Cea De-a 100 A Intalnire Loganclub Galati, 4 Octombrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    prezent la discutii miercuri la 18 00 si sunt deacord cu Catalin ce ramane de vazut unde anume gasim casute ca difera in functie de sectie si s-ar putea sa avem norocul sa nu fie chiar asa frumos dar daca va fi vreme nasoala avem unde ne adaposti macar. Oricum din cate stiu exista casute cu 3-4 camere si un fel de living la parter dar asta mai demult recent nuam mai fost pe acolo

    Comment


    • #47
      Ne gasira-m asta seara. Mai putin decat cei care si-au exprimat dorinta de participare la evenimetul deosebit din weekendul acesta, dar asta nu mai conteaza de acum. Hotararea luata se bazeaza pe doua elemente :
      - daca este vreme frumoasa, ne gasim in intervalul 9 -9,30, duminica aceasta in parcare la Popescu si valea la Garboavele, cu catel si purcel, pentru a face un gratar cat 100 de intalniri.
      - daca este vremea nu prea prietenoasa, ne intalnim duminica aceasta, la 10, tot in parcare la Popescu si mergem la locatia noastra de jos de la stadion, pentru acelasi gratar.
      Sampania de rigoare ( suportata din fondul de cotizatie ) va fi prezenta, indiferenta de locatie sau vreme. Cele trebuincioase gratarului, se vor lua in dimineata zilei de duminica, in stilul clasic si personal ( cine a mai participat pana acum, stie ce are de facut )

      Comment


      • #48
        ma bucur ca s-a hotarat sa se organizeze indiferent de vreme pt ca s-a anuntat ceva vreme capricioasa si pe mine, o amanare nu m-ar avantaja deloc. asta una la mana, a doua, cat s-a stabilit sa punem la bataie pt gratar si toate cele? a treia la mana, nu facem so noi putine valuri prin oras? un tur al orasului cu vestitele stegulete arborate, sa nu fie o aniversare mirosind doar a gratare.

        Comment


        • #49
          Lucian, unu -intr-adevar o facem indiferent de vreme. Doi - avem o lista cu participantii si suma, cu cateva pagini in urma. Suma ar fi de 15 lei. Trei - facem si acest tur. A fost stabilit ieri. Detaliile turului, in dimineata zilei de duminica

          Comment


          • #50
            atunci e bine daca se mentine lista pt ca m-am inscris deja. pana la urma fiecare pe barba lui, cum se vehicula, sau mergem toti la un loc cu gratarul si toate cele? pariticiparea poate fi si la dublu (iubita/sotie/amanta)?

            Comment


            • #51
              Deci 15 lei de caciula, pentru masa aniversara si cu ocazia asta stim si doritorii de participare la eveniment.

              1. iashca
              2. lupulucian
              3. danut honda
              4. nikolas_bnm
              5. birky
              6. tonyx
              7. cata29
              8. gl_mmm
              9. sufleth
              10.cronos_ro
              11.i_m_lucius
              12.Batranul70
              Last edited by lupulucian; 1 October 2009, 15:38.

              Comment


              • #52
                Deci 15 lei de caciula, pentru masa aniversara si cu ocazia asta stim si doritorii de participare la eveniment.

                1. iashca
                2. lupulucian
                3. danut honda
                4. nikolas_bnm
                5. birky
                6. tonyx
                7. cata29
                8. gl_mmm
                9. sufleth
                10.cronos_ro
                11.i_m_lucius
                12.Batranul70
                13.DeWiL
                14.

                Comment


                • #53
                  Sunt sanse foarte mari ca duminica sa fie vreme frumoasa
                  http://romanian.wunderground.com/cgi...t?query=galati, romania&wuSelect=WEATHER

                  In plus si pe TV, acelasi lucru l-au spus.

                  Comment


                  • #54
                    Sa speram ca au pus si niste grade in plus fata de prognoza de sambata.
                    Pe net vad ca vremea se schimba mereu. Acum e frumos acum e urat. Important este ca nu ne poate invinge.
                    GL - 82 - VMD on board

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      Atunci, daca locul de organizator al acestui eveniment este neocupat (si nu se supara nimeni) am sa dezvolt eu acest subiect in speranta ca sprijinul din partea voastra va fi unul consistent. Liberele initiative au fost si sunt foarte apreciate in LCG, motiv pentru care va invit alaturi de mine in organizarea acestui MARE EVENIMENT, al nostru al LCG. Daca vor aparea si alte propuneri, mai bune decat cea de mai jos, ne repliem instant. Deocamdata o dezvoltam pe asta a mea:
                      Deci facem petrecerea la Garboavele, sambata 03.10.2009!
                      I. Doritorii de participare la eveniment sunt rugati sa reconfirme prezenta in varianta Garboavele.
                      1. iashca
                      2. lupulucian - CONFIRMA
                      3. danut honda
                      4. nikolas_bnm
                      5. birky - CONFIRMA
                      6. tonyx
                      7. cata29 - CONFIRMA
                      8. gl_mmm - CONFIRMA
                      9. sufleth
                      10. cronos_ro
                      11. i_m_lucius
                      12. ...

                      II. Pentru masa aniversara avem nevoie de
                      1. sampanie
                      2. un banner mic format A3 - "Logan Club Galati 100"
                      3.

                      III. Programul de desfasurare al evenimentului
                      1. orele 10-12 - bem cafeaua, desfacem sampania, ne felicitam unii pe altii, varsam o lacrima de fericire, spunem neshte minciuni, facem poze, ne luam de sefi, facem politica, ii barfim pe cei absenti
                      2. orele 12-14 - gratare, sprit, haleala, maneleala
                      3. orele 14-14,05 - fotbal LC League, derby: LC Benzy vs. LC Fumy
                      4. ...

                      Note generale:
                      1. valeriuciprian isi imagineaza ca a fost uitat, oare!? Gresit! Chiar daca nu mai posteaza, si nu stim de ce, tot prietenul nostru ramane. Sa nu uitam (multi dintre noi) ca am avut in el MEREU un sfatuitor si un coleg de nota 10+. Asa ca: Valeriu, scoate capu' si intra-n rand! Tu esti ULTIMUL dintre cei 10 participanti la PRIMA intalnire LCG!!! Ceilalti s-au cam indepartat (vezi attach, Intalnirea LCG cu nr. 1). Ghiciti cine va fi nasul petrecerii?
                      2. Legat de bani si cheltuieli: fiecare pe barba lui. Doar sampania, un tort (pentru fete si copii) si banner-ul sa fie pe cheltuiala comuna, zic eu.
                      3. ...
                      Schimbanduse data de desfasurare a acestei zi onomastice ,planurile mi-au fost date peste cap si din acest motiv spun PAS zilei de Duminica 04.10.2009.

                      Comment


                      • #56
                        deci miine pina la urma la ce ora ??? ne gasim

                        Comment


                        • #57
                          ora 10, in parcare la Popescu

                          Comment


                          • #58
                            oki dokiiiiiii

                            Comment


                            • #59
                              Nu uitati masinile ... vom face un mare tur de oras INAINTE de gratar/sprit!

                              Comment


                              • #60
                                LA MULTI ANI LC GALATI !Cu ocazia aniversarii intalnirilor cu numarul 100.

                                Dupa o seara petrecuta (in familie) ,cu ceva probleme la sistemul de directie,cu ceva repere in plus la GPS-ul LcGL (lupulucian) am reusit intr-un tarziu sa apar si eu la ''gratarul ''cu numarul 100 (intalnirea si faleza fiind pierdute,din cauza lui B...).Printr-o introducere simpla si la obiect trecem la lucruri mai serioase .
                                1. Darea de seama la lipsa mea asupra evenimentului (nu stiu de ce ,
                                a-m fost inteles gresit.;) )
                                2. Dupa anumite fotografii vazute de mine-n ceata a-m vazut ce-am pierdut.
                                3. intalnire reusita .
                                4. Gratarul fastuos.
                                5. Distractie Maxima
                                6. Laude despre(cel mai curat motor ,cu ce se raceste cel mai bine motorul de Logan (antigel de Pesca )
                                7. Participantii distractivi ,flamanzi ,insetati,si dornici de plaja.
                                8. Vreme insorita .(nu stiu cine din LcGl a facut comanda de Soare si-n Club ,era vreme mohorata ,la propriu )
                                9. Meniul ,satios si picant.
                                10. Pana si cainii au consumat o Coca...
                                Gata cu vrajeala ,acum pozele .(daca mai reusesc )
                                Sunt ceva probleme cu site-ul Lc .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google