LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta daca nu ploua sau nu este f frig sau ne bagam in garaj ... si facem un mic

    Comment


    • vine si baiatu'.....BZ-07-MYN

      Comment


      • cum cum?? mititei?? mm..deja se simte mirosu`...yo zic ca sefu` tre` sa vina mai devreme sa incinga grataru` ) )

        Comment


        • Intalnire Logan Club Galati 27 ianuarie la Popescu in parcarea dinspre Bac la ora 11.
          1-andrrei_ro
          2-valeriu ciprian
          3-demonhunter
          4-GLDexTer
          5-maus
          6-cosmin711
          7-...

          Daca se pune problema micilor...sa stiti ca aveti asigurate urmatoarele:scobitori,servetele,farfurii si mustar...dai si painea...
          sigpic

          Comment


          • fratilor..revine srb`u printre noi...cu alt sofer...am vb cu el si a zis ca incearca sa ajunga la 11 deoarece pleaca din localitate sambata si nu stie exact cand va ajunge duminica..dar pt orice chestie il bagam pe lista..deci:
            Intalnire Logan Club Galati 27 ianuarie la Popescu in parcarea dinspre Bac la ora 11.
            1-andrrei_ro
            2-valeriu ciprian
            3-demonhunter
            4-GLDexTer
            5-maus
            6-cosmin711
            7-gl-88-srb
            8-...

            Comment


            • Baieti...din pacate azi trebuie sa plec pana la munte... ...deci nu ajung la intalnire...aveti grija ce faceti chiar daca nu sunt acolo voi fi cu ochii pe voi...GLDexTer stie treaba asta ca l-am surprins in trafic fara centura .Mult succes la intalnire.
              sigpic

              Comment


              • gata sefu`..esti invoit de data asta :P

                Comment


                • Shefu
                  Dece mintzi ???
                  Ne-am intalnit in trafic dar sa stii ca centura era pusa.
                  Ar trebui sa ii vezi pe totzi care merg cu mine cu masina ce fatza fac cand le zic ca nu plec de pe loc fara sa isi puna centura
                  INCLUSIV si la cei din spate, ca de aia le-a montat DASHIA ca sa fie folosite.
                  Poate nu ai observat-o tu
                  HAVE FUN la munte si ne vedem la urmatoarea, ca nu scapi tu de mine.
                  FAZA CU CENTURA O MAI FACUSE UN POLITZAI CU MINE LA SINGURA AMENDA CARE AM LUAT-O IN VIATZA MEA.
                  M-a prins cu 67 pe BRAILEI cand urcam prin dreptul bancilor si vroia sa imi mai bage pe gat si ca nu purtam centura.
                  Stii ce i-am facut ???
                  L-am pus sa se mai uite odata pe CAMERA sa se benocleze mai bine si a vazut intr-un final ca era si centura.
                  Intradevar se vedea mai greu ca eram aproape tot in negru imbracat, dar se vedea.

                  Comment


                  • s`a fumat si intalnirea de azi...putini da` buni )))) s`au inscris multi si`au ajuns putini...pe viitor speram la mai mult...
                    mausu a venit cu mcv`u si`am admirat ditamai portbagaju...ii numa` bun pt cei insurati...soacra are loc sigur si comod acolo )))
                    Attached Files

                    Comment


                    • Bravo mai baieti! Felicitari! Wow!!! si un MCV-eu! Al cui e?

                      Comment


                      • MCV-ul e MASINA de lucru a lui MAUS daca am intzeles eu bine.

                        Comment


                        • dap, masina de munci

                          Comment


                          • fratilor am lasat si eu la discutii generale un msg..nu ma ajuta nimeni ??

                            Comment


                            • Salut!
                              A-ti tinut intilnirea? A avut succes?
                              sigpic

                              Comment


                              • da am tinut`o...succes dupa cate se vede`n poze...putini de tot chiar daca a fost soare si frumos poate data viitoare mai multi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google