Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am avut otita cand am fost mic deci nu pot sa va incurc.

    Comment


    • Altu...numai bolnavi in club...hai care mai esti ma bolnav...poate angajam o asistenta a clubului...si propunerea lui Elena nu poate fi pusa in practica...se amendeaza spalarea autoturismului pe domeniul public
      sigpic

      Comment


      • Eu, eu, eu ... si eu am fost racit cand am fost mic!
        Ma serios acuma: a mai spalat careva recent masina la spalatoria de pe centura? O mai fi valabila intelegerea?

        Comment


        • Am spalat eu pe data de 10 iunie. Intelegerea era valabila.

          Si eu am avut probleme cand eram mic. Am fost muscat de caine. Se pare ca avea ceva probleme de sanatate... (este parerea sotiei).
          Last edited by laureatu'; 23 June 2010, 08:27. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • O aroganta ceva astazi? Am 1cm de noroi pe portiere! ... mi-a crescut si consumu' ... parca-i tencuita ...
            Se baga careva?

            Comment


            • Mircea sa sti ca ma batea gandul sa dau curs invitatiei la spalatorie, dar mai bine ca nu am facut-o :P (ploua).....altadata (adica eu ma duc sambata ca sa o am pregattita pentru cluburi seara ) ).........la mine in exterior arata binisor masina, dar dedesupt sa format un scut de namol......

              Comment


              • M-am luat cu altele (mi-am schimbat uleiul) si am amanat spalatul. Ramane pe altadata. Sau poate imi vine sambata vreun chef si o spal la tara, la furtun.

                Comment


                • azi duc masina la ,,balaceala"......mircea, te bagi?

                  Comment


                  • Daca platesti tu, cu placere.
                    Glumesc.
                    N-am cum, plec la tara. O spal la furtun ... daca voi avea chef.

                    Comment


                    • Ieri am fost pentru prima data la spalatoria cu pricina. Si probabil pentru ultima data...
                      Imi pare rau ca nu am avut camera la mine sa va arat o luneta chipurile spalata, stearsa... prin care nu reuseam sa zaresc masinile din spate pt . caaa...nu'sh ce maglavais uleios mi-au intins pe geam ca am incercat eu ulterior sa il curat ...nu s-a luat neam! Ma duc acum in pauza de serv. sa vad cum reusesc sa elimin super-solutia-lui peste prajit! De-asemenea ....de feţele interioare ale usilor nici nu s-au atins ....
                      15 lei ? deja e prea mult pt "calitatea" serviciului prestat ...imi pare rau...dar, nu-si respecta nici clientii...nu au grija nici de afacerea lor...
                      al'data...dau mai mult in alta parte ...dar macar plec multumita...
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • O spalatorie unde spala bine este cea de la Lic. Sportiv, vis-a-vis de parcarea clubului de tenis al ICMRS.

                        Comment


                        • Poi ...bun ...daca avem informatia asta ,...nu putem sa discutam sa le fim lor clienti fideli? chiar ar fi mai la indemana, chiar daca accesul in spalatorie e mai dificil ( rampa).
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Mircea imi dai voie sa te contrazic .... Am spalat masina acolo si mi-a facut-o numai urme ce sa mai zic ca jumate din pafoniera nici nu era stearsa si cand sa uscat arata mai rau de cat cand era nespalata de m-am apucat si am sters eu plafoniera.
                            Eu nu sunt adeptul spalatoriilor pentru simplu fapt ca le dai bani si nici nu fac treaba buna

                            Comment


                            • Da, ma rog, eu am fost foarte multumit. Se intampla si asa, si asa. Oricum, spalatul ala cu jet, cu spuma activa si apoi cu ceara este mai mult decat o simpla curatare a vopselei. Este un tratament! Cel putin asa stiu eu. Eu recomand spalatoriile.

                              Comment


                              • lume lumeeee dupa ce am plecat de la intalnire am trecut pe la spalatoria de pe centura de care mi a spus Mircea si cei de acolo mi au spus k mai este valabila OFERTA pentru membrii LOGAN CLUB GALATI (interior +exterior ) 15 lei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google