Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-au dus vremurile cand la Galati aveai posibilitatea sa alegi cinematograful la care sa te duci. De multe ori stateai si la coada. E drept ca asta era inainte de '90. Pacat ca nu mai avem un cinema unde sa te duci cu placere.

    Comment


    • Mircea sa inteleg ca acum fredonezi melodia celor de la Cassa Locco? Sincer si eu doream sa imi fac un obicei de a merge duminica la un film, dar acum cu cele spuse de tine astept cu nerabdare sa iasa brailenii cu ceva tare pe piata.

      Comment


      • Si au iesit! Luni este deschiderea marelui cinema 3D din Braila. Ecranul are 3m x 2,2m ... si are 50 de locuri
        Cat despre Cinema City in zona noastra ... good bye my dream, good bye!

        Comment


        • hai la cinema 3D in braila
          speranta moare ultima Mircea. inca mai speram la cinema city in promenada mall
          sigpic

          Comment


          • Mai sa stii ca tot o sa mergem odata si la Braila, la 3D-ul ala sau ce-o fi el.
            Pana atunci torentele sa traiasca. Ca are balta peste.
            Problema ar fi ca ochiul si auzul meu, s-au cam invatat la calitate superioara. A trecut de mult vremea avi-urilor, mpeg-urilor si filmelor de 700Mb bucata.
            Da, speranta moare ultima!

            Pana una alta, hai mai bine sa ne gasim 4-5 baetzi (la o masina) si sa punem de-un Bacau. S-a lansat "Alice in Wonderland 3D". Nu radeti, nu faceti misto daca nu stiti despre ce este vorba! Este un film monstruos de bine facut. Ham? Care se baga?
            Last edited by gl_mmm; 5 March 2010, 18:37.

            Comment


            • Mircea...nasoala senzatia traita la cinema...io zic sa zici merci ca ai iesit de acolo nebuzunarit
              Si Bacaul...hmmm...suna tentant...poate in perioada pastelui daca o fi deschis sa bagam o goneata acolo.
              Sau asteptam invitatia si cinstea brailenilor la ei
              sigpic

              Comment


              • O idee aparuta ieri la petrecerea noastra: sa mergem in seara de inviere cu totii la o biserica undeva, sa luam cu totii aceeasi lumina. Ideea este sa a lui Relu.
                Ce ziceti? Si daca merge treaba cum trebuie, poate trantim si o chindie ceva ...

                Comment


                • Originally posted by valeriuciprian View Post
                  Mircea...nasoala senzatia traita la cinema...io zic sa zici merci ca ai iesit de acolo nebuzunarit
                  Si Bacaul...hmmm...suna tentant...poate in perioada pastelui daca o fi deschis sa bagam o goneata acolo.
                  Sau asteptam invitatia si cinstea brailenilor la ei
                  N-ar fi rau sa goniti pana la Bacau.

                  Comment


                  • Da...cel putin eu in perioada Pastelui nu stau prea bine cu liberele (de fapt sotia)...asa ca...3d-ul bacauan cade
                    sigpic

                    Comment


                    • Gata, au muscat momeala! Ai grija ce-ti doresti Sorine. Ca mult nu ne trebe ...

                      Comment


                      • Nu vreti sa schimbam cafeaua si sucul de duminica cu o ciorba de burta in bariera Traian ,unde se aude ca se face cea mai buna ciorba din Galati? La 6 persoane asigur eu transportul.

                        Comment


                        • suna tentant ciorba asta de burta. sunt innebunit dupa asa ceva

                          ti-ai reparat meceveul?
                          sigpic

                          Comment


                          • E foarte buna ciorba de burta in Bariera. Si nu e nici scumpa - 11 lei. Daca nu au scumpit-o.

                            Comment


                            • Da, si se serveste intr-un castron urias.
                              Sunt pentru ciorba de burta!
                              Cognacul de dinainte il da Sandel ...

                              Comment


                              • Originally posted by gl_mmm View Post
                                Da, si se serveste intr-un castron urias.
                                Sunt pentru ciorba de burta!
                                Cognacul de dinainte il da Sandel ...
                                Dau, de ce nu? Numai ca duminica asta lucrez toata ziua... Las ca gasim noi o zi... Am un vin bun de-ti lasa gura apa! Imi pare rau ca nu pot sa merg la ciorba de burta. Intr-adevar este meseriasa! Distractie placuta stimati colegi si ganditi-va si la mine cand ingurgitati delicatesa!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google