Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu sunt de acord sa le facem si mai bine ca ai sa vii cu el lucian poate o sa le placa si la altii si vor dori sa sa isi faca si ei

    Comment


    • Originally posted by lupulucian View Post
      Duminica am sa vin cu al meu, gata inscriptionat. Este asa cum discutat acum doua saptamani. Pe fata sigla noastra si pe spate www.loganclub.ro, exact ca stickerele noastre. Culoarea stickerului sa fie cea de pe fundalul siglei de fabrica Dacia.
      N-ai vrea matalutza sa faci fo doua-trei??? Ca sigur nu ramai cu ele! La unul ma abonez eu.

      Comment


      • si eu la unul

        Comment


        • Lasati abonamentele fratilor. Mi l-am facut pe al meu. A iesit destul de bine, nu cum l-am vrut, dar asta este.
          Vin duminica cu el

          Comment


          • zgarcit mai esti luci nu mai tu sa ai nu vrei sa ne dai si noua o mina sa avem si noi sau bani nostri nu au colturi?????

            Comment


            • Las' ca daca a iesit misto (tricoul) o sa ne facem si noi!

              Comment


              • Tricouri, fulare şi fanioane pentru membri.

                Comment


                • Ai vro unitate de confectii textile ?vrei sa ne faci o surpriza f placuta de sarbatori ?vreau si un pulover(la baza gatalui)

                  Comment


                  • Depinde la ce il folosesti si unde il porti
                    Attached Files

                    Comment


                    • Lasati offtopicul fratilor

                      Comment


                      • nu e rea deloc ideea cu tricoul, abia astept sa vad cum a iesit

                        Comment


                        • Duminica Lucian, duminica

                          Comment


                          • sper sa fie bumbac 100%....., glumesc

                            Comment


                            • Tricourile si le aduc fiecare. Bumbac sau nu.

                              Comment


                              • Revin cu impresiile avute de-a lungul ultimelor trei intalniri. Constat, ca desi am convenit sa incepem actiunea de ,,tricotizare" in cadrul LCG, aceasta nu s-a bucurat de prea mare succes. Nu intamplator am tras si mi-am inscriptionat primul tricoul , poate poate voi reusi sa starnesc ceva. Ba mai mult, mi-am si atras vorbe de genul...alt tricou nu mai ai ? E si normal nu? Daca trei saptamani baietii nu m-au vazut decat cu tricoul LCG... La asta nu m-am gandit, sincer. La reversul medaliei.
                                Nu mai conteaza de acum si va multumesc de sprijin. Bine ca macar avem ....... sigle.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google