Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cataline,pot merge eu in locul tau?
    Am fost de doua sau trei ori acolo si a fost aproape foarte bine.

    Comment


    • Haideti sa ne organizam putin. Avem, cate optiuni pana acum? vad ca avem deja vreo cateva spalatorii. Care raman si care nu ?
      Haideti sa facem ceva constructiv, daca ne-am apucat.
      Postam doar dupa ce avem ceva concret, fara propuneri de spalatorii. Daca propunem spalatorii, inseamna ca am si vorbit cu cineva de acolo si avem ceva de spus, nu doar impresii despre cum s-a spalat, acum nu stiu cat timp in urma.
      Pana duminica, facem bilantul.

      Comment


      • Lista cu cei de acord:
        1. cata29
        2. i_m_lucius GL.83.LUC
        3. danielliviu
        4. valeriuciprian
        5. gl_mmm - GL 26 MRN
        6. lupulucian - GL 99 RLR
        7. birky - GL 81 CIC
        8. batranul70-GL-07-AXT
        9. cristi80 GL-27-KTA
        10.tonyx GL 51 ADC
        11.leony69_ro GL 19 DLE
        12.Dan Honda GL 44 PHD
        13.Ramycel GL 07 JEZ

        Mentionez ca mai am vreo 3 amici au fost si ei de cateva ori la intilnire si sunt si ei de acord cel mai sigur zic eu ca vb Duminica la intalnire ca vin si ei.
        Last edited by Ramycel; 25 November 2009, 23:32.

        Comment


        • spalatorii auto

          Cataline, eu zic sa vorbesti la cat mai multe spalatorii, a.i. sa scoti pretul cel mai mic. Calitatea spalarii o mai putem ajusta cu 2-3 lei direct la fete ...
          Preturi bune ar fi:
          - 14-16 lei exterior (cu ceara) + interior
          - 10-12 lei exterior (cu ceara) + covorase

          Un calcul sumplu arata ca la orice spalatorie, unde la 5 spalari ai una gratis, costul real un unei spalari (exterior, cu ceara) este de 14,17 lei (fara ciubuc).
          17 lei x 5 spalari platite / 6 spalari facute = 14,17 lei
          Eu mi-as propune ca target:
          - 15 lei exterior (cu ceara) + interior, FULL
          - 10 lei exterior (cu ceara) + covorase

          Cum? Simplu! Cererea de oferta sa sune cam asa: "25-30 de logane din club se vor spala de 2-3 ori pe luna, cu plata in avans pt o luna, (ca sa ii demonstrezi ca contribui si tu la negociere) la pretul de vezi mai sus". Trebuie discutate si conditiile, nu numai pretul.
          De acord, batem palma si venim cul lista! Nu, urmatorii 2 ...

          Asta e parerea mea!

          Comment


          • Bine spus.
            Si eu as miza pe un maxim 10 lei ( interior + exterior, fara ceara sau silicoane ) sau 5 lei DOAR interior, in conditiile in care ne angajam sa spalam, o data pe saptamana masina, fiecare dintre noi si atentie 20 de loganuri. Eu cred ca o sa mearga......

            Comment


            • hai deti sa va spun azi am fost la spalatoria care zicea leo cea vizavi de goldan platin are si bar unde sa stam se poate face rezervare prin telefon si costa 15 lei interior exterior si porbagaj chestea cu ceara nu am inteleso prea bine ca da si cu ceara sau nu femeia vrea sa fie minim trei spalari de masina pe luna trebuie sa facem un tabel cu cei inscrisi sal ducem acolo si in momentul cand mergem sa spalam masina spui cine esti dupa o luna o sa ne spuna daca se prezinta toti inscrisii altfel nui comvine si cu publicitatea a zis ca o sa vorbim eu atat am putut gasi DATIVA SI VOI INTERESUL IN CEVA

              Comment


              • Lista cu cei de acord:
                1. cata29
                2. i_m_lucius GL.83.LUC
                3. danielliviu
                4. valeriuciprian
                5. gl_mmm - GL 26 MRN
                6. lupulucian - GL 99 RLR
                7. birky - GL 81 CIC
                8. batranul70-GL-07-AXT
                9. cristi80 GL-27-KTA
                10.tonyx GL 51 ADC
                11.leony69_ro GL 19 DLE
                12.Dan Honda GL 44 PHD
                13.Ramycel GL 07 JEZ
                14.catalingalati GL-99-PYU

                cata ai grija si de mine ar fi un pas inportant si o ideie minunata bravo cata

                Comment


                • am vorbit in seara asta cu cei de la spalatoria din 20 vis-a-vis de Cozamin,ii cunosc foarte bine pe patroni,maine imi face un pret pentru int-ext-portbagaj si daca e pretul care ne avantajeaza ma ocup eu de tot nu e nici o problema

                  Comment


                  • acolo, unde spune sufleth, imi spal eu masina mereu.
                    ONLY GOD CAN JUDGE ME
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                    Comment


                    • Inainte de a spala pe centura am spalat foarte mult timp la cea de linga liceul sportiv! sincer nu am ce sa reprosez acolo. singurul dezavantaj acolo este ca nu ai unde sa stai si este aproape mereu aglomerat iar circulatia este asa cum stim cu totii. cit despre cea de linga benzinarie in 20...ma abtin din mai multe motive.

                      Comment


                      • pai spune si noua motivele ptr care te abtii ), eu unul nu am avut probleme acolo (dar eu ma exclud), marea majoritate stiu si de ce.
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • sincer pe mine ma intereseaza mai putin barul pt ca imi place sa stau langa masina cand o spala, sa nu ma trezesc cu vreo ceva lipsa sau cine shtie, mai rau. am spalat-o si eu la BKO, in 20, dar am renuntat pt ca de vreo cateva ori la rand nu au spalat-o cum trebuie. acum, daca ne hotaram cu totii pt asta, nu dau inapoi,ma supun majoritatii, doar mi-am exprimat punctul de vedere. ma gandesc ca poate daca mergem cu "dedicatie", isi dau si cei de acolo silinta, mai mult, ca sa zic asa.

                          Comment


                          • si eu sunt d acord cu ideea asta

                            Comment


                            • Fratilor, v-am rugat sa nu mai schimbati si sa postati impresii despre spalatorii. Daca vreti deschidem un topic special pentru chestia cu spalatoria.
                              VENITI CU CHESTII CONCRETE, poate asa putem sa startam de la 1 decembrie, cu totul..

                              Comment


                              • Am vorbit in seara asta la spalatorie cum v-am promis.
                                Pretul este de 15 Lei interior-exterior,exista si un bar unde se poate servi un ceai,suc cafea etc.
                                Daca sunteti de acord cu spalatoria ma ofer sa strang banii pe tabel sa fac toate vorbele fara nici o problema.
                                Ramane sa va hotarati pana duminica iar daca sunteti de acord restul detaliilor le stabilim la intalnire.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google