Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    atunci o testati pe masina mea duminica ca e cea mai bulita

    Comment


    • #47
      Originally posted by lupulucian View Post
      Cataline unde ai vazut tu stegulete la 1-2 lei, ca le mananc nu alta? Rup strazile in orasul asta si inrosesc mouseul de atata cautat de net si mai jos de 10 lei nu am gasit. O sa luam 10 bucati, la 10 lei de la colegii din Bucuresti. Este cel mai ieftin

      In alta ordine de idei, a venit interfata.
      eu asa stiu ca erau acum ceva timp dar nu am spus ca sigur gasim sau ca am vazut eu oricum de la 170 de la 100 tot e ceva inca 7 stegulete nu?

      P.S. imi place atitudinea ta ca esti insistent si faci eforturi sa facem ce e mai bine

      Comment


      • #48
        Catalin, stii cum este cu atitudinea asta? Nu-mi este indiferent cum mergem la regionala de la Bacau. La fel cum nu mi-a fost indiferent cum are sa iasa regionala de la noi. Eu tin sa mergem la Bacau, ca o echipa, frumos cu stegulete ce ne reprezinta ( ca doar nu ne este rusine cu simbolurile noastre nu-i asa ?) si alea alea. Dar daca nu se merita, nu se merita. Imi fac singur , din banii mei, si cu asta basta. Nu degeaba am postat ca am nevoie de ajutor. Gasim stegulete sau venim cu pareri? Ne ducem la Bacau ca un club, ce sustinem ca suntem sau ca o gashca? Nu-i vorba de tine aici Catalin, te rog nu intelege asta. Sunt mai multe.

        Comment


        • #49
          uite lucian am gasit ceva pe aici ce zici? http://www.licitatii-electronice.ro/....aspx?pid=4071
          nu prea cred ca e asa cum scrie dar merita incercat

          Comment


          • #50
            stegulete LC

            Lucian, ai comandat steguletele? Cand vin?
            Iata colectia mea
            Attached Files

            Comment


            • #51
              Cine se ofera sa -mi asigure transportul Galati (domiciliu )-Garboavele si retur ?(in conditii de maxima siguranta . )

              Comment


              • #52
                eu unul Nicule nu beau asa ca se aranjeaza daca nu se ofera cineva mai apropiat de tine ca eu stau in 39 dar o sa fac un efort si te reped la garboavele si retur asa ca toata baza pe mine stai fara griji(daca te referi la 3 oct la 100 de intalniri)

                Comment


                • #53
                  O k.Esti bagat in baza de date.

                  Comment


                  • #54
                    Cu parere de rau va spun ca initiativa steguletelor auto, avute in vedere la regionala de la Bacau, a esuat lamentabil. Motive tipice romanesti : de trei zile, incerc sa intru in contact cu ei si nimic. Nu mai raspund la telefon sau mailuri. Imi pare rau

                    Comment


                    • #55
                      pai aici ingalati nu gasim sa facem cat o costa nil cumparam fiecare

                      Comment


                      • #56
                        luci eu am materialul numai ca trebuie tivuite marginele si imprimate dar trebuie stiut cati suporti de stegulete avem deja (cei ce au alte stegulete si le schimbam panza) ca eu le prevazusem pt antena sa stiu cat safac tivul de prindere ca ma voi duce la croitorie sa le fac si de imprimat poate vb cu razvan si poate le aveti pt bacau si le vom folosi si la a 100a intalnire

                        Comment


                        • #57
                          eu am suport

                          Comment


                          • #58
                            Am preluat steguletele de la Catalin ( tonyx ) ( brute ca sa zic asa ) si le-am dat la imprimerie. Maine seara le avem imprimate si le dau la tivuit. O remarca . Steguletele vor fi pentru montaj pe antena. Cand o sa le vedeti, o sa intelegeti de ce nu s-au putut face pentru prinderea in suportul de plastic.

                            Comment


                            • #59
                              si eu daca nu am antenaaa???

                              Comment


                              • #60
                                tu nu primesti sau iti legi un gat acolo sa prinzi steaga

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google