Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neagra niko dar trebuie sa vii fara masina sa drink

    Comment


    • Asta e de "fite ",ca oricum nu vin, Numai la gratar(si atunci daca se indeplineste baremul,de 10 Participanti)
      Last edited by lupulucian; 3 April 2009, 22:47.

      Comment


      • Sunteti offtopic Nikolas si Cata. Ce legatura au astea cu sigla? Iar o sa spui dupa aia, Nicule, ca ramai fara posturi.

        Comment


        • Lucian, rugaminte la tine: daca nu ajung duminica la intalnire, desi sper sa ajung, te rog sa-mi opresti si mie un set de sigle. Multumesc!

          Comment


          • super tari siglele...azi am intrat si eu in posesia unu set din intamplare..m`am intalnit cu luci
            in poze nu`s cine stie ce..in realitate sunt meserie rau

            Comment


            • Mircea, ai la mine un set de embleme. Stai fara nicio grija......
              Si acum sa va arat cum stau pe loganul meu.
              Ai facut o treaba super Sorine. Prietenii stiu de ce...
              Attached Files

              Comment


              • Bravo Sorine !Imi place tare mult
                Attached Files

                Comment


                • Sper că vom reuşi, şi cu sepcile...
                  Attached Files

                  Comment


                  • Sunt prea scumpe pentru ce vrem sa facem la Regionala. Sau poate sa ne facem, doar pentru noi la Galati? Ce ziceti?

                    Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.

                    Comment


                    • Originally posted by lupulucian View Post
                      Mircea, ai la mine un set de embleme. Stai fara nicio grija......
                      Si acum sa va arat cum stau pe loganul meu.
                      Ai facut o treaba super Sorine. Prietenii stiu de ce...
                      Originally posted by ady62 View Post
                      Bravo Sorine !Imi place tare mult
                      Multumesc... dar e meritul vostru, eu doar am transpus in format electronic, si mai apoi pe folie ideile voastre. Ma bucur ca va place, si sper sa ne vedem pe la vreo regionala/nationala stikeriti cu totii.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Asa sa fie Sorine. Multumim

                        Comment


                        • Inca un set pentru mine Luciane
                          Attached Files

                          Comment


                          • azi 5 aprilie am fost si eu la intilnire si am fost impresionat de nr mare de iubitori de LOGAN si binenteles ca m-am afiliat si eu acestui club.Sigla este foarte bine aleasa si zic eu ca ii multumeste pe toti cei inscrisi in club , iar cei carora nu le place sa nu ataseze aceasta sigla care zic eu este reprezentativa pt clubul din orasul nostru(Galati)
                            Last edited by batranul70; 5 April 2009, 14:14.

                            Comment


                            • Esti binevenit printre noi Batrane...... De acuma stii ce ai de facut duminica de duminica.

                              Comment


                              • va felicit ptr. sigla, frumoasa si cred ca spune tot despre voi si club ,as vrea pe aceasta cale sa va rog sa-mi vindeti s-au sa-mi ,,donati,,un exemplar ,ptr. a-l atasa colectiei pe care am inceput-o cu putin timp in urma ,sper sa va gasesc cu bine in vara asta , multumesc.
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google