Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    lasa cataline ca te tin eu minteeeeeeee

    Comment


    • #62
      Deci cand vin aceste stegulete? Si cum/unde se monteaza? Daca se leaga de antena, atunci mai trebuie un om sa tina antena in pozitie verticala fixa.

      Comment


      • #63
        Am inteles Catalin. Pentru tine am sa fac, cu tivul mai lat, special pentru suport. Poate doua bucati.

        In seara asta, am reusit inscriptionarea steguletelor. Am testat unul dintre ele, langa cel standard de masina. Sunt mai mici, dar cred ca tonyx ( Catalin ) chiar asta a avut in vedere cand le-a croit. Sa fie din prima pentru antena, nu pentru suport.
        In fine, postez niste poze inainte de tivuit. Traiasca mama. Sambata dimineata le avem, gata pentru Regionala.

        Am uitat. Inscriptionarea a costat 5 lei de stegulet. Avem 12 bucati in total. Plus , nu stiu exact cat a dat Catalin tonyx pe material.
        Attached Files
        Last edited by lupulucian; 24 September 2009, 19:46.

        Comment


        • #64
          Excelente!
          Sa traiasca mai mult si mai bine, urmatorii: tonyx, lupulucian, mama lui Lupulucian ... respect pentru voi!

          Comment


          • #65
            Sincere multumiri pentru efortul celor implicati.
            GL - 82 - VMD on board

            Comment


            • #66
              traiasca marele sef ca ma luat si pe mine in considerare

              Comment


              • #67
                lucian poate mai facem sa aiba fiecare cate unul pentru a 100a intalnire ce ziceti?
                Last edited by tonyx; 25 September 2009, 16:52.

                Comment


                • #68
                  eu unu ma inscriu cu siguranta la unul pt 100a

                  Comment


                  • #69
                    Apropo! Cat costa si cui trebuie sa platim pentru steaguri?

                    Comment


                    • #70
                      Mircea, sa vedem. Imprimarea a costat 5 lei de stegulet. Materialul a fost achizitionat de catre Catalin tonyx. Nu stiu cat a dat exact. Cu alte cuvinte, discutam duminica si facem imparteala per stegulet.
                      Dar tot cred ca ar trebui interpretat, ca un semn din partea clubului, pentru cei ce au participat la regionala, suportarea acestui cost ,, enorm" din partea clubului.

                      Comment


                      • #71
                        chiar daca e posibil sa nu ajung duminica din cauza unei parasiri a localitatii, nu renunt la un stegulet si pt "bebelusha mea albastra" , asa ca luati in calcul cu unul in plus

                        Comment


                        • #72
                          Stai fara nicio nadejde Lucian, nu s-a luat in calcul vreun stegulet. Poate unul se mai gaseste

                          Comment


                          • #73
                            sa inteleg ca nu se mai fac alte stegulete in afara de cele de la bacau?

                            Comment


                            • #74
                              Ce spuneti de inca o intalnire comuna LC Galati cu LC Braila ? La noi de data aceasta. Asteptam propuneri pentru locatie

                              Comment


                              • #75
                                cred ca aici s-ar putea merge pe ideea priza dunarii daca are cineva pile pe la arcelor mital

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google