Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi a fost frumos in bacau. a fost cald, au fost nori, dar ploaie deloc. daca ar fi si maine la fel, ar fi perfect


    si daca vrei streaming live incearca AICI
    sigpic

    Comment


    • Ne intalnim in Adjud,ne auzim dimineata.Eu vin dispre Onesti.

      Comment


      • baieti am inteles ca in bacau este pista mare de carturi sincer as fi interesat sa ma dau cate ture voi ce ziceti va bagati?

        Trezirea fratilor ca vremea va fi super dupa cum se afiseaza cu voie buna si distractie
        Last edited by gheorgngv; 9 May 2010, 06:39. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by tdan08 View Post

          si daca vrei streaming live incearca AICI
          Vad ca la bacau soarele a rasarit...e bine atunci...pacat ca bacauanii dorm
          Bacau desteptareaaaa ca veniiimmm
          sigpic

          Comment


          • eu mi-s treaz
            sigpic

            Comment


            • Si eu eram treaz cand ai sunat. Partial

              Comment


              • Am fost la Calarasi a aniversarea colegilor nostrii
                Detalii despre acest eveniment gasiti aici

                Next level...Mioveniva urma.
                sigpic

                Comment


                • Facem o iesire la un pescuit? Cu ciorba de peste la ceaun, mamaliguta si iushca dobrogeana?
                  Sau mai bine zis, CAND facem o iesire la pescuit?

                  Comment


                  • Eu nu le am cu pescuitul..dar promit sa arunc cu pietricele in apa)
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • tebuie mai intai sa gasim locul unde sa avem unde arunca batul in apa! la siret va pot duce eu la o statie de pompare,unde avem loc si nu ne deranjeaza nimeni!
                      este la sendreni. nu stiu daca e peste acolo mai ales ca nivelul pe siret e mare si curge vijelios. distractia ar fi ciorba de peste adus de acasa! nu cred ca pluta va sta ca in balta,dar orisicat!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • iesire la pescuit si ciorbit

                        Buuuuun, deci s-a votat. Se face si asta! Cata democratie don'le, cata democratie ...
                        Locul ala ar trebui vizitat intr-o dupa amiaza, nenea iashca! Merge Valeriu cu masina lui.
                        Ca data, eu propun s-o faurim cam intre cele doua evenimente nationale (Arges si Sibiu) - 10.07.2010

                        Hai si cu lista de doritori:
                        1. gl_mmm
                        2. ...

                        Fiecare participant vine cu peste de acasa. Baza-n pescari ...
                        Last edited by gl_mmm; 4 June 2010, 13:50.

                        Comment


                        • care e spilul ?

                          cei ce au hobby-ul asta in sange, va zic eu ! s-ar lasa de mancat pentru agatzarea macar a unui pestisor in undita ! daca nu e rost de pescuiala ...ahm..., desi ma incanta ideea de iesit pe malul baltii, ma mai gandesc ...daca sa ma trec pe lista ori ba
                          ...chiar n-o exista vreun ochi de balta linistita pe vreundeva ?
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • mergem sa vedem
                            Hai si cu lista de doritori:
                            1. gl_mmm
                            2. iashca

                            elena,mai bine te lupti cu pestele in valtoarea Siretului, decat sa nu traga in balta!
                            bataia pestelui va fi tot in oala!
                            hai cu noi!
                            Last edited by iashca; 4 June 2010, 14:46. Reason: Automerged Doublepost
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • pana pe 10.07 mai e, ....pana atunci poate fac cateva pescuieli
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Pescuitul ca pescuitul, dar ciorba? Ciorba tre' sa fie piesa de rezistenta. Cat mai multe feluri de peste proaspat, cateva legume proaspete si cam atat. In rest, voie buna, "maneleala", lecturi filosofice, focuri, sporturi ... n-am griji ... ne pricepem la toate.
                                Si, Elena, asta-i boala veche la loganistii galateni: isi fixeaza targetul (tzelul) si apoi se agita sa-l atinga. Uneori nu reusim, dar "zbuciumul" ala face toti banii. Dar si cand reusim ...

                                Asa ca sus cu lista de pescari-ciorbari - 10.07.2010:
                                1. gl_mmm
                                2. iashca
                                3. ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google