru inceput. O mica problema (daca nu are nimeni nimic de comment) ar fii ca nu au toti logan, dar eu zic sa facem o incercare. Facem o intalnire, discutam, ne sfatuim ne documentam si vedem cum iese, ca la urma ce avem de pierdut?
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        PeriKool incearca si vezi cu o sa iasa intalnirea
                        sigpic
                        nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                        Comment


                        • #27
                          Prima intalnire LCVN a avut loc azi, 14 nov 2010, in parcarea Praktiker. Participanti: gimy, cezar_baja si cory. Deocamdata nu am stabilit un program exact pentru intalniri viitoare, dar invit pe aceasta cale pe toti vrancenii de pe forum sa ni se alature.
                          Attached Files
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • #28
                            Super tare dragi vranceni...hai ca ati inceput bine...vrem continuarea...galatenii sunt alaturi de voi
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Multumim Valeriu si la mai mare!
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • #30
                                hai dragi focsaneni parca eram mai multi dornici ce se intampla? azi 3 maine 4 asa se formeaza clubul . toti prietenii mei au ras de mine , ca avem club de 3 membri . as dori sa rad si eu de ei
                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google