LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tare de tot chestia cu taxiul. Odata am fost si eu oprit, pe cand conduceam un VW Transporter furgon. Crezu-se omu' ca era maxi taxi.
    Bogdan, daca scriai loganclub pe el, poate cine stie, nu te mai oprea. Ma bucur ca ti-a placut, de acum stii cum sa ne gasesti si unde. Multa bafta.

    Comment


    • Apropo de Audi R8. Din cate am auzit ar fi un R8 in braila. Alb, exact ca cel din poza.
      sigpic

      Comment


      • Felicitari baieti! Se pare ca a fost o intalnire super ... Pare f rau ca nu am fost si eu. Eu zic sa nu mai primim in club R8-uri (si d'alde genu') pt ca ne strica imaginea. Salutari noilor veniti ... Includ aici si megane-ul ala super.

        Comment


        • Lucian,daca stiam ca aveti activitati de modificat bordul, veneam si eu, si intorceam folia la display,tot ai umblat acolo.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • Folia era planificata la mine, dar m-am luat cu altele
            Duminica viitoare schimb si folia la display. Si cu ocazia asta voi studia si eu pe viu pcb-ul bordului in vederea unei noi lumini.
            Am incercat si eu sa-l conving sa intoarca folia, da' n-a vrut ....
            GL-22-TOF

            Comment


            • Asa a fost programat Dane, sa-mi schimb si folia dar am renuntat din motivul clasic....Sa-mi propun prea multe de facut si sa nu fac nimic cum trebuie. Prefer sa vad prima data la cineva care are mana ,, facuta " deja. Bordul cu ceasurile am avut curaj sa le dau jos dar atat deocamdata. Iar R8-ul v-a placut asa-i? Stiam eu.

              Comment


              • Hai ca data viitoare ma bag eu (tema de intalnire) la intors folia.
                Dar o sa vreau sa lustruiesc si eu geamul de la cadrane ca arata oribil acum. Mai zi odata de unde ai luat solutia aia? Ca e folositoare la mai multe...

                PS Trebuia sa fi facut o poza si la cauciucuri. Sa vada si colegii ce inseamna (costa) condus "sportiv".
                Last edited by danielliviu; 25 August 2008, 21:58.
                GL-22-TOF

                Comment


                • Scuze Daniel pentru cauciucurile tale. Am uitat. Esti sigur ca ai fi vrut sa impartasesti asa ceva cu ceilalti? Daca se iau dupa tine? Iar solutia aceea este luata de la Palinal, parcare Popescu. Se numeste polish ,, ultima mana " adica cel mai fin, cel mai putin abraziv.

                  Comment


                  • Dar ptr ce ai tu nevoie Daniel ii poti imprumuta domlului Lucian ... Nu cred ca te-ar refuza

                    Comment


                    • Stiu ca nu m-ar refuza, dar am nevoie pentru mai multe chestii ... Si e buna sa fie in masina.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • INTALNIRE LOGANCLUB GALATI, DUMINICA, ORA 11,00, STADION DUNAREA

                        ACTIVITATI PROPUSE:

                        1. Cel putin o schimbare de vitrina ceasuri bord ( ady62 si/sau Florin_GDC )
                        2. Modificare sistem stropitori
                        3. Material termoizolant capota motor
                        4...

                        Comment


                        • Cine modifica sistemul de stropitori? De curiozitate...
                          Eu nu pot sa ajung, probleme la scarbici
                          Data viitoare....
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • Originally posted by danielliviu View Post
                            Cine modifica sistemul de stropitori? De curiozitate...
                            Eu nu pot sa ajung, probleme la scarbici
                            Data viitoare....
                            Eu Dane. Vreau sa aplic ceva ce am vazut la Renault Master

                            Comment


                            • Si eu la urmatoarea intalnire (sper saptamana viitoare) voi aplica ideea de la un camion Mercedes (cu stropitorile pe bratul stergatorului).
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Originally posted by danielliviu View Post
                                Si eu la urmatoarea intalnire (sper saptamana viitoare) voi aplica ideea de la un camion Mercedes (cu stropitorile pe bratul stergatorului).
                                Dane asta vreau sa fac si eu. Stii Renault Master tot un fel de camion este. Mai mic, dar tot......Camion , duba

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google