LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • hei eu am luat azi permisul adica..azi am luat traseul..o intrebare..inoportuna..sau deranjanta pentru unii probabil..ce se intampla la intalnirile voastre? n are ce cauta o fata pe acolo nu ?)

    Comment


    • Bun venit pe forum, deutza_18. Si felicitari pentru examenul trecut. Bun venit si in randul soferilor, deci.
      Intrebarea ta este cat se poate de pertinenta, stai linistita. Atat doar ca daca citeai cateva postari pe acest topic iti faceai o oarece imagine despre ce anume facem noi la intalnirile saptamanale. Discutam diverse, planificam deplasari, gratare, activitati de multe feluri, reparam/bibilim pe la masini, mai facem si-un mishto doua ... chestii de-astea. Si nu, fetele n-au ce cauta la intalnirile iubitorilor de Logan din Galati! De altfel nici nevestele/iubitele/copiii nostri nu au fost vreodata. Glumeam Esti binevenita ... ganduri pasnice sa ai, doar!

      Comment


      • Originally posted by deutza_18 View Post
        hei eu am luat azi permisul adica..azi am luat traseul..o intrebare..inoportuna..sau deranjanta pentru unii probabil..ce se intampla la intalnirile voastre? n are ce cauta o fata pe acolo nu ?)
        Bun venit pe forum deutza_18..in mare ti-a prezentat bine organizatorul nostru ceea ce facem la intalnirei...discutam vorbe...stam la o sueta la ocafea/suc...mai reparam una alta la masinute...iesim la un gratarel/pescuiala...si participam la intalnirile nationale din tara.La intalniri participa uneori si sotiile/prietenele noastre.In concluzie esti binevenita la intalnirile noastre...si sa pastrezi cu grija permisul...ca l-ai obtinut cu greu si se pierde intr-o secunda.
        sigpic

        Comment


        • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
          Lista de participanti:
          1. gl_mmm
          2. bgd_puya
          3. valeriuciprian
          4. marin-marius
          5. je5
          6. DeWiL
          7.

          Comment


          • buna deutza_18 ..esti bine venita si ai grija cum conduci..ca eu ieri era sa raman fara permis)) tine`l bine si cu dintii.Sa`l stapanesti sanatoasa si daca vrei ne vedem duminica la ora 10:00 in parcare la Arabesq...

            Stie careva ceva de tipul cu loganul albastru cu EMY la nr parca...???vine si el la intalnire maine?
            Last edited by bgd_puya; 20 March 2010, 10:42. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • Baieti cu parere de rau maine nu pot onora cu prezenta pentru ca muncesc distractie palcuta si ne auzim daca e la telefon

              Comment


              • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                Lista de participanti:
                1. gl_mmm
                2. bgd_puya
                3. valeriuciprian
                4. marin-marius
                5. je5
                6. DeWiL
                7. shokaliptiku
                8. ...
                LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                LOCUL1 143.9dB (nCID)

                Comment


                • bun venit printre nou deutza_18..te asteptam la intalniri
                  Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                  Lista de participanti:
                  1. gl_mmm
                  2. bgd_puya
                  3. valeriuciprian
                  4. marin-marius
                  5. je5
                  6. DeWiL
                  7. shokaliptiku
                  8. andrrei_ro
                  9. ...............

                  Comment


                  • din pacate maine nu pot sa vin..dovada ma duc sa o iau de la politie tocmai luni... promit sa vin data viitoare..bgd_puya..ne cunoastem deja..de ceva timp :P

                    Comment


                    • Din cate am vazut va veni maine 75-emy(emil}

                      Comment


                      • Nu pot sa vin maine; v-am zis ca lucrez... Da sa mor io ca n-aveti curaj sa treceti cu masinile maine pe la ora 11:30 prin parcarea din spatele garii sa va vad si eu... Nu, n-aveti tupeu! Pun pariu pe-o carafa cu vin, stiti voi de care!

                        Comment


                        • Pfoai baietii...deci maine scapam de dat 6 lei de caciula...Sandu nu promitem dar om vedea...daca e ceva ne auzil la telefon.

                          bgd_puya...vine si Emy maine...da tinand cont de situatia supermeseriasa de la noi baiatul nu se trece si la noi pe lista

                          gheorgngv...data viitoare esti bun de cinste...ia exemplu la actiunea lui Sandu.

                          Maine vreme caniculara...

                          Soka...azi am dat camera video posesorului de drept si de fapt.
                          sigpic

                          Comment


                          • valeriu sandel a zis ca face cinste in cazul in care treceti pe la el pe la munca si va vede

                            Comment


                            • Bun trecem si pe la tine...tu ce dai?Apa plata de Dunare?Ca(,) cafeaua aia de la aparatul de la intrare e cam nasoala
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by gheorgngv View Post
                                valeriu sandel a zis ca face cinste in cazul in care treceti pe la el pe la munca si va vede
                                Aoleooo! Nu va dau maine de baut! Vreti sa ma dea astia afara? Cu prima ocazie promit ca fac cinste fara numar! Numai sa ma dau si eu "gaina de gostat" in fata colegilor: uite,ma: Logan Club,mancati-as!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google