LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ... planuri si idei excelente numa' bune de pus in practica ... inca o intalnire obisnuita!
    Sus cu calendaruuuuu ...
    Super tare treaba cu transmisia live! Sa vada lumea ineptii meseriase, neregizate!
    Saptamana excelenta tuturor!

    Comment


    • Buna! De astazi sunt si eu cu voi ...Imi face o mare placere sa fiu printre voi!
      Frumoasa intalnirea de astazi!
      Un final de an si nu numai cat mai bun si sa ne intalnim cu bine la urmatroarea reuniune!
      Last edited by gl_mmm; 26 December 2010, 17:10.
      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

      Comment


      • Welcome !

        Simona ! In primul rand un mare bun venit printre noi, bucuria ta este echivalenta cu a noastra de a te alatura clubului ! Am simtit energia ta pozitiva care aduce un plus grupului nostru !
        Pozele atasate iti sunt dedicate
        Attached Files
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Bun venit printre noi, Simona!

          Comment


          • Va multumesc frumos! ;)
            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

            Comment


            • Originally posted by gl_mmm View Post
              Bun venit printre noi, Simona!
              ... si, evident, te mai asteptam! De-acum stii exact ce si cum!

              PS Mai avem un Opel-ist printre noi!

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Pot zice ca ultima intalnire din 2010 a fost cea mai tare...discutii...bombonele...voie buna...masini noi...hapilica...cafeluta...planuri care se vor concretiza...transmisie live...o fo fain.
                Cine stie pentru ce au fost bombonelele mai primeste o bombonica( nu va duc cu zaharelul )
                Last edited by sand'dana; 26 December 2010, 17:31.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Sa-i uram asadar colegei noastre sand'dana succes in noua "postura" de co-organizator de Galati! D.p.d.v. forumistic va avea fix aceleasi privilegii ca si subsemnatu' motiv pentru care cred ca ar fi frumos din partea noastra sa incercam sa-i facem munca usoara, facand in continuarea dovada respectului de care am avut si eu parte.
                  Felicitari si succes!

                  Ariile de "interes" pe forumul galatean vor fi strict completare si in niciun caz paralele sau opuse! Parteneri adica!

                  Comment


                  • Eu stiu, dar nu mai doresc bombonele. Asadar, bombonelele au fost pentru daruire, pasiune si dorinta de a darui ceva frumos!
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Multumesc, Mircea, multumesc tuturor, multam pt incredere, sustinere, am sa fac tot posibilul sa confirm asteptarile si sa nu dezamagesc !

                      P.S. Deci Mircea, ai de primit o bobonica supliment!
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Originally posted by sand'dana View Post
                        Cine stie pentru ce au fost bombonelele mai primeste o bombonica( nu va duc cu zaharelul )
                        Da bombonici cu rom nu ai?...adica dinalea jumate rom jumate nimic...chiar ciocolatica mea...ma duc sa o caut.
                        PS...familia dieselarilor se inmulteste....bun venit Simona... esti cu noi dieselarii si e bine...nu vorbi cu restul ca e invidiosi pe noi...ca avem consum mic
                        Last edited by valeriuciprian; 26 December 2010, 17:59.
                        sigpic

                        Comment


                        • Urez bun venit noilor forumisti, prietenilor care ni sau alaturat si le doresc tuturor un an nou cat mai bun si numai bine.
                          PS: imi pare rau ca nu am putut fi si eu prezent la aceasta intalnire de sfarsit de an...
                          App vad ca se tot ofera bombonici pe aci dar la mine nu sa gandit nimeni felicitari elena pentru noua pozitie:d

                          Comment


                          • Dl. Gheorgngv...astazi dimineata ai spus ca voi fi delegatul tau la aceasta intalnire, deci..indirect ai fost si tu prezent!
                            Valeriu: La cat consuma Bubu, nu cred ca cei ce consuma benzina ar fi invidiosi pe mine!
                            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                            Comment


                            • Au Simona cum asa?...pai daca ai note de repedentie la consum vara e bine...daca e mai mult e de rau...hai si o nota de trecere trasa de par ...un 5-6 iarna in oras iar merge...
                              Ce motor ai tu pe masina?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google