Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca toate scopurile propuse se realizeaza pas cu pas.
    Deci urmeaza punctul IV - un weekend la mare - la sfarsitul lunii august. Avand in vedere ca in perioada 15 -20 august eu voi fi plecata din localitate ( la un curs ) si n-as vrea sa ratez compania voastra in conjunctura specificata, v-as ruga sa dedicati weekendul 27-28-29 august distractiei la mare, ce ziceti ? Supun votului propunerea.
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Tinand cont de faptul ca eu nu stiu ce voi face maine...raman in standby da nu ma dau la fund de o ieseala la mare.
      sigpic

      Comment


      • Nici la mine nu se stie sigur dar....sefa m-a sunat aseara si mi-a spus ca a reusit sa imi puna 27-28-29 august liber....acum nu stiu mai vedem...eu inca nu am vazut programul si mai e mult pana atunci
        Dar in principiu ar fi o idee foarte buna.
        Sotie de

        Comment


        • La mare??? Buey, daca plecati fara mine va fi jale! Vin dupa voi cu trenu' si va fac viata un chin!
          Clar, merg si eu. Nu mai am bani, dar merg ... vad eu ce fac! Doar nu m-am nascut doar ca sa muncesc si sa platesc rate la banci!
          Deci votez "pentru". Chiar daca eu as prefera prima decada a lui august!

          Comment


          • Mircea am o rugaminte zi-mi si mie ce traseu ati urmat cum e drumul ce distrante ati parcurs si in ce timp, imi ajung 3zile pentru transfagarasan si transalpina, vreau si eu informatii legate de acest traseu, drum, multumesc

            Comment


            • si eu sunt pentru mare, dar tot la inceputul lui August. ca sa prindem vreme buna.
              va place comoditatea (hotel) sau nu (camping) mie, unul, imi este indiferent.
              sigpic

              Comment


              • deci facem statistica ref. care si cum poate nu neaparat cum prefera.... si vedem ce iese, no ?

                Originally posted by bogdan_1984 View Post
                si eu sunt pentru mare, dar tot la inceputul lui August. ca sa prindem vreme buna.
                va place comoditatea (hotel) sau nu (camping) mie, unul, imi este indiferent.
                Originally posted by gl_mmm
                Vin dupa voi cu trenu' si va fac viata un chin!
                Clar, merg si eu. Nu mai am bani, dar merg ... vad eu ce fac! Doar nu m-am nascut doar ca sa muncesc si sa platesc rate la banci!
                Deci votez "pentru". Chiar daca eu as prefera prima decada a lui august!

                deci ...in asentimentul mai multora referitor decada de mers la mare, ar fi urmatoarea actiune , va lipiti ???? io's prima, ce sa-i faci cand ai bafta, ai bafta ...

                Last edited by sand'dana; 28 July 2010, 15:16. Reason: Automerged Doublepost
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Iesim duminica la o pescuiala?...ca se anunta canicula...maxima va fi de 37 de grade...nu e de stat pe ciment.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ideea e "ciment" asa ca ...hai ! la apa cu noi !
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Io cred ca am sa caut un strand si ,,pescuiesc " acolo doua brunete si imi pregatesc si stratul de bronz necesar deplasarii la mare.

                      Comment


                      • Relu...dupa partida ta de pescuit sa iti pregatesti paine si vin...nu...paine cu vin ca face bine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Valeriu, poate n-ai priceput cine sunt brunetele , are si acasa 2 exemplare dragalase ! cred ca o sa le ia si pe ele la strand pt pregatirea de mare
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Cum de le stie Elena pe toate ?

                            Comment


                            • Doamnelor si domnilor...stati asa...o bruneta e plecata in strainataturi....sau s-a intors?...si o bataie in plus nu strica nici o data
                              sigpic

                              Comment


                              • S-a intors in aceasi zi cand ne-am intors si noi de la Sibiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google