Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Poate ar trebui mutate posturile la Intalnire ca vad ca nu prea e activitate aici.

    Comment


    • #62
      Dupa cate vad, va cam este rusine cu combinatul. Eu unul nu pun decat o sigla care sa contina ceva cu combinatul. Puteti spune orice.
      Asta este decizia mea. Pana una alta, combinatul asta imi aduce painea pe masa si CULMEA plateste si masina pe care ar trebui pusa aceasta sigla.
      Daca cineva astepta punctul meu de vedere, acesta tocmai a sosit.


      alexgame : s-a eliberat cumva postul de organizator si eu nu stiu cumva?
      Last edited by lupulucian; 17 March 2009, 09:25.

      Comment


      • #63
        Eu sunt de acord cu tine Lucian, cred ca ancora si combinatul sau apa/ combinatul ar trebui puse impreuna pe sigla.
        GL-22-TOF

        Comment


        • #64
          luci nu te supara dar combinatul pentru noi este o sursa de poluare mare in care cresc copilasii nostri daca tu esti mindru cu el poti sa pui ce vrei pe masina dar sunt si alti oameni care platesc masinile din alte surse

          ps fara ura pe mine ca am ceva impotriva combinatului

          Comment


          • #65
            Sincer, cu toata poluarea combinatului ... fara el orasul nostru este cam praf. Daca ar mai fi existat ca oras. Si eu am crescut "cu gura in furnal", aceeasi poluare sau poate mai mare era si inainte. Doar ca nu se mediatiza.
            Ideea este ca ar trebui discutat despre sigla in principiu si nu sa ne certam aiurea. Dar daca intrebati pe cineva din tara de orasul Galati, atunci singurul reper pe care il are este combinatul.
            GL-22-TOF

            Comment


            • #66
              eu ma abtin atunci si ce hotaraste majoritatea o sa pun si eu CA DOAR AM LOGAN SI SUNT MINDRU DE EL nu mai sa hotarasca lumea o sigla

              Comment


              • #67
                eu personal nu am nimic cu combinatul dar nici nu as vrea ca sigla sa fie foarte colorata si incarcata

                Comment


                • #68
                  Cu sigla am lamurit-o! Facem si un slogan al LC Galati?
                  Last edited by lupulucian; 17 March 2009, 20:27.

                  Comment


                  • #69
                    Si eu ma abtin.Dar sa nu fie prea colorata

                    Comment


                    • #70
                      Dar ce ,nu mai distingeti culorile ?

                      Comment


                      • #71
                        Deci parerea mea.Daca nu pastram ceva din sigla Dacia,nu suntem mai presus decat cei criticati ca isi acopera siglele cu autocolant,sau cei care isi pun autocolant cu renault.
                        Iar o sigla asa plina de simboluri si culori...Nu combinatul,nici dunarea,nici pescuitul sau altceva din galati nu au facut Marca Dacia.
                        Parerea mea un singur simbol cel mai reprezentativ pentru galati si ceva care sa aminteasca si de Dacia.

                        Comment


                        • #72
                          alexagame, tu erai bun sa reprezinti Mioveniul, parerea mea.
                          Pai ce vorbim aici de cateva saptamani?
                          Sigla loganclub Galati. Are si una si alta. Pentru tine, are si Dacia are si Galati.

                          Comment


                          • #73
                            Haideti fratilor astept sa va hotarati cu sigla ?

                            NU MAI ATASA IMAGINI CE NU AU LEGATURA CU POSTUL TAU
                            Last edited by lupulucian; 18 March 2009, 21:28.

                            Comment


                            • #74
                              Am copiat poza din post#52 cu toate cele 6 variante. Nu mai doreste nimeni?

                              1. gl_mmm - post#52 varianta 4
                              2. cata29 -post # 52 varianta 1
                              3. alexgame-post#52 as vrea partea de sus alba si scrisul 'Logan club Galati' cu negru
                              4. ...

                              Pentru cei care nu vor sa monteze sigla LC Galati peste cea originala Dacia e bine de stiut ca aceasta se poate aplica si pe geamuri, cam oriunde. Nu neaparat pe sigla.
                              Attached Files
                              Last edited by gl_mmm; 19 March 2009, 07:36.

                              Comment


                              • #75
                                Am modificat prima sigla ...va rog sa va dati cu parerea.
                                Sorin...te rugam sa ne mai ajuti putin cu inca o modificare la sigla.Eu am facut-o in paint ...si m-au trecut toate apele pana au terminat-o.
                                Ideea e sa se inlocuiasca gri-ul cu urmatoarele culori.
                                Rosu,visiniu,albastru inchis/dechis,verde...adica culorile din paletarul de culori de la Dacia.
                                Pentru masina alba sigla sa aiba urmatoarele "componente"
                                Logan club galati cu alb pe fundal negru iar triunghiurile albe(in loc de gri cum sunt acum)
                                Mutumesc anticipat
                                Deci merge asa?
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google