LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salu looome! Abia astazi am reusit si eu sa intru pe forum.
    ...
    Lista pentru gaseala Duminica asta 12 FEB 2012 ora 11:00 la Popescu:

    1. AlinVRS
    2. gl_mmm
    3. aida (+ Aida, daca-i vremea blanda )
    4.

    Haideti la o cafea, un suc, un vin fiert ceva ... ca de rele si belele e cam plina lumea.
    Cine aduce ceaiul?

    Comment


    • vin si yo, hai ciao

      Comment


      • Ce frumos ninge afara ) , eu vin oricum la intalnire, ma inarmez si cu o lopata.In principiu cand ninge afara temperatura e mai blanda deci nu va lasati intimidati
        https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

        Comment


        • Ne vedem la 11-11,15

          Comment


          • Lista pentru gaseala Duminica asta 12 FEB 2012 ora 11:00 la Popescu:

            1. AlinVRS
            2. gl_mmm
            3. aida (+ Aida, daca-i vremea blanda )
            4. gheorgngv ( prezent si eu cu o lopata pentru ajutor:P)
            5.

            Comment


            • Parca n-a fost chiar asa de rau sa fim din nou cu totii. Chiar daca timpul nu a reusit sa vindece toate animozitatile, se pare ca totusi putem exista si ca prieteni. A contat oare astazi ce scria pe botul masinilor??? ... Oricum ar fi, mi-a facut mare placere sa vad din nou parcarea plina! Cei mai vechi stiu la ce ma refer.
              O saptamanala excelenta tuturor loganistilor!

              Comment


              • Chiar a fost foarte bine si pt mine mai util fiind sigur acum cu ce tip de cutie este dotat motorasul k4m de pe 1,6 16v, acum sa gasesc cutia la sh :P
                Si mie mi-ar face mare placere sa vad mereu atatia oameni care vin la intalnire sa discute, sa schimbe pareri, idei noi etc ca asta inteleg printr-un club auto nu?
                Gata cu vorbaraia, bravo baieti nota 10 pentru intalnirea de astazi, o saptamana cat mai frumoasa la toata lumea.
                https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                Comment


                • aline asteptam niste poze de la tine si codul pt cutie sa-l stie si altii nu numai tu

                  Comment


                  • Originally posted by batranul70 View Post
                    aline asteptam niste poze de la tine si codul pt cutie sa-l stie si altii nu numai tu
                    La cererea ta am sa mai scriu inca odata codul de pe cutia care este dotat Loganasul 1,6 16valve (motorul k4m are codul la cutie JH3 indice 057) si cateva poze de azi de la intalnire.
                    Attached Files
                    Last edited by valeriuciprian; 20 February 2012, 20:38.
                    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                    Comment


                    • Super oameni cu bun simt pe club ford unde am fost inscris. Daca intri de curiozitate acolo, nu ai sa vezi asemenea discutii. Toate au legatura cu masina ford. Pana la urma asta ne intereseaza, marca de masina pentru care ne-am inscris aici.

                      Comment


                      • asta da intalnire.asa tot sa vin la intalniri oriunde ar fi ele.bravo

                        Comment


                        • Originally posted by florescu_83 View Post
                          asta da intalnire.asa tot sa vin la intalniri oriunde ar fi ele.bravo
                          Daca urci poza bine o sa apucam si noi sa vedem
                          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                          Comment


                          • Pe mine cel mai fericit, ma face atunci cand ii pun benzina ...
                            Skypee™

                            Comment


                            • cand te intalnesti cu prieteni e cel mai frumos

                              Comment


                              • O gaseala ceva, maine???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google