Asigurari Auto,casco Lc Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asigurari Auto,casco Lc Galati

    reduceri pentru membri Lc Galati in functie de perioada Asigurarilor. o sa pun si o lista de preturi pentru ce-i interesati .

  • #2
    te rog preturi si firma de asigurari ,ma intereseaza pentru jumatatea luni noiembrie mi se expira RCA

    Comment


    • #3
      Cocolino06 luni dimineatza pun lista cu preturi firma este Euroins

      Comment


      • #4
        Pentru ce-i interesati oferta este valabila pana pe 15.11.09

        Preturile sun urmatoarele in functie de capacitatea cilindrica.
        1201-1400cmc ( 6luni - 175 Lei ) ( 12Luni - 345 Lei )
        1401-1600cmc ( 6luni - 220 Lei ) ( 12 Luni - 435 Lei )
        1601-1800cmc ( 6luni - 270 Lei ) ( 12 Luni - 535 Lei )
        1801-2000cmc ( 6luni - 300 Lei ) ( 12 Luni - 595 Lei )
        peste 2000cmc ( 6luni - 325 Lei ) ( 12 Luni - 645 Lei )

        Comment


        • #5
          Pentru pensionari si/sau pentru cei care nu au avut daune in anul anterior se acorda reducere?Se poate face polita incepand cu 01.01.2010?Polita actuala o am tot la Euroins.
          Merci.
          sigpic

          Comment


          • #6
            pretul este bun ,dar o adresa ceva? am intrebat si la alte asigurari si au 20-25 lei mai mult fata de euroins .eu personal nu prea stiu multe despre ea....

            Comment


            • #7
              Rca

              ma scuzati ,am cautat pe net despre ei si am vazut preturi :
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Eu am si am avut si la asigurare rabla tot la Euroins.

                Cel care ma lovit acu' ceva timp, tot la EUROINS a avut, si agentul EUROINS nu a comentat nimic referitor la dauna. A constatat si cat a fost de platit au platit. Cert e ca dauna nu a fost prea mare ~1.000 RON, si reparatia a fost facuta in service-ul lor (nu implica elemente de pierdere a garantiei).
                GL - 82 - VMD on board

                Comment


                • #9
                  se face si deplasare la domiciliu sunt foarte multe firme in galati care fac asigurari trebuie doar sa va uitati unde este mai ieftin eu am venit cu o oferta.

                  @valeriuciprian in cursul zilei de astazi vei primi un raspuns in legatura cu solicitarea ta
                  Last edited by mrfler; 3 November 2009, 08:49. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Dpdv al meu, EUROINS-ul e cammmm scump in comparatie cu: exemplu (meu) ASIBAN 1.4 pe un an 318 lei, iar pe CASCO (urmeaza in dec.) au un nou program exclusiv DACIA

                    Comment


                    • #11
                      Se poate face si in rate ? asigurarea pe care o am acum (euroins, valabila pana la 15 decembrie) e facuta pe un an, si platita in 4 rate. Se poate ?
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • #12
                        in rate nu se mai face de luna aceasta... doar cei care au contractul in rate si trebuie sa il termina mai sunt valabile.
                        @mcdan preturile sau schimbat verifica te rog asiban si vezi cat iti cere pe o asigurare acum.

                        Comment


                        • #13
                          mai baiete dar reducerea unde e ca de exemplu la crpatica la 1,5 dci e 410 ron reducerea pentru membri la tine unde eeeeeeeeeeeee smechere

                          Comment


                          • #14
                            @cata29 asigurarea normala e cu 15% mai scumpa

                            tarifele variaza de la o firma la alta
                            Last edited by mrfler; 4 November 2009, 08:57. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Up.. Nou carduri Reiffeisen de cumparaturi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google