LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt de acord cu tine. "Succes in jos...ca in sus nu veti avea cum nici intr-o mie de ani." Prin expresia asta se confirma ca zvonurile sunt adevarate. Iar ce am auzit a fost doar despre el.
    Last edited by berec; 14 January 2012, 09:29.

    Comment


    • Inainte sa te grabesti sa-l cataloghezi pe Valeriu in vreun fel sau altul, fara ca macar sa-l fi cunoscut!, ar fi bine sa stii ca tot ceea ce s-a realizat pe acest forum, s-a realizat cu sprijinul lui si, in general, la initiativa lui. Si daca ai sa ai bunavointa sa citesti cartea noastra de vizita s-ar putea sa fii impresionat. Evident ca merite mai au si altii dar n-am sa-i enumar aici. Nu pot sa nu remarc insa ca, imediat ce Valeriu a decis sa se retraga din "prima linie", s-a ales praful de acest forum (local, galatean). Practic, toata activitatea pe forum s-a oprit in loc cand el, multumita si celor ca tine, a decis sa stea in umbra. Erau voci care spuneau ca nu avem nevoie de "sefi" pentru ca suntem in stare sa ne organizam si singuri. Iata ca nu-i asa. Suntem ZERO fara oameni cu initiativa si zvac. Iar cei care au de-astea: huoooo! ... Fi-mi-ar scarba!
      ...
      Da, ii iau apararea lui Valeriu pentru ca eu stiu cat a muncit, cat s-a consumat si cate a trebuit sa indure pentru ca lucrurile sa mearga asa cum au mers vreo 3-4 ani. Si eu am incercat o vreme sa-l ajut (in calitate de organizator local) dar "sustinerea" colegilor m-a facut sa ma retrag din "functie". Imi este clar ca loganistii galateni nu agreeaza notiunea de moderator/organizator desi job-urile astea nu-ti aduc uneori decat nervi! Sa fie liniste atunci.

      Comment


      • dar de ce nu spui si din ce cauza s-a retras din "functie" celalalt organizator de intalniri de dinainte sa se strice treaba ca si pe el il cunosti personal si stii cat a luptat pt grup si pt toti membrii care mai mult sau mai putin la nevoie au apelat la el si de toti ceilalti majoritatea din cei vechi care au sustinut clubul si pe toti cei ce veneau cu diverse probleme ii ajutat indiferent ca erau ei membrii noi sau mai vechi

        eu unul am vazut si am avut mai mult sprijin de la unii colegi simpli (nu moderatori sau organizatori de intalniri) si inca am fara sa mi se ceara nimic in schim (ex: nu vorbi cu X cu Y; nu intara pe forumul X,Y, nu ajuta pe ...s.a.m.d.)
        si tu Mircea stii foarte buine ca atunci cand ti-a fost greu tot acolo ai venit pt un sfat sau un pic de ajutor

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Inainte sa te grabesti sa-l cataloghezi pe Valeriu in vreun fel sau altul, fara ca macar sa-l fi cunoscut!, ar fi bine sa stii ca tot ceea ce s-a realizat pe acest forum, s-a realizat cu sprijinul lui si, in general, la initiativa lui. Si daca ai sa ai bunavointa sa citesti cartea noastra de vizita s-ar putea sa fii impresionat. Evident ca merite mai au si altii dar n-am sa-i enumar aici. Nu pot sa nu remarc insa ca, imediat ce Valeriu a decis sa se retraga din "prima linie", s-a ales praful de acest forum (local, galatean). Practic, toata activitatea pe forum s-a oprit in loc cand el, multumita si celor ca tine, a decis sa stea in umbra. Erau voci care spuneau ca nu avem nevoie de "sefi" pentru ca suntem in stare sa ne organizam si singuri. Iata ca nu-i asa. Suntem ZERO fara oameni cu initiativa si zvac. Iar cei care au de-astea: huoooo! ... Fi-mi-ar scarba!
          ...
          Da, ii iau apararea lui Valeriu pentru ca eu stiu cat a muncit, cat s-a consumat si cate a trebuit sa indure pentru ca lucrurile sa mearga asa cum au mers vreo 3-4 ani. Si eu am incercat o vreme sa-l ajut (in calitate de organizator local) dar "sustinerea" colegilor m-a facut sa ma retrag din "functie". Imi este clar ca loganistii galateni nu agreeaza notiunea de moderator/organizator desi job-urile astea nu-ti aduc uneori decat nervi! Sa fie liniste atunci.
          "Multumita celor ca tine". Nu imi amintesc sa ne fi cunoscut ca sa ma cataloghezi. Din toamna cand m-am inscris pe forum am vazut cata initiativa a-ti avut. Totul se rezuma la prezent, nu la trecut. Am facut, am dres, am......am. De ce nu fac? Atunci sa vad cine munceste, se consuma, indura si transpira. A-ti incercat sa va organizati intr-un fel si rezultatul a fost zero. " Sa fie liniste atunci". Din partea mea va fi . Succesuri pe viitor.

          Comment


          • ne mai intalnim duminica???
            daca da unde

            Comment


            • Originally posted by berec View Post
              Sunt de acord cu tine. "Succes in jos...ca in sus nu veti avea cum nici intr-o mie de ani." Prin expresia asta se confirma ca zvonurile sunt adevarate. Iar ce am auzit a fost doar despre el.
              Stilul marlea...cand nu aveti ceva de discutat il barfiti pe Valeriu...mi-e greata...pe romaneste.
              Nu inteleg...de ce nu va vedeti de maretul vostru club?...ce mai vreti de la noi?...voi sunteti mari si tari...stati acolo in anonimat...nu mai scrieti aici sa vada o tara intreaga spectacolul asta ieftin.
              Nu ma intereseaza ce zice lumea dar unele posturi vor fi sterse...nu permit sa mi se aduca acuze gratuite.
              sigpic

              Comment


              • MODERATÓR, -OÁRE, moderatori, -oare, s. m. și f., s. n., adj. 1. S. m. și f., adj. (Element) care moderează, ponderează, frânează, potolește. 2. Persoană care conduce o dezbatere, de obicei, publică, o masă rotundă, o emisiune cu mai mulți participanți. 3. S. n. Dispozitiv de reglare a vitezei de mișcare a unui mecanism. 4. S. n. Substanță folosită pentru încetinirea mișcării neutronilor. – Din fr. modérateur, lat. moderator, it. moderatore.
                Sursa: DEX '98 | Adăugată de LauraGellner | Greșeală de tipar | Permalink
                Felicitari pentru atitudine.

                Comment


                • discutiile de genu` nu`si au rostul si locul aici pe pagina intalnirilor...avem topicuri separate pt discutii ...iar daca se vorbeste in necunostinta de cauza mai bine sa fie liniste!!!!

                  deci fratilor maine o punem de`o gaseala in parcare la popescu` la ora 11:00?

                  Comment


                  • Ce dumnezeu se intampla aici, sau ce s-a intamplat? gl-mmm,(nu intamplator te-am ales pe tine), da-mi si mie un pm, daca poti spune-mi pe scurt ce-i cu dihonia asta.
                    Sunt la tara si ajung maine dupa amiaza in Galati, altfel poate...
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Intrebare pentru cei ce se stiu ca facand parte din alt club :
                      Sa inteleg ca celalalt grup galatean care a ales sa faca parte dintr-o club separat de acest forum national.... s-a desfiintat si nu mai aveti unde sa va intalniti ? Nu mai aveti pe cine ataca ?

                      Aici s-au format amicitii respectabile, va garantez ca, (,) chiar daca intalnirile nu s-au mai tinut, legatura dintre membrii forumului nu a disparut !!! Si ma refer la cei pe care i-am gasit eu aici, dupa "divortul" celor 2 grupari

                      Ar fi multe de spus dar ...

                      Apropos, rog pe domn verde sa reaseze corect sau sa modereze posturile astea de nu au nici o legatura cu adevarata componenta a clubului galatean

                      Iar pe ai nostri ii rog sa nu raspunda provocarilor. Nu mor caii cand vor cainii.
                      Last edited by sand'dana; 15 January 2012, 00:19. Reason: Automerged Doublepost
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Oare cand se vor termina toate discutiile astea...

                        Comment


                        • Originally posted by andrrei_ro View Post
                          ...
                          deci fratilor ... o punem de`o gaseala in parcare la popescu` la ora 11:00?
                          Chiar asa! Cand ne mai vedem la o gaseala in parcare?

                          Comment


                          • duminica asta ne vedem??/
                            duminica trecuta am fost singur in parcare \
                            asta nu mai e clubb sincer acuma

                            Comment


                            • S-a spart gasca de mult timp
                              Skypee™

                              Comment


                              • maine vin eu

                                sa-mi spuna cineva daca vine si ora


                                0748574631

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google