Accesorii si piese auto cumparate In Grup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bate gandul sa imi iau un set de retus cu vopsea,lac si pensula de la Dacia...culoarea din aceste sticlute este identica cu cea cu care a fost vopsita masina...pretul unui set este de 39 ron...pe site-ul Dacia vad ca daca avem comanda de minim 150 ron avem transportul gratis.
    Produsul este la fel ca in poza de mai jos iar detalii despre produs gasiti aici iar codurile de culoare le gasiti aici.
    PS...vad ca doar pe site-ul dacia-merchandising.ro e acea chestie cu 150 ron=transport gratis...oricum am dat email la vocea clientului.
    Deci
    1.valeriuciprian D69 (gri platine)
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 6 July 2010, 09:25.
    sigpic

    Comment


    • Ma bate gandul sa imi iau un set de retus cu vopsea,lac si pensula de la Dacia...culoarea din aceste sticlute este identica cu cea cu care a fost vopsita masina...pretul unui set este de 39 ron...pe site-ul Dacia vad ca daca avem comanda de minim 150 ron avem transportul gratis.
      Produsul este la fel ca in poza de mai jos iar detalii despre produs gasiti aici iar codurile de culoare le gasiti aici.
      PS...vad ca doar pe site-ul dacia-merchandising.ro e acea chestie cu 150 ron=transport gratis...oricum am dat email la vocea clientului.
      Deci
      1.valeriuciprian D69 (gri platine)
      2 gheorgngv (M-as baga si eu la asa ceva dar sa ma duc sa vad ce nuanta am si am sa postez mai pe seara daca nu maine

      Comment


      • Ma bate gandul sa imi iau un set de retus cu vopsea,lac si pensula de la Dacia...culoarea din aceste sticlute este identica cu cea cu care a fost vopsita masina...pretul unui set este de 39 ron...pe site-ul Dacia vad ca daca avem comanda de minim 150 ron avem transportul gratis.
        Produsul este la fel ca in poza de mai jos iar detalii despre produs gasiti aici iar codurile de culoare le gasiti aici.
        PS...vad ca doar pe site-ul dacia-merchandising.ro e acea chestie cu 150 ron=transport gratis...oricum am dat email la vocea clientului.
        Deci
        1.valeriuciprian D69 (gri platine)
        2 gheorgngv - Albastru egee (TE61G asta e codul care e scris pe stalp )

        Comment


        • Vad ca pretul de pe site s-a modificat...acum e 44...din cauza TVA-ului cred...oricum vedem ce preturi primesc si discutam pe urma.
          sigpic

          Comment


          • Vazusem ca e 44 dar am zis ca stii deja e de vreo 4 zile pretul asta cel putin de cand am observat eu.
            Orce informatie sau detali sunt bine venite.


            Nu mai vrea nimeni sa isi retuseze zgarieturile?

            Comment


            • George...azi fac o prima incercare sa vedem ce gasesc.
              sigpic

              Comment


              • Vrea sa fac un anut pe care unii nu l-au priceput de la inceput...acest topic este deschis in ajutorul clubului...nu al meu personal...ai bagat la cap Domnule Lupu Lucian?...nu ti-am zis Lupule cum ai facut tu.
                Si nu va roaga nimeni sa cumparati un produs daca nu va trebuie...faptul ca m-am implicat in aceaste doua comenzi de la Mafra a fost interpretat in mod gresit de catre unii si nu e frumos...eu macar am facut o actiune(si nu e singura...da ma laud. )
                Am scris aceste randuri pentru ca am fost atacat printr-un limbaj suburban de catre fostul organizator de intalniri in alte parti.
                Deci actiunea de cumparare de produse in grup va continua...cine vrea vrea cine nu nu...nu e nici o suparare...nu castig nici un ban de pe urma acestui gest...ba da castig ceva...timp ,pierdut cu lansarea comenzii...timp pierdut pe la posta cu ridicarea coletului si ceva banutii la retragerea de pe card a numerarului...atat.
                Rugamintea mea este sa se termine cu acuzele nefondate si cu limbajul de cartier pentru ca eu nu folosesc acest limbaj suburban.

                Spuma activa JEDY SELF 54,15 lei
                1.ValeriuCiprian
                2.bogdan_1984
                3.cory
                4.Cristi_LCD
                5.Iashca

                Asta e lista cu impartul spumei de care sunt "acuzat"...esti cumva pe aceasta lista fostule?Nu...haidi pa atunci.
                Last edited by valeriuciprian; 5 August 2010, 21:15.
                sigpic

                Comment


                • salutare! numele meu este ANDREI si majoritatea dintre voi ma cunosc (dealer-ul DIMSPORT Galati ), acum ca mi-am facut si eu user pe forumul vostru am observat acest topic interesant. De mult vroiam sa va propun asa ceva, dar n-am mai reusit sa ajung pe la o intalnire de ceva timp.
                  acum eu va pot ajuta sa facem un group buy cam la orice tie de masinile voastre. Mai departe va rog sa spuneti voi ce anume v-ar interesa si vedem cum putem face sa scoatem niste preturi bune.

                  Comment


                  • nimeni nici o idee??
                    atunci va intreb eu... pentru jante de aliaj sunt doritoti sau pentru anvelope de vara? pentru anvelope de iarna inca nu am preturi... undeva pe luna viitoare incep sa apara.
                    suspensii sport? sau amortizore pe gaz (echivalent pe original dar pe gaz nu pe ulei).

                    Cu rspect,
                    ANDREI - DIMsport Galati

                    Comment


                    • Andrei...lumea e in concediu acum...de aia nu se baga nimeni momentan
                      sigpic

                      Comment


                      • Laureatu'...intrebai de suport de ochelari cum am eu...uite aici o super oferta...28 de roni...vezi sa aiba si plasticul acela negru de sub suport.
                        Last edited by gl_mmm; 17 August 2010, 06:53.
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumesc Valeriu!

                          Comment


                          • Salutare la lume!
                            Sunteti interesati de anvelope de iarna? Cu cat sunt mai multi doritori cu atat scade pretul... Deci sunt interesati?

                            Cu respect,
                            ANDREI - DIMsport Galati

                            Comment


                            • Ar fi bine de pus si niste preturi pentru 185/65/15 ...la doua bucati si la patru.
                              sigpic

                              Comment


                              • salut andrei..eu sunt interesat de gume de iarna...185/65/r15 88t un set de 4 bucati..imi poti face o oferta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google