Comenzi In Grup LCFocsani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Deci, asa cum am promis, azi am fost la Caspro si am comandat stickerele. Cost total 22 ron. Maine sunt gata, deci duminica la intalnire le aveti.
    Lista stickere:
    1) cory - 2 buc
    2) dariusdaniel - 2 buc
    3) neculita - 2 buc
    4) perikool - 2 buc
    5) obs3dat - 2 buc
    6) dcristy - 2 buc
    Stickere diferite:
    1) denisaoana - 2 buc. dacia club
    Zambeste, maine poate fi mai rau!

    Comment


    • #47
      Iti ramanem profund indatorati draga Cory !

      Comment


      • #48
        Nu cred ca e cazul, doar suntem intre prieteni, nu?
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • #49
          adanc indatorati
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

          Comment


          • #50
            Deci trecem la urmatoarea comanda: suporti de numere LC. Pretul per set 14 lei + posta. Stoc limitat, deci grabiti-va! http://www.loganclub.ro/forum/vand_s...tc-t18215.html
            1) cory - 1 set
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #51
              As dori si eu un set...O singura problema...o poza ceva? Ca sa ne satisfacem si noi curiozitatea!

              PS Desigur ca suntem prieteni draga Cory,asta nu inseamna sa uitam de politete!
              Last edited by dariusdaniel; 4 February 2011, 21:21. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #52
                Iata poze cu stickerele noastre si cu suportii de numere. Fac precizarea ca suportii pot fi negri cu scris alb sau alb cu scris negru (posibil).
                Attached Files
                Last edited by cory; 4 February 2011, 21:38.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • #53
                  Deci si pentru mine un set de suporti numere si daca tot avem de ales,ale mele sa fie negre cu scris alb!...si asa cel din fata facuse cunostinta cu un catel!

                  Comment


                  • #54
                    Bun, vorbim maine la intalnire si seara dau comanda. Daca mai doreste cineva, sa anunte pana maine seara.

                    Am dat comanda pentru suporti numere:
                    1) cori - negri
                    2) dariusdaniel - negri
                    3) cristi - albi
                    Comanda va fi pusa la posta maine.
                    Last edited by cory; 6 February 2011, 21:31. Reason: Automerged Doublepost
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • #55
                      Am primit suportii de numere, duminica ii aveti, cu o mentiune. DCristi, suportii "albi" nu sunt din plastic alb, ci negru, doar in partea de jos sunt albi. E greseala mea ca nu am cerut poze cu cei albi. Daca nu-i vrei, nu-i nicio problema, gasesc pe altcineva sa-i dau.
                      Attached Files
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by cory View Post
                        Am primit suportii de numere, duminica ii aveti, cu o mentiune. DCristi, suportii "albi" nu sunt din plastic alb, ci negru, doar in partea de jos sunt albi. E greseala mea ca nu am cerut poze cu cei albi. Daca nu-i vrei, nu-i nicio problema, gasesc pe altcineva sa-i dau.
                        Sal! Lasa si asa " albe". Cati banuti sa aduc la intalnirea de maine ? multumesc!

                        Comment


                        • #57
                          Cristi, 17 lei.

                          Imi cer scuze pentru intarzierea de la intalnire, am ajuns la 16.30 si am gasit doar 2 baieti. Daca nu vreti sa asteptati produsele pana duminica, dati un PM sau pe mess cornel23vn si vedem cum ne intalnim.
                          Last edited by cory; 13 February 2011, 19:59. Reason: Automerged Doublepost
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • #58
                            un sticker cu loganclub.ro si pt mine se poate sau trebuie 2 bucati? sau vorbim duminica?

                            Comment


                            • #59
                              Mai am eu unul, ti-l aduc duminica.
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • #60
                                facusem si eu comanda de doua stikere cu "loganclub.ro" ce s-a intamplat cu ele??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google