LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine-ai venit mike .intlanirea se va tine si fara lista. esti binevenit sa participi si tu

    sper sa pot ajunge si eu de data asta

    Comment


    • bun venit MIKE intalnirea se tine si fara lista daca apare vreo lista o sa ma trec si eu pe ea si te asteptam

      Comment


      • Bun venit MIKE_MIKE !

        Comment


        • Pai atunci ramane sa ne vedem duminica asta la ora 11. Daca se schimba ceva anuntati-ma si pe mine va rog.
          Multumesc tuturor de primire

          Comment


          • Uite ca apare si lista:


            Intalnirea cu nr. 198 a membrilor Logan Club Galati, duminica 21.august.2011, ora 11, in valea stadionului Dunarea:

            1. Bogdan 33
            2.
            3.
            4.
            5.

            Bun venit MIKE_MIKE!

            Comment


            • Uite ca apare si lista:


              Intalnirea cu nr. 198 a membrilor Logan Club Galati, duminica 21.august.2011, ora 11, in valea stadionului Dunarea:

              1. Bogdan 33
              2.fredy
              3.
              4.
              5.

              Bun venit MIKE_MIKE!

              Comment


              • Bine ai venit MIKE_MIKE, cu sau fara lista sa stii ca esti binevenit oricand intre prieteni te asteptam, ne gasim maine la ora 11 la intrarea stadionului.

                Uite ca apare si lista:


                Intalnirea cu nr. 198 a membrilor Logan Club Galati, duminica 21.august.2011, ora 11, in valea stadionului Dunarea:

                1. Bogdan 33
                2.fredy
                3.gheorgngv
                4.
                5.

                Comment


                • dau si eu o fuga

                  Comment


                  • iauite bajetii veseli...george sia incaltat gagica cu tocuri smekere..andrei a venit din tarile calde...si sa nu il uitam pe dan care sigur e inca mahmur))
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • frumos azi la gaseala...george nu a fost nici o intentie sa te scot pe geam hai cu pozele

                      Comment


                      • uite andrei ca au venit si pozele desi nu ar fi trebuit dar fie ... bogdane imi cer scuze am uitat sa iti pozez masina
                        Attached Files

                        Comment


                        • a fost frumos pana la un momentdat ) daca ma mai lua si andrei in masina...sigur nu mai scapam cu viu de acolo )

                          ma bucur ca am putut ajunge

                          Comment


                          • Trebuia sa iei o poza din vechi Cipriane! Oricum conteaza ca am fost acolo, nu pozele ;)

                            Comment


                            • Frumoasa intalnirea, la fel si pozele
                              Ce se mai aude weekend'ul asta...ne mai vedem?
                              Zi buna tuturor

                              Comment


                              • Binenteles mike_mike in fiecare saptamana se fac si se vor face intalniri te asteptam la ora si locul stiut o seara buna

                                Vin cu o propunere legata de iesirea, intalnirea de duminica asta binenteles daca vor fi si doritori sa mergem la locul consacrat din fiecare duminica dupamiaza pentru stiutori iar ce-i ce nu stiu vor afla cand ne vom gasi la un gratar. Propun a se strange banuti pentru gratar si foc, de baut fiecare vine cu ce vrea tinand cont ca unii conduc altii nu, astept sa vad doritorii si apoi vom discuta. Si daca e sa se organizeze ce doresc as dori sa ne gasim mai devreme nu ca de obicei la 11, ci la 11 sa avem cumparat deale gurii si sa fim deja in drum spre locatie. Incep o lista pentru doritori, ce-i care nu doresc sa se treaca sa confirme macar daca merg ca sa stiu daca punem sau nu in aplicare.

                                1 gheorgngv
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                8
                                9
                                10
                                .....
                                Last edited by gheorgngv; 27 August 2011, 13:42. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google